Fotografické nápady na remeslá zo šrotu

Fotografické nápady na remeslá zo šrotu

Dacha je jedinečné miesto, ktoré si každý zdokonaľuje podľa svojho vkusu. Pomerne často sa v krajine dá nájsť veľa odpadu, ktorý nikto nepotrebuje, a zároveň je škoda ho vyhodiť. Dnes sa objavilo mnoho nápadov, ako dať starým veciam nový život. Z bežných predmetov na prvý pohľad môžete vyrobiť zaujímavé dizajnové veci, ktoré ozdobia akýkoľvek osobný pozemok.

Pozrite si užitočné video: Remeslá na zdobenie letnej chaty

Niektoré z najlacnejších záhradných predmetov sú remeslá z plastových fliaš. Aj keď sa môže fľaša sama o sebe zdať neatraktívna, je ľahké ju premeniť na kreatívnu dekoráciu dacha. Ponúkame niekoľko nápadov na remeslá, stačí prejaviť malú predstavivosť a vynaložiť trochu úsilia. Plast je pri práci veľmi poddajný, takže ho zvládne aj dieťa. Vezmite nožnice a vystrihnite základne pre budúce postavy.

Zaujímavé remeslá zo šrotu

motýle z plastových fliašmotýle z plastových fliaš

Máte radi motýle? Z plastových fliaš vyrobte vo svojej záhrade kútik s lietajúcim motýľom. Na to budete potrebovať stredy fliaš, fixku, nožnice, laky na nechty, kamienky, flitre, korálky, špáradlá a pinzetu.

Zaujímavé remeslá zo šrotu

Vytlačte vzory pre najrozmanitejšie motýle alebo ich vystrihnite z omaľovánok. Nezabudnite vyčistiť fľašu štítkov a iných kontaminantov, najlepšie je miesto vystrihnúť lepidlom. Teraz preneste šablóny na plast. Je to celkom jednoduché: na jednej strane pripevnite šablónu a na druhej strane nakreslite obrysy..

Je to celkom jednoduché: na jednej strane pripevnite šablónu a na druhej strane nakreslite obrysy.

Motýle ostrihajte opatrne, aby ste nepoškodili antény a nohy. Začnite zdobiť svojho motýľa.

Motýle z plastových fliaš

Za týmto účelom pokryte povrch lakom na nechty, posypte korálkami alebo flitrami lepidla pinzetou a špáradlom..

Zadnú stranu motýľa je potrebné prelakovať fixkou a natrieť bezfarebným lakom.

Zadná strana motýľa musí byť natretá fixkou a pokrytá bezfarebným lakom. Teraz môžete remeslo zavesiť na šnúru a pripevniť na strom alebo do altánku.

Pozri tiež: Dekor chaty zo šrotu

Ploty z plastových fliaš

Okrem toho pomocou fliaš v záhrade alebo na vidieku možno rozlíšiť samostatné zóny, napríklad na oplotenie záhonov.

  Toaletu staviame vlastnými rukami

Ploty z plastových fliaš

Umývadlo a zálievka s baklažánmi

Niektoré šetrné ženy v domácnosti používajú na bodové zavlažovanie rastlín plastové päťlitrové fľaše. Za týmto účelom sa spodok baklažánu odreže a krk sa zasekne do zeme. Potom sa do konštrukcie naleje voda..

Umývadlo z baklažánu a plastových fliaš

Plast je jedinečný materiál, pretože sa ani časom nezkazí. Ak má vaša oblasť problémy s vodou, vyrobte si nádrže z fliaš. Neutrácajte peniaze za nové umývadlo! Je tiež ľahké ho vyrobiť z fľaše..

organizácia zalievania pomocou plastových fliašOrganizácia zalievania pomocou plastových fliaš

Záhradné remeslá zo šrotu

Výhodou kutilských remesiel zo šrotu je, že vám umožňujú ušetriť na stavebných materiáloch a zároveň zostávajú celkom funkčné. Skúste vyrobiť plot na fľašu.

Skúste vyrobiť plot na fľašu

Aby ste to urobili, musíte kopať kamenné stĺpy do zeme vo vzdialenosti až 1,5 m. Pomocou cementovej malty umiestnite fľaše medzi stĺpiky. Na konci bude potrebné omietnuť plot, pričom dno fliaš zostane na ozdobu.

Palmy z plastových fliaš pôsobia na dvore originálnePalmy z plastových fliaš pôsobia na dvore originálne

Palmy z plastových fliaš, ktoré potešia svojou zeleňou po celý rok, pôsobia na dvore originálne. Na vytvorenie tropického úteku budete potrebovať zelené a hnedé fľaše. Kmeň je vytvorený z odrezaných dna a listy z krkov. Každý list palmy urobte kučeravý. Neexistujú žiadne špecifické pravidlá pre tvar a veľkosť listov..

Na výrobu kreatívnych figúrok môžete použiť aj nepriehľadné plastové fľaše na mlieko alebo kefír..

Na výrobu kreatívnych figúrok môžete použiť aj nepriehľadné plastové fľaše.

Akákoľvek fľaša môže byť natretá požadovanou farbou a oči, uši a nohy sú vyrobené z akéhokoľvek materiálu, napríklad z drôtu, sadry, lepenky alebo plastu..

Akákoľvek fľaša môže byť natretá požadovanou farbou a oči, uši a nohy sú vyrobené z akéhokoľvek materiálu, napríklad z drôtu, sadry, lepenky alebo plastu.

Pozrite sa na fotografie zaujímavých remesiel zo šrotu a staňte sa dizajnérom vlastného záhradného pozemku!