Aký darček pre otca urobiť vlastnými rukami

remeslá s dieťaťom na narodeniny otca

Predškolské deti spravidla nemajú veľa peňazí. Ale naozaj chcú svojho otca potešiť nejakým darčekom. Ak premýšľate dobre, je táto úloha celkom uskutočniteľná. Môžete urobiť krásny darček pre otca vlastnými rukami. Preto sme sa v tomto článku rozhodli povedať vám o tom, aké remeslo urobiť otcovi na narodeniny..

Papierové remeslá pre otca

Narodeninové karty.

Papierové remeslá k narodeninám otca sú skvelou príležitosťou na vyjadrenie vašich pocitov k milovanej osobe. Malo by sa povedať, že najoriginálnejším darčekom pre otca je pohľadnica. Môže byť prezentovaný ako samostatný darček alebo spolu s hlavným darčekom..

Karta pre otca môže mať úplne akýkoľvek tvar. Neobmedzujte svoju predstavivosť na štandardné formy. Pohľadnicu je možné vyrobiť napríklad v tvare písacieho stroja. Na takúto kartu určite dajte svoj imidž a oteckov. Tam sa zmestí aj fotka mamy.

papierové remeslá k otcovým narodeninám

remeslá s dieťaťom na narodeniny otca

Pohľadnicu je možné vyrobiť vo forme súboru nástrojov. Uistite sa, že svoje dobré priania vložíte do takej škatule, ktorá bude napísaná na samostatnom hárku..remeslá s dieťaťom na narodeniny otca

Pohľadnica pre otca môže byť originálna. A jeho vytvorenie je veľmi jednoduché. Vyberiete si vhodný list lepenky. Mala by byť ohnutá na polovicu. Strihajte pásy a sklopte ich, aby vytvorili golier. Gombíky je možné prilepiť na golier. Kravatu na košeľu môžete odstrihnúť zo samostatného listu papiera. Stačí ho prilepiť k výslednej pohľadnici..kutilstvo pre otca k narodeninám od 4-ročného syna

Ďalšia karta pre otca, ktorá je vyrobená z papiera, bude tým najvzácnejším darčekom pre vášho rodiča. Keďže je otec moderný človek, téma nákladných áut mu bude pravdepodobne blízka. Prilepte polotovary z písacieho stroja na kartónový list. A kompozíciu je možné doplniť loptičkami.aké remeslo urobiť otcovi na narodeniny

Kartónový rám ako darček pre otca.

Z farebného papiera a lepenky môžete urobiť veľa zaujímavých remesiel, ktoré budú skvelým darčekom pre vášho otca. Okrem kariet k otcovým narodeninám môžete urobiť aj originálny rám. V obchode si môžete kúpiť aj hotový drevený rám. Stačí ho ozdobiť a darovať milovanému rodičovi. Ak sa však rozhodnete vytvoriť rám z lepenky a papiera, pripravte si nasledujúce materiály:

 • 3 listy kartónu a farebného papiera;
 • Super lepidlo;
 • stuha alebo tenká čipka;
 • dekoračné prvky.
  DIY remeselné nápady na 9. mája

Priebeh:

 1. 2 listy lepenky musia mať rovnakú veľkosť a tvar. Vystrihnite okno do jedného listu.
 2. Potom pokryte prednú stranu rámu farebným papierom. Ak je však lepenka zafarbená, môžete nechať všetko tak, ako je.

  Potom by mali byť zlepené dva kartónové listy. Nechajte priepustku na fotografiu.

 3. Keď je remeslo suché, môžete ho začať zdobiť. V takom prípade použite akékoľvek dekoratívne predmety, ktoré kúpite v špecializovanom obchode..
 4. Teraz je načase podporiť váš fotorámček. Za týmto účelom stojí za to použiť tretí list lepenky. Ak však fotorámček bude visieť na stene, vytvorte slučku zo stuhy alebo šnúry na zavesenie.

papierové remeslá k otcovým narodeninám

Ostatné otcove narodeninové remeslá

Funkčné remeslo – pohár na ceruzku.

Ďalšie ľahké narodeninové remeslo pre otca je vytvorené veľmi rýchlo. Ale napriek jednoduchosti výroby bude toto remeslo otec s veľkým potešením prijímať..

Na výrobu remesla potrebujete obyčajný jednorazový pohár. Na vytvorenie remesla je však najlepšie zvoliť pohár dobrej hustoty. Na vytvorenie remesla pripravte aj:

 • transparentné lepidlo,
 • látkové stuhy a doplnky na ozdobu.

Priebeh:

 1. Najprv z látky odstrihnite prúžky. Tkanina by mala byť zvolená nie hrubá. Šírka pásikov by sa mala rovnať výške skla. Dĺžka pásky by mala zodpovedať veľkosti obvodu.
 2. Na sklo naneste lepidlo a jemne naň prilepte pásku..
 3. Na sklo prilepte niekoľko farebných pások.
 4. Potom môžete pohár ozdobiť. V tejto situácii použite malé prvky..
 5. Vytvorte nápis „Happy Birthday Dad“ a prilepte ho na sklo.

ľahké remeslo pre otca k narodeninám

Zábavné tričko pre otca.

Remeslá s dieťaťom k narodeninám otca môžu byť zábavné. V tomto prípade samozrejme stojí za to dať niečo originálne milovanej osobe. Rozhodnite sa predložiť jasný darček a potom venujte pozornosť zaujímavému tričku. Po prijatí takéhoto daru bude otec môcť relaxovať a hrať sa s deťmi súčasne. Čo pripraviť na vytvorenie dresu:

 • biele tričko,
 • fixky a farby na textil,
 • malé autá.

Ponúkame vám obrázok šablóny, ktorý si môžete vytlačiť. A osobne si môžete prísť s vlastným obrázkom. Tlač šablóny.aké remeslo urobiť otcovi na narodeniny

Šablónu, ktorá sa ukázala, je potrebné umiestniť do trička.

Fixkou na textil zakrúžkujte všetky čiary.

Potom pomocou farby vyfarbite obrázok a urobte ho jasným..

aké remeslo urobiť otcovi na narodeniny

Oteckov vešiak.

Nasledujúce remeslo je veľmi jednoduché drotárstvo. Ale v niektorých prípadoch môže dieťa potrebovať pomoc matky. Aby ste urobili otcov osobný vešiak, musíte vziať:

kutilstvo pre otca k narodeninám od 4-ročného syna

 • vešiak,
 • dierovač a závit,
 • ceruzky a nálepky,
 • nožnice.

Priebeh:

 1. Vešiak je umiestnený na kartónovom liste. Malo by byť zakrúžkované zvnútra a potom narezané.
 2. Pomocou dierkovača urobte do výsledného kartónového polotovaru otvory. Zároveň medzi otvormi dodržte vzdialenosť asi 4 cm..
 3. Odporúča sa ozdobiť kartónový polotovar nálepkami alebo ceruzkami. Pomocou ceruziek sa na obrobok urobí nejaká kresba.
 4. Ďalej použite tenké lano. Musí mať jasnú farbu. Pretiahnite toto lano cez otvory.

Zhrnutie

Ako vidíte, pre svojho milovaného otca môžete urobiť veľa remesiel, ktoré budú pre neho teplými darčekmi. Skúste urobiť niečo úžasné, aby ste potešili svojho rodiča pozornosťou a nádherným darčekom.