Plienkový koláč

DIY plienková torta fotka krok za krokom pre začiatočníkov

Výroba koláča z plienok a šampanského nie je taká náročná vec, ako sa zdá mnohým začínajúcim ihličkám. Postup pri vytváraní koláča nebude trvať veľa času a v dôsledku toho získate krásny produkt. Ponúkame fotografia krok za krokom pre začiatočníkov, ako vyrobiť plienkový koláč vlastnými rukami. Prekvapte rodičov svojich novorodencov jedinečným a kreatívnym darčekom.

Kde začať s výrobou plienkového koláča

Pripravte si potrebné materiály a nástroje. Na toto remeslo budete potrebovať:

  • šampanské
  • plienky
  • stáť
  • hrkálky, stužky, ponožky
  • drevené palice
  • kancelárske gumičky.

Vezmite fľašu šampanského a umiestnite ju do stredu stojana. Potom z plienok vyrobte polotovary: každá plienka sa zvinie do kotúča a zaistí gumičkou.

Vezmite fľašu šampanského a umiestnite ju do stredu stojana. Potom z plienok vyrobte polotovary: každá plienka je skrútená do kotúča a zaistená gumičkou.Fotografia krok za krokom: koláč z plienok

Na prvú vrstvu budete potrebovať 20 valcovaných plienok. Rozložte ich do kruhu fľaše a potom všetko zafixujte jednou gumičkou. Najprv vytvorte jeden malý kruh, potom väčší..

Na prvú vrstvu budete potrebovať 20 valcovaných plienok. Rozložte ich do kruhu fľaše a potom všetko zafixujte jednou gumičkou. Najprv vytvorte jeden malý kruh a potom väčší.

Nasledujúca vrstva bude mať menší priemer ako predchádzajúca a bude ju tiež plniť. Pozrite si fotografiu krok za krokom, potom vám to bude jasnejšie, ako urobiť koláč z plienok a šampanského.

Najvyššia vrstva je vyššia ako hrdlo fľaše. Aby sa vám to nekývalo, vložte do každej plienky paličku alebo bambusový špíz. Všetky vrstvy dobre dolaďte, aby boli vyrovnané.

Najvyššia vrstva je vyššia ako hrdlo fľaše. Aby sa vám nekojilo, vložte do každej plienky paličku alebo bambusový špíz

Teraz môžete začať zdobiť koláč. Za týmto účelom vezmite užitočné drobnosti, stuhy a ďalšie položky. Stužky je možné použiť na prekrytie gumičiek na torte. Na ten istý účel sa často používajú aj plienky. Pásku dobre zaistite obojstrannou páskou..

Stužky je možné použiť na prekrytie gumičiek na torte. Na ten istý účel sa často používajú aj plienky. Pásku dobre zaistite obojstrannou páskou.

Z froté obrúskov, plienok a detských ponožiek môžete urobiť také vtipné dekorácie v podobe malých mužov. Zrolujte plienku do rolky, prilepte na ňu umelé očká. Zabaľte malého muža do obrúska a navlečte mu ponožku.

Z froté obrúskov, plienok a detských ponožiek môžete urobiť také vtipné dekorácie v podobe malých mužov.Ako urobiť ozdobu koláča

Tieto deti môžete vložiť do koláča pomocou špajlí. Detské výrobky osobnej hygieny môžu byť použité ako ozdoba koláčov..

tieto deti môžete dať do koláča pomocou špajlí. Detské výrobky osobnej hygieny môžu byť použité ako ozdoba koláčov.

Šampanské a plienky sú pripravené. Takýto darček prinesie nielen radosť rodičom, ale bude zachytený aj na fotografii. Ružové ozdoby na tortu použite pre dievča a modré pre chlapca. DIY krásne plienkové remeslo a prekvapte všetkých originálnym darčekom.