Čajové ruže

Ruže z čajových vrecúšok. Foto

Ak milujete čaj, neponáhľajte sa zahodiť čajové vrecúška. Ukazuje sa, že môžu byť vynikajúcim materiálom na výrobu originálnych remesiel vlastnými rukami. Predtým, ako začnete vyrábať remeslá, budete sa musieť vopred zásobiť použitými taškami. Niektoré ihličnaté ženy dokonca požiadajú priateľov o pomoc. Kým budete robiť prázdne miesta, prečítajte si tento článok. ako vyrobiť ruže z čajových vrecúšok.

Vintage ruže z čajových vrecúšok

Vrecká je potrebné opatrne rozložiť a zbaviť čajových lístkov. Ak čajové granule zostanú aj po zaschnutí povrchu papiera v poriadku, nie je dôvod sa znepokojovať, stačí ich vytriasť. Rozložené vrecúška je možné prať pod vodou, ale majte na pamäti, že tým zmyjete bohatú farbu čaju. Na výrobu vintage ruží sú vhodné aj sáčky z čierneho čaju, ale pre jemné a prírodné kvety budete musieť nájsť vrecúška z ibišteka.

Rozložené čajové vrecúška je možné prať pod vodou, ale majte na pamäti, že tým zmyjete bohatú farbu čaju. Na výrobu vintage ruží sú vhodné aj sáčky z čierneho čaju, ale pre jemné a prírodné kvety budete musieť nájsť vrecúška z ibišteka.

Materiály:

– nožnice;

– čajové sáčky;

– drôt;

– pásky;

– materiály na dekoráciu.

Keď sú vrecká suché, nakrájajte ich na rovnaké prúžky. Každý pásik sa bude skladať oddelene a z jedného vrecka získate štyri malé ružičky. Najprv budete musieť zložiť okraj pásu pod uhlom 45 stupňov, aby nebol okraj viditeľný. Potom prúžok postupne zložte a dajte mu tvar ruže. V spodnej časti by ste mali mať malú stopku..

Keď sú vrecká suché, nakrájajte ich na rovnaké prúžky. Každý pásik sa bude skladať oddelene a z jedného vrecka získate štyri malé ružičky. Najprv budete musieť zložiť okraj pásu pod uhlom 45 stupňov, aby nebol okraj viditeľný. Potom prúžok postupne zložte a dajte mu tvar ruže. V spodnej časti by ste mali mať malú stopku.

Vyrobte si ich veľa a potom nimi ozdobte rôzne položky alebo vytvorte kreatívne vinobranie. Kytice takýchto čajových ruží budú vyzerať originálne. Za týmto účelom si môžete vziať kúsok čipky, vložiť do nej ruže a previazať ju stuhou. Použitie takýchto ruží je vhodné na zdobenie rámov na fotografie alebo miniatúrne darčeky..

Kytice takýchto čajových ruží budú vyzerať originálne. Za týmto účelom si môžete vziať kúsok čipky, vložiť do nej ruže a previazať ju stuhou. Použitie takýchto ruží je vhodné na zdobenie fotorámikov alebo miniatúrnych darčekov.

Prečítajte si tiež: Ako vyrobiť ruže z papiera vlastnými rukami

Existujú aj iné spôsoby, ako vyrobiť ruže z čajového vrecka. Vrecko môžete napríklad úplne vysušiť a narovnať, potom ho trikrát zložiť v harmonike a potom na polovicu.

  Spôsoby tkania z gumičiek

Existujú aj iné spôsoby, ako vyrobiť ruže z čajového vrecka. Vrecko môžete napríklad úplne vysušiť a narovnať, potom ho harmoniku trikrát zložiť a potom na polovicu.

To sa robí s cieľom vystrihnúť rovnaké okvetné lístky. Potom môžete začať rezať. Mali by ste mať tri prázdne pásy s okvetnými lístkami..

Zaujímavé video: Ako vyrobiť skutočnú lampu z čajových vrecúšok

Prvý okvetný lístok je zložený do trubice a potom ho ďalej obalte inými okvetnými lístkami a vytvorte ružu. Potom naneste ďalší pás okvetných lístkov. Z jedného vrecka by teda mala vzniknúť jedna ruža. Zospodu je ruža zviazaná niťou alebo drôtom. Odrežte ostrú základňu kvetu, aby sa dala pohodlne prilepiť na nejaký povrch. Tieto vrecúškové ruže použite aj na ozdobu..

Teraz môžete na vyšívanie používať aj zdanlivo nepotrebné veci. DIY čajové vrecúška získate originálne dekoračné predmety a krásne kvety.