Aké remeslá robiť do školy na Nový rok

urob si sám vianočné remeslá do nového roku do školy

Nový rok je pre všetky deti tou najočakávanejšou dovolenkou. A je zbytočné sa s tým hádať. Nový rok je koniec koncov čarovný sviatok, ktorý všetkým deťom prináša veľa pozitívneho. Deti čakajú

tentokrát s netrpezlivosťou. Radi zdobia vianočný stromček a robia rôzne novoročné remeslá. Novoročné sviatky oslavujú aj školáci. V tomto prípade sú učitelia požiadaní, aby svojim študentom urobili rôzne novoročné remeslá. V tomto prípade má študent možnosť ukázať svoju predstavivosť a prekvapiť ostatných niečím neobvyklým. V tomto článku uvedieme všetky novoročné remeslá, ktoré môžete urobiť vlastnými rukami pre rok 2017 do školy. Skúste použiť naše kreatívne nápady a potom získate niečo mimoriadne krásne.

Novoročné remeslá 2017 do školy

Novoročná aplikácia z jasného farebného papiera.

Rád vyrábam pohľadnice alebo rôzne obrázky z farebného papiera z farebného papiera. Skúste teda využiť výhody ich preferencií. Pozvite ich, aby z týchto materiálov vyrobili aplikáciu na Nový rok. V takom prípade vám navrhneme urobiť vianočný stromček z dlaní..

Na výrobu aplikácie pripravte:

 • kartón a farebný papier;
 • lepidlo a nožnice;
 • jednoduchá dekorácia, flitre a hviezdičky.

Priebeh:

 1. Najprv načrtneme dlane dieťaťa na rôznych odtieňoch farebného papiera. Nechajte dieťa, aby sa potom postaralo o vyrezávanie týchto dlaní..
 2. Kým ich váš študent vyrezáva, začnete vytvárať dekorácie na vianočný stromček. V takom prípade budete potrebovať lesklé písacie potreby. Vykrajujte z neho rôzne hviezdičky a guličky. Flitre a flitre môžete použiť aj ako ozdobu..
 3. Ak vaše dieťa vystrihlo všetky dlane z papiera, pokračujte v ich lepení. Za týmto účelom potrite spodok lepenky mastným pásom lepidla. Na tento pás prilepte niekoľko dlaní. Potom stále nakreslíme pás lepidla. Znovu naň prilepte papierové dlane. Vyrobte celý vianočný stromček podľa rovnakého princípu. Na ozdobu umiestnite hviezdu na vrch hlavy. Konáre ale ozdobte rôznymi ozdobami, ktoré si musíte vopred pripraviť..

Novoročné remeslá do školy pre súťaž

novoročné remeslá 2017 do školy

Plastelínový snehuliak.

Ak neviete, čo robiť novoročné remeslá do školy pre súťaž, potom sa ďalšie remeslo môže stať vrcholom výstavy. Vaše dieťa v tomto prípade určite dostane známku „vynikajúci“. Na výrobu snehuliakov budete potrebovať:

 • Plastelína: zelená, biela a modrá.
 • Plastelína rôznych farieb na ozdobu.
 • Kus lepenky alebo preglejky.
 • Glitrový gél a korálky.
 • Nôž z plastelíny a akrylový lak.
 • Obrúsok.

Priebeh:

 1. Najprv pripravte základ. Za týmto účelom sme vystrihli kruh z hrubej lepenky, ktorého priemer je 15 cm. Pripravte plastelínu. Musí sa stať plastovým. Za týmto účelom ho umiestnite na niekoľko minút do teplej vody..
 2. Ďalej sa na kartónovú základňu nanesie tenká vrstva bielej plastelíny. Skúste to urobiť tak, aby sneh mohol zaberať o niečo menej ako celé remeslo. A kde bude sneh končiť, urobte nerovnosti, aby bolo remeslo realistickejšie. Na vrch kartónu použite modrú plastelínu. Toto bude nebo.
 3. V ďalšom kroku pokračujte stromom. Najprv urobte kmeň stromu z hnedej alebo čiernej plastelíny. A aby ste vytvorili korunu stromu, budete potrebovať zelenú plastelínu, ktorú musíte zjemniť. Zmäkčená plastelína by mala mať tvar trojuholníka. Hotový vianočný stromček položte na základňu a zatlačte nadol, aby dobre držal. Nožom vyrobte pätky.
 4. Teraz je čas vyrobiť snehuliaka. V tomto prípade vezmite bielu plastelínu. Vytvorte z neho ruky a trup. Na výrobu vedra použite sivú plastelínu. Vedro by malo byť lichobežníkové. Nezabudnite vyrezať zvyšok snehuliaka. A tiež k nemu pripojiť tlačidlá. Vyrobte ich aj z plastelíny..

Novoročné remeslá do školy pre súťaž

Snehobiely vianočný stromček vyrobený z vatových tampónov.

Ďalšie remeslo na Nový rok je o niečo ťažšie. A tu bude dieťa potrebovať pomoc rodičov. Iba v tomto prípade bude ľahké vyrobiť nádherný biely vianočný stromček z bavlnených podložiek. Všetko, čo k tomu potrebujete, je:

vianočné remeslá do školy

 • obrovské množstvo vatových tampónov,
 • lepidlo a lepenka,
 • nožnice a zošívačka,
 • korálky a vrkoč,
 • biela farba.

Priebeh:

DIY vianočné remeslá do školy

 1. Najprv musíte zošívať bavlnené podložky, ktoré budú ihlami, zošívačkou. V tomto prípade je disk zložený na polovicu a znova na polovicu. Zošite dohromady. Tieto operácie by sa mali vykonávať so všetkými diskami..
 2. Ďalej vystrihnite kruh z lepenky. Navyše, čím väčší je polomer kruhu, tým väčší bude váš strom.
 3. V ďalšom kroku prilepte bielu pásku na základňu a natrite ju farbou.
 4. Ak je kužeľ suchý, začnite naň lepiť ihly vianočného stromčeka, ktoré ste vyrobili z vatových tampónov..
 5. Postupne obliekajte svoj vianočný stromček vatovými tampónmi rad za radom.
 6. Potom začnite zdobiť výrobok. Vytvorte korunku a prilepte korálky.
 7. Ozdobte pozlátkom a farbou.

DIY vianočné remeslá do školy

Vianočný stromček vyrobený z nití.

Ak neviete, ako urobiť DIY novoročné remeslo do školy, potom v tomto článku nájdete veľa zaujímavých nápadov pre seba. Ďalším remeslom je rybia kosť, ktorú musíte vyrobiť zo zelenej priadze. Budete potrebovať:

 • zelená priadza,
 • Škótska,
 • hrubý papier,
 • rôzne dekoratívne prvky.

Priebeh:

 1. Najprv musíte z listu papiera skrútiť kužeľ..
 2. Prelepte ho páskou. Môžete tiež použiť fóliu.
 3. Priadza by mala byť ponorená do lepidla a obalená okolo kužeľa..
 4. Výrobok položíme na rovný povrch, aby vyschol.
 5. Ak je remeslo suché, oddeľte kužeľ od nití. Potom ho začnite zdobiť. Na dekoráciu použite najrozmanitejšie detaily..

remeslá do školy pre nový rok 2017

Santa Claus a Snehulienka z farebného papiera.

Ak chcete vytvoriť remeslo, vezmite si:

 • červený a biely papier,
 • fixky a lepidlo,
 • nožnice a farebné ceruzky.

Priebeh:

 1. Najprv si z červeného papiera urobte kornútok. Okraje kužeľa zalepte dohromady. Váš kužeľ by mal byť na povrchu vyrovnaný. Preto sme prebytok odstrihli.
 2. Na biely papier nakreslite ceruzkou dva nerovnomerné ovály, ktoré budú fúzy a fúzy. Vystrihnite ovály. Súčasne odstráňte stred z veľkého oválu. Na spodnej časti by ste mali mať bradu a na vrchu vlasy..
 3. Prilepte fúzy na fúzy. V strede nakreslite aj veľký červený nos. Použite fixku.
 4. Teraz spojíme dva kusy papiera. Posuňte druhú časť s vyrezaným otvorom cez prvú.

urobte vianočné remeslo vlastnými rukami do školy

Konečne

Tento článok vám umožnil zistiť, aké druhy novoročných remesiel pre domácich majstrov do školy môžete urobiť pre túto nádhernú dovolenku. Využite tieto nápady vo svojom živote. Sme si istí, že vám všetko vyjde..