Ako vyrobiť ananás so šampanským a sladkosťami

DIY ananás so šampanským a sladkosťami. Fotka krok za krokom

Chcete niekomu darovať fľašu šampanského a cukríka? Prečo to neurobiť neobvyklým spôsobom. Aby ste krásne ozdobili šampanské, nemusíte byť skúseným návrhárom alebo kvetinárstvom. Najdôležitejšie je vybrať správne cukríky a potom už len ukázať svoju predstavivosť. Naučte sa vyrábať ananás so šampanským a cukríkmi a vyskúšajte si vyrobiť vlastné sladké a alkoholické ovocie.

DIY ananás so šampanským a sladkosťami. Fotka krok za krokom

Na vytvorenie ananásu z cukríkov budete potrebovať pravidelné hľuzovky zabalené vo fólii. Je žiaduce, aby obal sladkostí bol žltý alebo hnedý, to znamená, že vyzerá ako ananásová kôra. Potom vezmite žltý papier a nakrájajte ho na rovnaké štvorce. Veľkosť štvorcov závisí od veľkosti cukríkov.

Na vytvorenie ananásu z cukríkov budete potrebovať pravidelné hľuzovky zabalené vo fólii. Je žiaduce, aby obal sladkostí bol žltý alebo hnedý, to znamená, že vyzerá ako ananásová kôra. Potom vezmite žltý papier a nakrájajte ho na rovnaké štvorce. Veľkosť štvorcov závisí od veľkosti cukríka.

Potom pomocou lepiacej pištole prilepte cukrovinky na papier papyrus. Pripravte si veľa takýchto polotovarov, aby ste mohli ihneď začať lepiť fľašu. Začnite lepiť cukríky zospodu v kruhu, kým cukríky nezačnú pokrývať fóliu.

Potom vezmite zelený papier a nakrájajte z neho listy ananásu. Papier je vhodné poskladať do niekoľkých vrstiev, aby sa neroztrhol.

Potom vezmite zelený papier a nakrájajte z neho listy ananásu. Papier je vhodné poskladať do niekoľkých vrstiev, aby sa neroztrhol.

Keď sú listy pripravené, prilepte ich k hrdlu fľaše, kde je prilepená fólia.

Kĺby listov a sladkostí môžu byť ozdobené špagátom. Váš ananás je pripravený.

Kĺby listov a sladkostí môžu byť ozdobené špagátom. Váš ananás je pripravený.Ananás vyrobený z cukríkov a šampanského

Ako vyrobiť ananás zo sladkostí vlastnými rukami

Ak ste neplánovali dať fľašu šampanského, ale chceli by ste cukríky predviesť neobvyklým spôsobom, skúste ich nalepiť na pripravenú penovú formu.

Ak ste neplánovali dať fľašu šampanského, ale chceli by ste cukríky predvádzať neobvyklým spôsobom, skúste ich nalepiť na pripravenú penovú formu.

Z peny musíte vystrihnúť ovál. Lepiacou páskou môžete prilepiť niekoľko kúskov peny. Je pohodlnejšie pracovať s mokrou penou, pretože z nej neodletia malé častice.

Penový polotovar bude potrebné zabaliť do zelenej fólie. V tejto fáze môžete opraviť tvar budúceho ananásu. Omotajte film páskou. V hornej časti musíte urobiť špeciálny chvost, na ktorý pripevníme listy exotického ovocia.

Vezmite aspidistru (ozdobnú stuhu) a odstrihnite z nej listy pre náš ananás. Potom ich zaistite v hornej časti ovocia a ozdobte páskou. Celý obrobok musíte prilepiť obojstrannou páskou, potom je možné cukríky prilepiť bez lepiacej pištole.

Vezmite aspidistra (ozdobnú stuhu) a odstrihnite z nej listy pre náš ananás. Potom ich zaistite v hornej časti ovocia a ozdobte páskou. Celý obrobok musíte prilepiť obojstrannou páskou, potom je možné cukríky prilepiť bez lepiacej pištole.

Teraz pokračujte k najzaujímavejšej fáze – prilepovaniu cukríkov. Lepšie je začať zhora, aby bol ananás krásny.

Teraz pokračujte k najzaujímavejšej fáze - prilepovaniu cukríkov. Lepšie je začať zhora, aby bol ananás krásny.

Keď sú všetky cukríky zlepené, pomocou drevenej tyčinky skryte chvosty od obalov cukroviniek do medzier medzi cukríkmi.

Keď sú všetky cukríky zlepené, pomocou drevenej tyčinky skryte chvosty z obalov cukroviniek v medzerách medzi cukríkmi.

Ďalší ananás je pripravený.

Ďalší ananás je pripravený.Ananásové cukríky pre deti

Na dovolenku teda môžete priniesť dva ananásy: jeden ananás so šampanským a čokoládami pre dospelých a druhá – iba zo sladkostí pre deti. DIY remeslá môžu byť nielen krásne, ale aj chutné.