Ako vyrobiť kartónovú posteľ pre bábiky

Posteľ pre bábiky vyrobená z kartónových škatúľ. Master class a video

Všetky dievčatá sa radi hrajú s bábikami, pričom je dôležité, aby mali hračky nielen dostatok oblečenia, ale aj útulné miesto na oddych. Postele pre bábiky dnes môžu byť poriadne drahé, pričom je nepravdepodobné, že by ste si mohli kúpiť postele pre bábiky, Barbie a Monster High hneď. V tomto článku sa naučíte, ako urobiť krásnu nábytok pre bábiky z kartónových škatúľ vlastnými rukami.

Ako vyrobiť malú kartónovú posteľ pre bábiky

Kartónové škatule sú jedným z najbežnejších obalových materiálov, takže ich nájdete takmer v každej domácnosti. Krabicu budete musieť rozrezať na samostatné listy a začať vyrábať nábytok pre bábiku vhodnej veľkosti..

Nakreslite detaily na čelo postele, čelo postele a základňu postele ceruzkou na kartón. Zároveň nezabudnite zmerať výške svojej bábiky, aby sa zmestila do hotovej postele..

Nakreslite detaily na čelo postele, čelo postele a základňu postele ceruzkou na kartón. Zároveň nezabudnite zmerať výške svojej bábiky, aby sa zmestila do hotovej postele.

Začnite lepiť pripravené diely dohromady. Bočné strany odstrihnite oddelene a prilepte ich tiež k postieľke.

Začnite lepiť pripravené diely dohromady. Bočné strany vystrihnite oddelene a prilepte ich tiež k postieľke.

Potom môžete začať zdobiť nábytok. Za týmto účelom vezmite biele listy a roztrhajte ich na malé kúsky. Potom ponorte každý kus do PVA a prilepte na povrch hotového lôžka.

Potom môžete začať zdobiť nábytok. Za týmto účelom vezmite biele listy a roztrhajte ich na malé kúsky. Potom ponorte každý kus do PVA a prilepte ho na povrch hotového lôžka.

Pomocou malých kúskov môžete uzavrieť všetky spoje a potom produkt prikryť krásnym papierom vhodnej farby.

Pomocou malých kúskov môžete utesniť všetky spoje a potom produkt prikryť krásnym papierom vhodnej farby.

Pozrite si video: Ako vyrobiť posteľ pre bábiku

Hornú časť postieľky pokryte lakom. Nezabudnite pre svoju bábiku ušiť obliečky a krásavicu odložiť do postieľky.

Hornú časť postieľky pokryte lakom. Nezabudnite pre svoju bábiku ušiť obliečky a krásavicu odložiť do postieľky.

Posteľ si urobte sama pre Barbie

Ak sa nechcete motať s lepidlom, môžete si vyrobiť skladaciu posteľ pre bábiky. Aby ste to urobili, budete musieť vystrihnúť niekoľko častí, potom na nich urobiť špeciálne rezy a navzájom spojiť polotovary..

Pomocou pravítka a ceruzky nakreslite na kartón obdĺžniky nasledujúcich veľkostí: 13 × 30, 6,5 × 15 – 2 ks, 7 × 13 a 5 × 13.

Pomocou pravítka a ceruzky nakreslite na kartón obdĺžniky nasledujúcich veľkostí: 13 × 30, 6,5 × 15 - 2 ks, 7 × 13 a 5 × 13.

V dôsledku toho budete mať polotovary pre chrbát, nohu, základňu postele a bočné časti. Pre krásu môžete strany zaobliť. Potom, ako na fotografii, urobte rezy na častiach a začnite montovať posteľ..

V dôsledku toho budete mať polotovary pre chrbát, nohu, základňu postele a bočné časti. Pre krásu môžete strany zaobliť. Potom, ako na fotografii, urobte rezy na častiach a začnite montovať posteľ.

Tu je postieľka, ktorú by ste mali dostať:

Tento typ postele by ste si mali zaobstarať

Môžete si vyrobiť akúkoľvek veľkosť.

Môžete si vyrobiť ľubovoľnú veľkosť.

Výroba nábytku pre hračky je zaujímavá činnosť, ktorá osloví vaše deti. S minimálnymi nákladmi si môžete vyrobiť dom pre bábiku, ako aj krásny nábytok z kartónových škatúľ. Pred nakreslením prázdnych miest nezabudnite zmerať svoju vlastnú bábiku, aby sa nábytok ukázal byť malý..