DIY organzový strom. Majstrovská trieda

Vyrábame rybiu kosť z organzy. Podrobná majstrovská trieda

Organza je dnes široko používaná na vyšívanie, pretože dobre drží tvar a ľahko sa používa. Tento ľahký a beztiažový materiál je ideálny na dekoráciu interiéru, kytice a darčekové dekorácie. Ak neviete, ako vytvoriť remeslo na zimnú tému, potom organza rybia kosť – výborný nápad. Môžete nezávisle nastaviť výšku plavidla a vybrať si farebnú schému.

Materiály:

– kartón;

– organza;

– dekor;

– sieťovina alebo tyl;

– nožnice;

– lepiaca pištoľ.

Ako vyrobiť vianočný stromček z organzy vlastnými rukami

Výška vášho vianočného stromčeka závisí od veľkosti listu lepenky, takže ak chcete, môžete prilepiť niekoľko A4. Vystrihnite polkruh z lepenky a stočte ho do kužeľa. Dobre upevnite, pretože to bude rám rybej kosti.

Z organzy a sieťoviny musíte vystrihnúť veľa trojuholníkov. Vopred sa rozhodnite o veľkosti trojuholníkov, pretože by mali byť o niečo väčšie ako organza.

Z organzy a sieťoviny musíte vystrihnúť veľa trojuholníkov. Vopred sa rozhodnite o veľkosti trojuholníkov, pretože by mali byť o niečo väčšie ako organza.

Potom sklopte dve polotovary z rôznych materiálov a zrolujte ich do tuby. Pomocou lepiacej pištole začnite lepiť pripravené „trubice“ na rám. Je pohodlnejšie začať zdola nahor a uistiť sa, že všetky riadky sú vyplnené rovnomerne.

Aby bol strom stabilný, môžete ho prilepiť na plstený kruh. Zostáva len ozdobiť strom podľa vášho vkusu.

Organzový vianočný strom majstrovská trieda krok za krokom

Existuje mnoho spôsobov, ako vyrobiť vianočný stromček z rôznych materiálov. Najdôležitejšou vecou je správne pripraviť základňu. Na to nepotrebujete použiť lepenku, môžete sa pokúsiť vystrihnúť kužeľ z polystyrénu a zabaliť ho fóliou.

Existuje mnoho spôsobov, ako vyrobiť vianočný stromček z rôznych materiálov. Najdôležitejšou vecou je správne pripraviť základňu. Na to nie je potrebné používať lepenku, môžete sa pokúsiť vystrihnúť kužeľ z peny a zabaliť ho fóliou.

Stromček ozdobíme pomocou organzy, takže materiál treba vopred narezať na rovnaké štvorce..

Odporúčame prečítať: DIY tylový strom

Vezmite špáradlo a prevlečte ho dvoma štvorcami z organzy. Do stredu treba nakvapkať trochu horúceho lepidla, aby sa materiál zaistil. Ak chcete, môžete vrkoč alebo pásku prilepiť do stredu obrobku, potom bude vaše zimné plavidlo vyzerať originálnejšie.

  Vyrábame remeslá na tému sviatku Pokrov

Vezmite špáradlo a prevlečte ho dvoma štvorcami z organzy. Do stredu treba nakvapkať trochu horúceho lepidla, aby sa materiál zaistil. Ak chcete, môžete vrkoč alebo pásku prilepiť do stredu obrobku, potom bude vaše zimné remeslo vyzerať originálnejšie.

Keď urobíte veľa takýchto drobností, môžete začať zdobiť vianočný stromček. Ak to chcete urobiť, jednoducho prilepte špáradlá do kužeľa. Potom, čo pokryjete celý strom, môžete ho umiestniť do kvetináča. Ak nemáte zadarmo hrniec, potom použite plastové poháre na zakysanú smotanu, ktoré môžu byť zaujímavé na ozdobu.

Keď urobíte veľa takýchto drobností, môžete začať zdobiť vianočný stromček. Ak to chcete urobiť, jednoducho prilepte špáradlá do kužeľa. Potom, čo pokryjete celý strom, môžete ho umiestniť do kvetináča. Ak nemáte zadarmo hrniec, potom použite plastové poháre na zakysanú smotanu, ktoré môžu byť zaujímavo ozdobené.

Skúste organzu a cukrové drevo

Skúste organzu a cukrové drevo

Organzové vianočné stromčeky vyzerajú veľmi originálne, pretože nezávisle upravujete tvar a výšku stromčeka. Na našich stránkach nájdete aj ďalšie majstrovské kurzy o tom, ako vyrobiť vianočný stromček z foamiranu, plsti, vatových tampónov, papiera a iných materiálov..