DIY remeslá na Vianoce: betlehem

DIY remeslá na Vianoce: betlehem

Dnes sa naučíme, ako vyrobiť betlehem vlastnými rukami! Blížia sa obľúbené sviatky všetkých – Vianoce, preto, aby ste v dome vytvorili primeranú slávnostnú a slávnostnú atmosféru, je vhodné umiestniť jeden z týchto domácich betlehemov na najnápadnejšie miesto:

Urobte si svoj vlastný betlehem z papiera

ako urobiť betlehem pre domácich majstrov z papiera

Dnes sa naučíme, ako vyrobiť betlehem vlastnými rukami!

Ako vidíte, tieto DIY vianočné remeslá sú vyrobené zo širokej škály materiálov! Toto je papier, toto je drevo, lepenka a dokonca … tkanina!

Ľudská fantázia nemá hraníc! A ak sa okrem predstavivosti pridajú aj šikovné ruky, potom spod nich budú neustále vychádzať všetky druhy majstrovských diel vytvorených ľuďmi.!

papierové remeslá na Vianoce

Urobte si svoj vlastný betlehem z papiera

Na začiatok zvážte najjednoduchšie možnosti vytvorenia Vertepu z papiera – girlandy na oknách vyrobené vo vianočnej téme:

Šablóny vianočných vertep:

Na začiatok zvážte najjednoduchšie možnosti vytvorenia Vertepu z papiera

Môžete ich vyrobiť pomocou bieleho listu papiera, jednoduchej ceruzky a nožníc! Šablónu je možné stiahnuť z internetu a potom jednoducho vytlačiť, znásobiť papierom a zavesiť na okná – bude veľmi krásna a bude predmetom.!

Aby ste mohli hrať malé vianočné predstavenia pomocou Vertepu, môžete si urobiť také mini divadlo:

Urob si sám volumetrický betlehem z papiera

Ponúkame vám veľmi jednoduchú šablónu, pomocou ktorej môžete ľahko realizovať svoju túžbu mať malé vianočné bábkové divadlo a často organizovať mini-predstavenia pre svoju rodinu a priateľov.!

Ponúkame vám veľmi jednoduchú predlohu, pomocou ktorej môžete ľahko realizovať svoju túžbu mať malé vianočné bábkové divadlo

Zaujímavé je, že môžete vyrobiť figúrky z papiera alebo lepenky a prilepiť ich jasným farebným papierom a vytvárať aplikácie. Alebo jednoduchšia možnosť – stačí natrieť farbami alebo svetlými fixkami!

Schéma pre Vertep na Vianoce

Existuje veľa možností na výrobu brlohu, zvážte inú, ponúkame všetky potrebné schémy, s ktorými sa môžete ľahko vyrovnať s prácou a mať veľa radosti z procesu vytvárania. Šablóny vianočných vertep:

Šablóny vianočných vertep:

Na taký Vertep musíte pripraviť hustú skladaciu základňu

A ešte jedna verzia vianočnej akcie v objeme a na papieri:

Na taký Vertep musíte pripraviť hustú skladaciu základňu. Na tento účel je vhodná hrubá lepenka preložená na polovicu, krabička na sladkosti vhodného formátu alebo stará kartónová skladacia šachovnica. Podklad prilepíme vhodnými obrázkami alebo lesklým papierom, vystrihneme a namaľujeme figúrky a nainštalujeme na určené miesta.

  Jednoduchý náramok vyrobený z gumičiek na praku, foto a majstrovská trieda

A ešte jedna verzia vianočnej akcie v objeme a na papieri:

Stačí vytlačiť na farebnej tlačiarni, vystrihnúť a zložiť!

Stačí vytlačiť na farebnej tlačiarni, vystrihnúť a zložiť!

Niekedy sa v detských časopisoch tlačia betlehemy, ktoré je tiež celkom jednoduché vystrihnúť a správne zložiť podľa navrhovaných pokynov:

Niekedy sa betlehemy tlačia v detských časopisoch

Pozrite sa so svojim dieťaťom, môže sa celkom dobre stať, že budete mať šťastie a spoločne urobíte do Vianoc podobný zázrak!