Halloweenske remeslá z farebného papiera

halloweenske remeslá s deťmi

Ak ste blízka rodina a už sa aktívne pripravujete na sviatok – Halloween, určite vás bude baviť výroba papierových remesiel na Halloween. Súhlasíte s tým, že táto aktivita je veľmi vzrušujúca. A to všetko preto, že v procese vytvárania takýchto remesiel môžete získať skutočný náboj vivacity a pozitívnej nálady. Vo všeobecnosti sme v tomto článku pre vás zhromaždili najzaujímavejšie papierové remeslá, ktoré môžete vyrobiť z obyčajného farebného papiera.

Halloween papierové remeslá

Papierová tekvica.

Aký Halloween môže existovať bez tekvice. V tomto prípade však vyrobíme tekvicu z oranžového papiera. Takáto tekvica, ktorú uvidíte nižšie, sa stane jasnou ozdobou okna alebo zrkadla v dome. Na vytvorenie remesla je potrebné pripraviť sa:

 • oranžový papier,
 • nožnice,
 • jednoduchá ceruzka.

papierové remeslá na halloween

Priebeh:

 1. Potom tekvicu úplne nakrájajte.
 2. Najprv by ste mali zložiť list oranžového papiera a ceruzkou naň nakresliť šablónu..
 3. Teraz by mal byť list papiera opäť ohnutý cez vystrihnuté ústa. Potom musíte nakresliť polovicu trojuholníka a potom začať vyrezávať oči..
 4. Výsledkom je, že ak rozložíte list, získate tekvicu..

DIY papierové remeslá na Halloweenvyrábať remeslá na halloweenpapierové remeslo na halloweenpapierové halloweenske remeslo

Papierová utierka a farebné papierové príšery.

Ak neviete, ako vyrábať papierové remeslá na Halloween, potom vám tento článok umožní vidieť najzaujímavejšie remeslá pre tento sviatok..

Aby ste napríklad získali také kľuky, stojí za to nájsť doma nepotrebné puzdrá na papierové utierky. Okraje týchto rukávov sa musíte ohnúť dovnútra a lepiť dohromady.

Potom musíte svoje remeslo prilepiť farebným papierom a zhora prilepiť oči a všetky ostatné časti zlovestnej tváre. Môžete si vyrobiť vtipné a zároveň odstrašujúce tekvice, upírov a zombie.

ako vyrábať papierové halloweenske remeslá

Roztomilé halloweenske remeslá.

Halloween remeslá môžu byť viac ako zastrašujúce. Ukazuje sa, že na takú dovolenku si môžete vyrobiť figúrky aj s roztomilou tvárou. Na výrobu takýchto remesiel pripravte:

 • sametový farebný papier;
 • nožnice;
 • lepidlo,
 • jednoduchá ceruzka,
 • kompas,
 • vládca.
  Mrkvu šijeme vlastnými rukami z látky

Priebeh:

 1. Najprv musíte vziať farebný papier a na jeho zadnú stranu nakresliť obrysy roztomilých príšer..
 2. Potom by mali byť figúrky príšer vystrihnuté.
 3. Teraz vystrihnite jednotlivé časti týchto tvorov, konkrétne oči a ústa. Oči tohto tvora urobte dostatočne okrúhle a veľké. Tiež urobte usmievavé ústa.

To je všetko, nádherné remeslo pre váš veselý Halloween je pripravené..

halloweenske papierové remeslo

Monštrá z plastových fliaš a farebného papiera.

Na ďalšie remeslo budete potrebovať prázdne plastové fľaše. Musíte ich odlepiť zo štítkov. Na vrch fľaše prilepte farebný papier a tiež vystrihnite jednotlivé časti tvárí týchto príšer z farebného papiera. Tiež všetky diely zlepíme lepidlom..

DIY Halloween remeslá

Remeslá z farebného papiera a z plastových pohárov.

Na ďalšie remeslo pripravujeme:

 • farebný papier,
 • lepidlo,
 • nožnice,
 • čisté a celé plastové poháre.

Výroba takýchto remesiel je veľmi jednoduchá. Za týmto účelom prilepte prázdny pohár farebným papierom a na vrch prilepte jednotlivé časti tváre. V dôsledku toho skončíte s variáciou halloweenskej tekvice alebo čarodejnice..

jednoduché halloweenske remeslá

Konečne

Tu sme zhromaždili len niekoľko halloweenskych remesiel. Stojí za to povedať, že na túto dovolenku budete môcť robiť remeslá nielen z farebného papiera. Ukazuje sa, že na tento sviatok máte možnosť vyrobiť si rôzne remeslá z iných materiálov. Vo všeobecnosti použite svoju predstavivosť a začnite vytvárať niečo originálne a zaujímavé zároveň..