Náramok vyrobený z nití

Tkanie náramkov z niťovej nite vlastnými rukami

Krásny náramok môžete vyrobiť z jednoduchých nití pridaním obrázku, nápisu alebo niečoho podobného. Ďalej popíšeme výrobný proces, ktorý v budúcnosti pomôže získať originálny náramok vyrobený z nití, ako aj neobvyklú kľúčenku pre domácich majstrov..

Čo je k tomu potrebné:

– špendlíky

– kockovaný list

– kovový prsteň

– nite rôznych farieb

– veľká škatuľka s prekvapením

– ceruzka

– kniha

– tkanina.

Ďalej popíšeme výrobný proces, ktorý v budúcnosti pomôže získať originálny náramok z nití

Prečítajte si tiež: Tkané gumené náramky s vidličkou

Náramok vyrobený z nití, podrobný popis tkania:

1. Na úplnom začiatku by ste si mali vytvoriť vhodné miesto. Za týmto účelom vezmite knihu a prikryte ju pruhom pleteniny a potom dobre zaistite lepidlom..

Náramok vyrobený z nití, podrobný popis tkania:

2. Na kovový krúžok zviažte nite niťou tieňa, ktorý sa vám páči – to bude hlavný vzor. Na konci zviažte niť tieňa, ktorý chcete, aby bol hlavný tón. Upozorňujeme, že taká niť musí byť dlhá, niekedy je potrebných až osem metrov materiálu. Nite je potrebné brať v takom množstve, aké môže byť potrebné na vytvorenie tohto produktu.

Nakreslite vopred

Ak chcete získať náramok, nite na krúžku by mali byť zviazané v uzle a po uviazaní by ste mali dostať chvost. Ak chcete získať kľúčenku, vlákna je potrebné zviazať do uzla, zložiť na polovicu a odstrániť chvost.

3. Nakreslite vopred "návrh" Produkty. Nakreslite bunky, ceruzkou označte uzly pozadia prichádzajúce spredu.

Ak chcete získať náramok, vlákna na krúžku by mali byť zviazané v uzle

4. Pomocou špendlíka a nite pripevnite krúžok k pletenine. Pretože v tomto prípade bude práca pohodlnejšia a náramok bude bližšie k dokonalosti. V našom boxe vystužte dlhý závit, ktorý umožní, aby sa nezamotal.

Máme 14 oranžových nití a dve čierne vystužené. Ten druhý je hlavný a dlhší.

5. Máme vystužených 14 oranžových nití a dve čierne nite. Ten druhý je hlavný a dlhší. Je potrebné splietnuť s hlavným vláknom.

Vezmite koniec čierneho tónu a uzol v uzloch. Ak chcete vytvoriť pozadie, previažte ho postupne každým vláknom v rade.

6. Vezmite koniec čierneho tónu a zauzlite uzly. Ak chcete vytvoriť pozadie, previažte ho postupne s každým vláknom radu, v dôsledku čoho by sa mal zvonku získať rad čiernej farby.

Nasledujúci rad zapleťte v opačnom smere. Vykonajte tieto akcie až do konca

Nasledujúci rad zapleťte v opačnom smere. Vykonajte tieto kroky, kým nedokončíte. Nesviažte dve vlákna dohromady. Pred viazaním potiahnite vzorované nite dopredu.

7. Keď sa práca blíži ku koncu, zaplette nitky a zauzlite. Aby náramok vydržal dlhšie, je potrebné previazať nite na oboch stranách..

Naše výrobky sú pripravené.