Čo použiť na ozdobenie materskej školy na deň znalostí

Čo použiť na ozdobenie materskej školy na deň znalostí

Svetoznámy sviatok – 1. september alebo deň znalostí sa oslavuje v každom kúte našej krajiny. Ako mnohí vedia, je zvykom pripraviť sa na túto dovolenku vopred. Stojí za zmienku, že takýto sviatok sa dnes oslavuje nielen v školách. Ukazuje sa, že 1. september sa oslavuje dokonca aj v materských školách. V tento deň pedagógovia vedú s deťmi tvorivé hodiny a usporadúvajú pre nich slávnostné linky, aby budúcich školákov zoznámili s tradíciami tohto sviatku. A aby sa deti v tento deň ponorili do magickej atmosféry, materská škola sa transformuje. A tak sme sa v tomto článku rozhodli povedať vám o tom, ako vyzdobiť materskú školu 1. septembra. Dúfame, že sa vám naše nápady budú určite páčiť a že sa deti v tento deň budú môcť s týmito prázdninami úplne zoznámiť..

Okná v materskej škole zdobíme 1. septembra

Keď deti vstupujú na dvor materskej školy, venujú pozornosť oknám budovy. Preto by v deň poznania mali byť najskôr ozdobené..

Zaujímavou možnosťou zdobenia okien v materskej škole je jesenné lístie. Také letáky je možné dokonca vytvoriť so skupinou žiakov na tvorivej hodine..

Na prácu by ste mali pripraviť nasledujúce:

 • tenký priehľadný film,
 • PVA lepidlo,
 • farebný polyetylén svetlej farby,
 • prázdny list albumu,
 • tmavá fixka a jednoduchá ceruzka.

výzdoba materskej školy pre deň znalostí

Priebeh:

 1. Priehľadná fólia by preto mala byť zložená na polovicu, aby ste videli približné rozmery jednej polovice..
 2. Lepidlo by sa malo aplikovať na jednu polovicu..
 3. Na toto lepidlo je potrebné položiť list farebného filmu.
 4. Teraz žltý papier na filmovanie.
 5. Kusy červeného papiera alebo polyetylénu musia byť prilepené k žltému papieru alebo polyetylénu.
 6. Druhá polovica polyetylénu by mala byť tiež potiahnutá lepidlom. Potom by mala byť táto polovica pokrytá červeno-žltou vrstvou. Teraz by ste mali aplikáciu vyhladiť rukami..
 7. Teraz by mal byť film vysušený.
 8. Kým film schne, na list albumu stojí za to nakresliť obrysy jesenného listu ceruzkou. Listové vzory stoja za strih.
 9. Potom by mali byť polotovary pripevnené k žlto-červenému polyetylénovému listu a vyrezať z neho hotový list.
  DIY novoročné darčeky pre rok 2021

výzdoba materskej školy pre deň znalostíako vyzdobiť materskú školu 1. septembradeň znalostí, ako vyzdobiť materskú školuvýzdoba materskej školy na deň znalostíako vyzdobiť materskú školu 1. septembraako vyzdobiť materskú školu pre deň znalostíčo použiť na ozdobenie materskej školy na deň znalostí

výzdoba škôlky deň vedomostí

Ako vyzdobiť skupinu v materskej škole za deň znalostí

Z tejto publikácie sa môžete dozvedieť, ako vyzdobiť materskú školu 1. septembra. Tu ponúkneme zaujímavé nápady na zdobenie. Akú dovolenku si môžete predstaviť bez balónov? A ak chcete nájsť zaujímavý nápad na zdobenie materskej školy, ozdobte skupinu balónmi jasných farieb 1. septembra.ako vyzdobiť materskú školu 1. septembra

Vytvorte z loptičiek zaujímavé tvary a len ich umiestnite do miestností, kde sú deti zasnúbené.

A to je už ozdoba triedy pre deň znalostí. Pozrite sa – to je veľmi dobrý nápad. Rovnakým spôsobom môžete vyzdobiť detské stolíky a stoličky v materskej škole. A po skončení prázdnin si budú môcť tieto loptičky odniesť domov..

čo použiť na ozdobenie skupiny v materskej škole

ako vyzdobiť materskú školu 1. septembra vlastnými rukami

Na ozdobu skupiny v materskej škole môžete použiť figúrky, ktoré boli vystrihnuté z jasného farebného papiera. Napríklad s rodičmi môžete vytvoriť takú jasnú a báječnú kompozíciu, ktorú je možné umiestniť na chodbu materskej školy.

ako vyzdobiť materskú školu 1. septembra

Ďalší príklad zaujímavej kompozície steny. Okrem toho bude možné na prívesy umiestniť niekoľko kresieb s pravidlami života.

DIY záhradná výzdoba

A tu je ďalšia zaujímavá možnosť zdobenia stien materskej školy. Aby sa však vytvorila taká kompozícia, stojí za to vopred zozbierať všetky fotografie budúcich prvákov.

DIY dekorácia materskej školy v deň znalostí

Tiež na stenách skupiny stojí za to umiestniť nápisy „Od 1. septembra“.

ako vyzdobiť materskú školu pre deň znalostí

čo použiť na ozdobenie materskej školy na deň znalostíA tieto roztomilé ceruzky sa môžu stať aj dôstojnou ozdobou každej materskej školy..

ako vyzdobiť skupinu v materskej škole

Konečne

V tomto príspevku sme vám mohli povedať, čo použiť na ozdobenie materskej školy na Deň znalostí. Dúfame, že vám naše zaujímavé nápady pomôžu urobiť skupinu v materskej škole 1. septembra jasnejšou a zaujímavejšou. A deti na prázdninách sa budú môcť ponoriť do magickej atmosféry a byť o niečo staršie.

Na záver tohto článku by sa malo povedať, že na prázdniny je zvykom dávať darčeky každému. V tento deň preto dajte predškolákom rôzne papiernictvo, ktoré budú aktívne využívať na hodinách tvorivosti..

  Kartónový model tanku