Quilling motýľ

Ako vyrobiť quillingového motýľa vlastnými rukami

Originalitu a krásu môžete dodať na pohľadnici, ráme alebo fotografii pomocou skrútených stužiek papiera rôznych farieb prichytených lepidlom. Vyzerá to zaujímavo quilling motýľ ručne vyrobené. Môžu byť umiestnené na policiach v miestnosti, čo im dodá roztomilý vzhľad..

Čo je k tomu potrebné:

– niekoľko viacfarebných pruhov širokých 3 mm (dĺžka závisí od požadovanej veľkosti motýľa)

Výroba motýľa vo fázach:

1. Najprv musíte vziať pásy malej dĺžky, aby ste ich zlepili, na konci by mali byť štyri dlhé pásy rôznych farieb: dva pre predné krídla a dva zadné. Pás, ktorý bude stredom pre motýlie krídla, by mal mať polovicu dĺžky ostatných dvoch.

DIY quilling motýľQuilling motýľ

2. Pomocou quillingového zariadenia vyrábame kotúče rôznych priemerov. Potom vezmeme špirálu a urobíme z nich neobvyklé rolky..

Pomocou quillingového zariadenia vyrábame kotúče

3. Ďalej sa budeme zaoberať implementáciou telíčka pre motýľa. Za týmto účelom stočte pás do pevného valca a urobte ho v tvare kužeľa. Potrebujeme dvoch z nich. Potom vezmite prúžok akéhokoľvek odtieňa a prilepte ním oba kužele..

Teraz je pripravených niekoľko drobností: dve krídla vpredu a dve vzadu, telo pre motýľa.motýľová quillingová fotografia

4. Teraz je pripravených niekoľko častí: dve krídla vpredu a dve vzadu, telo pre motýľa.

5. Zostáva urobiť posledné časti – to sú antény a zlepiť hlavné časti dohromady. Antény sú vyrobené z pásika dlhého približne 1,5 mm. Na konce pridáme rolku rovnakej veľkosti.

Vezmite prednú časť tela a vložte do nej antény.

6. Vezmite prednú časť malého tela a vložte do neho antény, potom prilepte a dajte neobvyklým rolkám kvapôčkový tvar, nezabudnite ich zlepiť a pripevniť k telu nášho výrobku..

v quillingu je obrovská škála možností remesiel, ktoré si môžete ľahko urobiť sami

Pozrite si video: Výroba motýľa technikou quilling

Nemali by ste byť spokojní s tým, čo už bolo dosiahnuté, skúste urobiť niečo iné, v quilingu existuje obrovská škála možností remesiel, ktoré môžete ľahko urobiť sami.