Testoplastika pre deti vo veku 2 až 3 roky

DIY cesto z plastu. Fotografia pre deti od 2 rokov a pre kruhy

Cesto je jedinečný materiál, s ktorým môžete so svojimi deťmi vykonávať najrozmanitejšie remeslá. Ukazuje sa, že pri práci s testom u detí nervozita zmizne a zlepšuje sa koncentrácia pozornosti. Ak správne pripravíte cesto, tento smer v umení rýchlo zvládnete. testoplastika podľa fotografie a je zaujímavé tráviť voľný čas.

Jednoduchý recept na cesto pre domácich majstrov

Na výrobu slaného remeselného cesta musíte vziať rovnaké množstvo múky a soli podľa hmotnosti. Napríklad 150 gramov múky, 150 gramov soli a 100 gramov vody. Odporúča sa nepoužívať palacinkovú múku, pretože remeslá sú z nej veľmi popraskané, takže výrobky nebudú veľmi krásne. Aby bolo cesto na cesto homogénne, vyskúšajte soľ navyše, nie obyčajnú kamennú soľ.

Na prípravu slaného cesta na vyšívanie musíte vziať rovnaké množstvo múky a soli podľa hmotnosti.

Skúsené ihly vylepšujú recepty na cesto z plastu a pridávajú doň škrob alebo lepidlo na tapety. Prvá látka zvyšuje plasticitu cesta a druhá zvyšuje pevnosť. Môžete pridať farbivá, aby boli vaše remeslá rozmanitejšie a kreatívnejšie. Okrem cesta na výrobu remesiel plastickou technikou cesta budete potrebovať prírodné materiály, stuhy a korálky, pomocou ktorých môžete ozdobiť svoje remeslá..

Cesto plastové nápady remesiel

Vtipná húsenica sa stane skutočnou ozdobou detskej izby, zatiaľ čo vy ju bez problémov s dieťaťom zvládnete. Pri príprave cesta používajte jasné farbivá, potom získate úplne jedinečné remeslo.

Vtipná húsenica sa stane skutočnou ozdobou detskej izby, pričom si ju môžete bez problémov vyrobiť

Ďalšou možnosťou je urobiť zo slaného cesta remeslo a potom ho len natrieť kvašom. Vaše dieťa si bude môcť samo vyrobiť vtipné prasa. Malé detaily majú dobrý vplyv na jemnú motoriku rúk, v niektorých momentoch však budete musieť svojmu dieťaťu pomôcť.

Ďalšou možnosťou je urobiť zo slaného cesta remeslo a potom ho len natrieť kvašom. tvoje dieťaFotografia remesiel na cesto

Deti od 3 rokov budú schopné vyrobiť veľké remeslá zo slaného cesta a potom ich samy ozdobiť. Aby bola úloha jednoduchšia, nechajte dieťa najskôr vyrobiť aplikáciu na lepenku a až potom môže prejsť na zložitejšie remeslá..

  DIY remeselné nápady pre nový rok 2017

Deti od 3 rokov budú schopné vyrobiť veľké remeslá zo slaného cesta a potom ich samy ozdobiť. Aby bola úloha jednoduchšia, nechajte dieťa najskôr vyrobiť aplikáciu na lepenku a až potom môžeTestoplastika pre deti od 2 rokov

Pôvodní tučniaky sú vyrobené z obyčajného slaného cesta. Ak chcete, aby boli výrobky rovnako nasýtené, budete musieť pripraviť cesto rôznych farieb. Také tučniaky môžu byť predstavené novomanželom alebo vydaté.

Pôvodní tučniaky sú vyrobené z obyčajného slaného cesta. Ak chcete, aby boli výrobky rovnaké aj na

Bude to zábavný baránok, ak zveríte svojmu dieťaťu rolovať párky. Potom pomocou formy vystrihnite z cesta kruhy a rozložte párky vo forme slimákov. Nezabudnite svojim roztomilým ovečkám vyrobiť oči a nos..

Bude to zábavný baránok, ak zveríte svojmu dieťaťu rolovať párky. Potom pomocou kurzovFotografie testoplastiky

Testoplastika je ručný trend, ktorý osloví nielen deti, ale aj starších ľudí. Dnes sa otvárajú rôzne kruhy, v ktorých môžu ľudia rôznych vekových skupín vyrábať jedinečné remeslá z lacného a ekologického materiálu..

Testoplastika je ručný trend, ktorý osloví nielen deti, ale aj starších ľudí. SegTestoplastický kruh

Fotografie remesiel používajúcich plastickú techniku ​​cesta vám pomôžu predstaviť si, čo je možné vyrobiť zo slaného cesta. Pokúste sa sušiť hotové výrobky v rúre alebo na čerstvom vzduchu, podľa toho, ako naliehavo ich potrebujete. Inšpirujte sa novými nápadmi, potom budete môcť so svojimi deťmi úplne zvládnuť plasty na cesto, ktoré si urobíte sami.