Remeslá z gaštanov pre deti

Remeslá z gaštanov s vlastnými rukami na tému jeseň do školy. Foto

Pri práci na remeslách sa dieťa zoznamuje s prírodou, učí sa rozlišovať medzi ovocím a stromami a rozvíja predstavivosť. Výroba gaštanových remesiel vlastnými rukami na tému jeseň do školy je zaujímavý kreatívny spoločný projekt, ktorý je zaujímavý nielen pre dieťa, ale aj pre rodičov. Podporte malého vynálezcu, pomôžte mu realizovať jeho fantázie a zaujímavé nápady. Dieťa pochopí, aké zaujímavé je hrať sa s mamou a otcom, a remeslá na dlhý čas pripomenú radostné spoločne strávené minúty.

Užitočný článok: Jednoduché žaluďové remeslá

Aké remeslá je možné vyrobiť z gaštanov do školy

Jesenné remeslo – pichľavý ježko

Vyrobme telo ježka z hnedého gaštanu. Vnútri môžete lepiť plastelínu na hustotu alebo môžete použiť celý gaštan. Vezmeme plastelínu (hnedú alebo oranžovú) a urobíme tvár ježka. Jeho tvár je zvyčajne mierne predĺžená a nos má šikmý, takže ho trochu ohneme.

Vyrobme telo ježka z hnedého gaštanu. Vnútri môžete lepiť plastelínu na hustotu alebo môžete použiť celý gaštan.

Vyrábame oči korálky. Aby sme to urobili, vezmeme bielu plastelínu a hore nalepíme čierne korálky. Nezabúdajme na veselý, zvedavý nos. Náš vtipný ježko gaštan je pripravený a dieťa ho môže vziať do školy.

Húsenica gaštanová – originálny nápad na jesenné remeslo

Remeslo môžete vyrobiť ľubovoľnú dĺžku lepením ľubovoľného počtu gaštanov na plastelínu. Zo zápaliek alebo špáradiel vyrobíme „rohy“ na výrobu húseníc. Papuľa oslepíme alebo nakreslíme fixkami. A nesmieme zabudnúť ani na chvost.

Remeslo môžete vyrobiť ľubovoľnú dĺžku lepením ľubovoľného počtu gaštanov na plastelínu. Zo zápaliek alebo špáradiel vyrobíme „rohy“Fotografické remeslá húsenice z gaštanov

Zázrak – strom – jednoduché jesenné remeslo

Na výrobu takého veľkolepého stromu budete potrebovať niekoľko okrúhlych predmetov, napríklad tenisové loptičky. Gaštany na ne zafixujeme, aby získali nadýchanú korunu. Pre väčšiu krásu zdobíme naše jesenné stromové remeslo suchými listami, vetvičkami a kvetmi nájdenými v lese.Všetky dekory poukladáme na vetvičku nájdenú v lese alebo vyrobenú z drôtu. Gaštany môžu byť pre špeciálny efekt potiahnuté lakom na nechty.

  DIY remeslá zo šišiek a plastelíny

Na výrobu takého veľkolepého stromu budete potrebovať niekoľko okrúhlych predmetov, napríklad tenisové loptičky. HFotografia topiary z gaštanov

Remeselný muž z gaštanov

Nechajte dieťa snívať a oslepte sa. Budete potrebovať gaštany, plastelínu a špáradlá. Tento test vám pomôže pochopiť, aké emócie dieťa prežíva. Okrem toho, aby ste zistili, ako vníma blízkych, ktorí sa podieľajú na jeho živote, mali by ste ho požiadať, aby oslepil otca a mamu. Získate priateľskú a úžasnú „gaštanovú“ rodinu.

Nechajte dieťa snívať a oslepte sa. Budete potrebovať gaštany, plastelínu a špáradlá. Tento test vám pomôže pochopiť, aké emócie dieťa prežíva.

Tiež si pozrite fotografiu DIY gaštanov

Remeslá z gaštanov urob si sám na tému jeseň do školy môže byť celkom jasný a rozmanitý, pretože všetko závisí od vašej predstavivosti. Strávte voľný čas s deťmi zábavnou a zaujímavou formou a vyrábajte rôzne výrobky z prírodných materiálov.

Remeslá z gaštanov s vlastnými rukami na tému jeseň až škola môžu byť celkom svetlé a rozmanité, inFoto nápady na jesenné remeslá z gaštanov