Ako ozdobiť vianočný stromček na Nový rok vlastnými rukami

ako ozdobiť vianočný stromček

Nový rok si nemožno predstaviť bez živého stromu a vône ihličia. Prirodzene, krásny vianočný stromček sa vo vašom dome neobjaví odnikiaľ. Na jeho ozdobenie by ste mali urobiť maximum. A ak chcete vedieť, ako ozdobiť smrek na nový rok vlastnými rukami, potom vám táto publikácia bude schopná odpovedať na túto otázku. A ak vynaložíte vlastné úsilie, potom sa vo vašom dome usadí vždyzelená kráska v krásnom dizajne. Poďme rýchlo zistiť, ako urobiť novoročnú krásu jasnou a nezabudnuteľnou.

Aké odtiene sú v trende v roku 2017

Zdobenie smreka vlastnými rukami pre nový rok 2017 je dôležitou udalosťou. V takom prípade musíte vziať do úvahy veľa podrobností. V prvom rade by ste si teda mali pamätať na dôležité farby nového roku 2017. za lídrov sa v tomto prípade nepochybne považujú strieborné a zlaté odtiene. Prečo si vybrať tieto farby? Áno, všetko preto, že zlatý a strieborný odtieň podľa Feng Shui je považovaný za symbol prosperity a bohatstva.

ozdoba vianočného stromčeka

ako ozdobiť vianočný stromček pre nový rok 2017 vlastnými rukami

Okrem týchto kvetov použite na ozdobenie smreka aj dekorácie v studených odtieňoch. Môže to byť fialová, modrá, lila a tyrkysová. Vhodné sú aj akékoľvek farby prírody, ktoré majú lesk. Ale nepreháňajte to, aby vám šperky neorezali do očí..

ozdobte smrek do roku 2017

smreková dekorácia pre nový cieľ 2017

Výber štýlu zdobenia vianočného stromčeka

Ak je s kvetmi všetko viac -menej jasné, potom je dôležité premyslieť si štýl zdobenia smreka. A nenechajte sa zastrašiť ťažkosťami. Koniec koncov, zdobenie vianočného stromčeka na nový rok 2017 je veľmi jednoduché. Vo všeobecnosti zistite všetky moderné štýly dekorácie vianočného stromčeka a vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje..

Klasický štýl.

Tento štýl nám všetkým pripomenie detstvo. Pravdepodobne si pamätáte, že v nedávnej dobe bol smrek ozdobený figúrkami všetkých pruhov, girlandami a korálkami. A na vrchole bola jasná hviezda. Stojí za to povedať, že táto možnosť zdobenia vianočného stromčeka je vhodná aj v roku 2017. Dnes však stojí za to pridať k výzdobe vianočného stromčeka:

  • loptičky,
  • hrbole,
  • lesklé stužky.

A aby ste ozdobili smrek na Nový rok, môžete ho ozdobiť hračkami a ozdobami, ktoré majú kovový prepad.

Ozdoba vianočného stromčeka na nový rok

ozdobte stromček pre nový rok

Vidiecky štýl.

Symbol roka – Kohút je dedinský vták. Z toho vyplýva, že ideálnym štýlom zdobenia vianočného stromčeka v Novom roku 2017 je vidiecky štýl. Tento štýl zahŕňa používanie hračiek, novoročných remesiel a dekorácií, ktoré boli vytvorené vlastnými rukami. A ak neviete, ako vyrábať takéto výrobky, pomôžu vám rôzne majstrovské kurzy, ktoré nájdete na internete. Na ozdobenie smreka v novom roku je možné použiť nasledujúce materiály:

  • tkanina,
  • priadza,
  • papier a lepenka.

Sladkosti v obaloch budú krásne vyzerať aj ako ozdoba. Kompozíciu môžu doplniť hodvábne mašle a zvončeky..

nový rok 2017 urob to sám jedol dekoráciu

Prírodný štýl.

Hrdý vtáčí kohút v roku 2017 bude uprednostňovať všetko prírodné. Preto môžete svoj vianočný stromček jednoducho ozdobiť rôznymi prírodnými materiálmi. V takom prípade použite:

  • hrbole,
  • ovocie,
  • pomarančová kôra,
  • kandizované bobule.

Doplňte tento dekor papierovými kvetmi alebo dekoráciami pastelových farieb. Nezabudnite, že v tomto prípade musíte ukázať svoju kreatívnu povahu. A tu nemusíte jasne dodržiavať všetky rady dizajnérov. Tu je dôležité ukázať svoj talent a urobiť všetko podľa vlastného vkusu..

urob to sám jedol dekoráciu

Ako umiestniť hračky na strom

V tomto článku hovoríme o tom, ako ozdobiť vianočný stromček na Nový rok 2017. Malo by sa povedať, že nie všetci ľudia sú zruční v zdobení vianočného stromčeka. A ak na rôznych fotografiách vyzerá výzdoba vianočného stromčeka krásne, potom sa v živote všetko stane inak. A ak chcete správne ozdobiť svoj strom, zvážte niekoľko odporúčaní.

Špirálová metóda zdobenia vianočného stromčeka. V tomto prípade je smrek najskôr ozdobený korálkami a girlandami, ktoré sú umiestnené zhora nadol kučerami rovnakého tvaru. Ak zvolíte jasné detaily na zdobenie smreka, vo vašom dome môže byť vytvorená veselá atmosféra. Hračky sú v tomto prípade usporiadané symetricky k pásu. Vzdialenosť medzi hračkami musí byť samozrejme dodržaná..

ako ozdobiť vianočný stromček pre nový rok

Vertikálna metóda. V tomto prípade musia byť korálky zavesené na strome kolmo na podlahu. A umiestnite hračky do šachovnicového vzoru. Ako ozdobu nezabudnite použiť čipkové mašle. Zvyšujú závažnosť.

ako ozdobiť smrek na nový rok vlastnými rukami

Horizontálny štýl. V tomto prípade by mal byť girlanda umiestnená po celej šírke smreka. Hračky sa však odporúčajú umiestňovať na ľubovoľné miesta. Nezabudnite, že týmto spôsobom zdobenia sa vyhnete neporiadku. A aby všetko skutočne vyzeralo dôstojne, je potrebné striedať veľké hračky s hračkami malej veľkosti. Okrem toho by na najnižších vetvách smreka mali byť umiestnené hračky malých veľkostí.

smreková dekorácia pre nový cieľ 2017

Aké presvedčenie existuje pri zdobení vianočného stromčeka? Tipy na zdobenie

S Novým rokom je teda spojených aj veľa znakov a niektorých presvedčení. Napríklad na Nový rok 2017 by mal byť strom umiestnený v strede miestnosti. Strom by ste nemali dávať do rohu. Je lepšie ho umiestniť k stene v strede miestnosti.

Ak hovoríme o zdobení smreka, potom v roku 2017 by vianočný stromček v dome nemal byť ozdobený mincami. Na ozdobu je najlepšie použiť papierové bankovky s rôznymi nominálnymi hodnotami. Dajte si pod stromček Santa Clausa a Snehulienku. Navyše tam umiestnite uši..

smreková dekorácia na nový rok

Aby vás bohatstvo neopustilo, musíte si ušiť tašku vlastnými rukami. V tomto prípade použite ľanové plátno. Do týchto vrecúšok nasypte trochu zrna. Na Nový rok môžete pod vianočný stromček umiestniť figúrku Kohúta. Ale aj tu je dôležité vybrať si: porcelánový, drevený alebo kovový kohút. Nezabudnite, že takéto čísla vám v roku 2017 prinesú pokoj a pozitívnu náladu..

Konečne

Ak si pamätáte všetky odporúčania tohto článku, potom bude zdobenie vianočného stromčeka pre vás príjemným zážitkom. Zdobenie vianočného stromčeka na Nový rok vám môže poskytnúť len skvelú náladu a príjemné dojmy z novoročných sviatkov..