Čo dať na nový rok kohúta? Nápady na novoročné darčeky pre kolegov, príbuzných, deti priateľov

detské darčeky pre nový rok 2017 kohúta

Ak ste moderný človek, pravdepodobne viete, že nasledujúci rok 2017 sa bude konať pod záštitou Kohúta. Aby ste mohli oslavovať Nový rok slávne, musíte sa postarať o veľa vecí. Vyberte si napríklad vhodné oblečenie a pripravte si na sviatok lahodné a slávnostné jedlá. Okrem toho stojí za to premýšľať aj o darčekoch. Koniec koncov, hrdý vták – Kohút, miluje pozornosť k sebe. Preto v tomto článku budeme hovoriť o tom, aké darčeky dať kohútovi na Nový rok 2017 svojim blízkym, aby pritiahli šťastie a priazeň tohto vtáka..

Aké darčeky dať priateľom v roku 2017

Aby ste na Silvestra prekvapili svojich priateľov, budete musieť tvrdo pracovať. Skutočne je dnes veľmi ťažké niečím ohromiť svojich známych. V tomto prípade nie je potrebné dávať drahé darčeky. Je lepšie prezentovať súčasnosť, ktorá zanechá príjemné spomienky na zimnú dovolenku v pamäti človeka. Aký darček si teda vybrať ako darček?

novoročný darček pre priateľov

 • Ak teda vaši priatelia preferujú extrémnu zábavu a živé emócie, dajte im lístok na nejakú atrakciu. Môžete tiež darovať jazdu na isiglide.
 • Pre priateľku dievčaťa je vhodný darček – osvedčenie o účasti na majstrovských kurzoch varenia s najlepším kuchárom v meste.
 • Ak chcete na svojho priateľa alebo priateľku zapôsobiť, kúpte mu lístok do divadla alebo na koncert jeho obľúbeného popového umelca.neobvyklý darček pre nového roka 2017 kohúta
 • Ako novoročnú prezentáciu môžete predstaviť cestu do zahraničia alebo cez Rusko.

čo dať kohútovi do nového roka

Vyššie uvedené darčeky by ste mali vyberať podľa preferencií svojho priateľa. Preto by ste nemali dávať lístky na extrémnu zábavu tým ľuďom, ktorí sa predovšetkým chcú dozvedieť niečo zaujímavé. Je pre takého priateľa lepšie predplatiť si jazykovú školu alebo niečo podobné. Priaznivci aktívneho životného štýlu by však mali mať predplatné do fitnescentra. Užije si aj lyžovanie alebo snowboarding. Ak teda existujú podobné zábavy vo vašom meste, skúste to potešiť takýmto darčekom..

Aký darček darovať svojmu blízkemu pre rok 2017

Pomocou tohto článku si môžete vybrať originálny darček, ktorý môžete voľne darovať na Nový rok 2017 kohúta. Ak neviete, čo dať svojmu milovanému na Nový rok, potom by ste v tomto prípade nemali zabúdať na symboliku budúceho roka. Okrem toho je dôležité vziať do úvahy osobný vkus človeka..

  Vyberte si skvelý darček na otepľovanie pre priateľov a príbuzných

Darčeky pre ženy.

Ak sa chystáte urobiť darček pre svoju milovanú priateľku, dajte jej náušnice s obrázkom kohúta. Môžete tiež darovať prívesok so symbolom 2017. Nezabudnite, že taký darček s obrazom Kohúta ešte viac zlepší život a prinesie svojmu majiteľovi šťastie. A okrem šperkov môže byť dievčaťu predstavené aj:

novoročný darček 2017

 • Krásna kytica kvetov, ktorá bude rozložená vo forme čísel „2017“.
 • Krásna krištáľová váza, pozlátená figúrka alebo neobvyklá lampa, ktorá bude mať tvar kohúta.
 • Každý muž bude môcť dať svojmu milovanému šatníku položky v červenej farbe. Môžu to byť topánky alebo šaty. Takýmto darčekom môžete tiež vyjadriť svoju vášeň pre dievča..čo dať do nového roku 2017
 • Chcete prekvapiť svojho blízkeho? Potom by ste jej mali predstaviť originálny darček. Objednajte si výrobu kalendára v tlačiarni so svojimi všeobecnými fotografiami. Táto možnosť darčeka je nielen praktická, ale aj veľmi romantická..

Darčeky pre mužov.

V Novom roku chcú dievčatá prekvapiť aj svojich milovaných mužov. V tomto prípade nežné pohlavie nie je v ich predstavách obmedzené. Dievčatá, ktoré vedia pliesť, môžu svojmu milému upliesť šatku, na ktorej sa bude chváliť obraz Ohnivého kohúta. Okrem pletených výrobkov môžete svojmu blízkemu darovať:

 • Choďte na štvorkolke. Vhodné pre tých, ktorí majú radi extrémnu zábavu.darček pre kohúta 2017
 • Zlaté manžetové gombíky v tvare kohútikov. Tento darček je veľmi jasný, a čo je najdôležitejšie, symbolický..
 • V prípade, že nemáte peniaze, môžete si vystačiť s možnosťou rozpočtu. Napíšte krásne blahoželanie a uveďte v ňom 2017 vlastností muža, pre ktoré si ho vážite.
 • Originálnym darčekom pre muža môže byť koláč, ktorý bude pripravený vo forme Ohnivého kohúta..darčeky pre blízkych pre kohúta 2017
 • Pri výbere darčeka pre svojich milovaných by ste nemali zabúdať na intelektuálne darčeky. Najmä mu môžete darovať zberateľskú edíciu zaujímavej knihy..
 • Fľaša 20-ročnej whisky bude tiež skvelým darčekom pre muža..
  Tipy na darčeky pre Tatyanu v deň Tatyany

Aký darček dať dieťaťu na Nový rok kohúta

Deti milujú dostávať darčeky. V tomto smere nie sú vyberaví. Ale napriek tomu zistite, aké darčeky pre deti na Nový rok 2017 kohúta predložiť deťom.

 • Figúrky čokoládových kohútikov sú teda vhodné ako darček. Môžete tiež darovať zbierku farebných cukríkov ako hlavný symbol roka.sladké darčeky pre nový rok 2017 kohúta
 • Pre staršie deti predstavte zbierku Puškinových rozprávok, ktorá bude obsahovať rozprávku „O zlatom kohútikovi“.
 • Môžete svojmu dieťaťu tiež dať absolútne akékoľvek teplé oblečenie, na ktorom sa bude chváliť kohút alebo číslo 2017.novoročné darčeky 2017
 • Vzdelávacie hry môžu byť prezentované ako darček. Môžu to byť: hádanky alebo mozaiky.

V Novom roku niektorí rodičia dávajú svojim deťom drahé darčeky. Napríklad v tomto prípade sú chlapcom predstavené obrovské bábiky alebo nejaký druh techniky. Ale ak dodržiavate tradície, je lepšie dať svojmu dieťaťu hračku vo forme kohúta. Takýto darček bude dieťaťu dlho pripomínať magickú dovolenku..

Okrem všetkého vyššie uvedeného môžete ako darček predviesť neobvyklé 3D omaľovánky. Stojí za zmienku, že po vyfarbení je potrebné obrázky stiahnuť do smartfónu so špeciálnou aplikáciou, ktorá kresbu oživí. Táto aplikácia umožňuje pohyb obrázku. A to zase na dieťa robí zvláštny dojem..

darček k novému roku kohúta

Bicykel alebo kolieskové korčule budú vynikajúcim novoročným darčekom. Patrí sem aj kolobežka. A aby ste darček spojili so symbolom Nového roku, je lepšie kúpiť všetky tieto veci v červenej farbe.

darček pre kohúta 2017

Aké darčeky darovať kolegom a šéfom

Je teda načase porozprávať sa o tom, aké firemné darčeky na Nový rok 2017 kohúta predstavte svojim kolegom a šéfom.

Všimnite si teda, že nestojí za to dávať svojim kolegom intímne darčeky. Prezentácie by mali byť dojemné a lacné. Aké darčeky by ste teda mali ako darček zvážiť??

 • Vynikajúcim darčekom na Nový rok je kalendár s voľnými listami, na ktorom budú fotografie celého tímu.originálny darček na nový rok 2017 kohúta
 • Diár s kalendárom na rok 2017 zapadne do atmosféry prázdnin.
 • Obdarujte svojich kolegov figúrkami kohúta. Na svojom stole sa budú predvádzať počas celého roka..firemné darčeky pre nový rok 2017 kohúta
 • Potešte svojich kolegov aj čokoládovými figúrkami kohútika, ktoré tiež potešia ako prezentácia..
 • Sada hračiek na vianočný stromček bude skvelým darčekom. Vyberte si však také ozdoby na vianočný stromček, ktoré budú mať obraz Ohnivého kohúta..kohúty na nový rok 2017
  Skoré otvorené uhorky

Čo dať šéfovi?

Hľadáte darček pre svojho šéfa? Potom si pamätajte, že by to malo byť viac formálne. Aj keď počas prázdnin je humor povzbudzovaný. Teraz uvedieme zoznam zaujímavých darčekov, ktoré môžete bez problémov venovať svojmu šéfovi.

 • Dajte teda šéfovi pohár s imidžom celého tímu, kde bude v strede samotný líder.
 • Kohútia kravata.
 • Notebook na stránky 2017 je vhodný aj ako darček..
 • Ak šéf fajčí, dajte mu popolník v podobe kohúta.darček do nového roku 2017
 • 20-ročný alkohol bude skvelým darčekom.
 • Portrét režiséra bude tiež nádherným novoročným darčekom..

Novoročné darčeky pre kolegov nemusia byť drahé. Tu je dôležité vyjadriť svoju pozornosť tímu. Svojich kolegov môžete okrem darčeka obdarovať aj zaujímavou zábavou. Pozvite napríklad svojich kolegov a šéfa na paintballový turnaj. Môžete si tiež urobiť pozvánku na fotografovanie. Nezabudnite, že takéto neobvyklé darčeky potešia každého. Navyše pomôžu celému tímu stať sa priateľmi..

Konečne

Dávať a prijímať darčeky je veľké šťastie. Na Silvestra by mal byť predložený najlepší darček. A ak neviete, čo dať svojej rodine a priateľom, mali by ste si na Nový rok 2017 kohúta vybrať nejaký neobvyklý darček. V tejto situácii by ste nemali dávať štandardné darčeky. Predstavte niečo originálne a nezabudnuteľné.