Ako si vyrobiť kvetinový záhon vlastnými rukami. Foto pre začiatočníkov

Pozemok pri vidieckom dome nie je len miestom na pestovanie ovocných plodín, ale aj priestorom, ktorý priamo ovplyvňuje dizajn krajiny. Aby bolo možné vyzdobiť záhradné územie, je dôležité v krajine správne zorganizovať kvetinový záhon alebo kvetinovú záhradu. Ak ste začiatočník a neviete, ako urobiť kvetinový záhon v krajine urobte to sami, pomôžu vám užitočné fotografie a tipy z tohto článku.

Ako vytvoriť jednoduchý záhon. Foto

Mnoho ľudí sa domnieva, že je nevyhnutné využiť služby špecialistov na dizajn krajiny. V skutočnosti to nie je pravda. Ak vypracujete predbežný projekt a ukážete trochu predstavivosti, potom aj začiatočníci získajú pomerne krásny a originálny kvetinový záhon.

Mnoho ľudí sa domnieva, že je nevyhnutné využiť služby špecialistov na dizajn krajiny. V skutočnosti to nie je pravda. Ak vypracujete predbežný projekt a ukážete trochu predstavivosti, potom aj začiatočníci získajú pomerne krásny a originálny kvetinový záhon.

Existuje niekoľko typov kvetinových záhonov:

– koberec

– monokveté

– pravidelný

– nepravidelné

– plávajúce

– pozastavené

– ruženca.

Každý z týchto typov má svoje vlastné charakteristiky, výhody a nevýhody. V krajine však môžete urobiť najjednoduchší záhon. Aby ste to urobili, budete musieť na svojom webe nájsť kopec, pretože kvetinový roh by mal byť viditeľný pre ostatných a nemal by sa zlúčiť s celkovým dizajnom. Ak nie je žiadne prevýšenie, skúste to urobiť s nábrežím. Stránku môžete tiež zvýrazniť pomocou kameňov alebo špeciálneho plotu..

Ak nie je žiadne prevýšenie, skúste to urobiť s nábrežím. Oblasť môžete tiež zvýrazniť pomocou kameňov alebo špeciálneho plotu.

Užitočný článok: Remeslá z pneumatík, foto

Potom, čo ste sa rozhodli pre miesto pre záhon, môžete začať s označovaním, aby ste urobili kvetinovú záhradu okrúhleho alebo štvorcového tvaru. To sa dá ľahko dosiahnuť pomocou šnúry alebo iných značkovacích nástrojov..

Potom, čo ste sa rozhodli pre miesto pre záhon, môžete začať s označovaním, aby ste urobili kvetinovú záhradu okrúhleho alebo štvorcového tvaru. To sa dá ľahko dosiahnuť pomocou šnúry alebo iného značkovacieho nástroja.

Chcete, aby si kvetinová záhrada dlho udržala svoju príťažlivosť? Potom musíte premýšľať o tom, ako ho oplotiť z trávy. Na tento účel letní obyvatelia často používajú obyčajné plastové rúrky, ktoré sú pochované po obvode kvetinového záhonu. Po celom obvode záhona môžete použiť ďalšie materiály, ako sú kamene, štrk alebo odkvapkávacie obrubníky.

  Levanduľa, výsadba a starostlivosť vonku

Keď je všetko pripravené, môžete začať sadiť rastliny. Odporúča sa vopred pripraviť semená kvetov, ktoré kvitnú celé leto alebo dočasne. Aby záhon vždy kvitol, vyberajú sa rastliny tak, aby sa ich kvitnutie postupne menilo.

Keď je všetko pripravené, môžete začať sadiť rastliny. Odporúča sa vopred pripraviť semená kvetov, ktoré kvitnú celé leto alebo dočasne. Aby záhon vždy kvitol, vyberajú sa rastliny tak, aby sa ich kvitnutie postupne menilo.Nápady na záhon

Moderní záhradníci používajú na výrobu starých záhonov staré veci a predmety v krajine. Kvetinovú záhradu si môžete vyrobiť zo zničeného auta, lode, starého vozíka, alebo prídete s vlastným nápadom..

Moderní záhradníci používajú na výrobu starých záhonov staré veci a predmety v krajine. Kvetinovú záhradu si môžete vyrobiť zo zničeného auta, lode, starého vozíka, alebo prídete s vlastným nápadom.Kreatívny nápad

Dúfame, že vás fotografie inšpirujú a ľahko si vyrobíte krásny rozkvitnutý záhon, ktorý sa stane skutočnou ozdobou územia v blízkosti vidieckeho domu alebo letnej chaty..