Ako si vyrobiť vlastný dekoratívny mlyn

DIY dekoratívny mlyn do záhrady. Foto

Chcete zdôrazniť jedinečnosť svojho krajinného dizajnu? Potom musíte nielen zasadiť kvetinové záhony, ale tiež premýšľať o tom, ako vyrábať jedinečné remeslá. Dekoratívny mlyn do záhrady – príležitosť ozdobiť osobný pozemok a prekvapiť svojich susedov. Môžete to urobiť sami, ak budete postupovať podľa pokynov v tomto článku..

Nápady na záhradu: Okrasný veterný mlyn

Dekoratívny mlyn nainštalovaný na mieste môže okrem prvku krajinného dizajnu vykonávať aj maskovaciu funkciu. Malé mlyny, až do pol metra, môžu ľahko skryť nerovnosti v oblasti pred očami alebo napríklad časti komunikácie vystupujúce na povrch (ventily, ohyby, poklopy).

Veľké mlyny dokážu pred zvedavými očami zamaskovať aj vidiecky záchod. Do takýchto štruktúr sa zmestí altánok.Fotografia ozdobného mlyna

Veľké mlyny dokážu pred zvedavými očami zamaskovať aj vidiecky záchod. Do takýchto štruktúr sa zmestí altánok alebo pohodlné miesta na sedenie pre vás a hostí. Z bežnej stavebnej kôlne, v ktorej skladujete záhradné náradie, sa dá urobiť dekoratívny mlyn.

Ak to veľkosť vašich stránok umožňuje, potom sa vodný mlyn stane veľmi krásnou súčasťou výzdoby. Na to, aby fungoval, je potrebný malý rybník alebo vodopád. Takýto prvok výzdoby môžete nainštalovať do rekreačnej oblasti a užívať si splash vody, ktorá tečie po lopatkách mlyna za teplých letných večerov..

Tipy na inštaláciu dekoratívneho mlyna

Aby bolo umiestnenie mlyna na mieste správne a príjemné pre oko, je potrebné sa zoznámiť s niekoľkými tipmi. Mlyny sú vo väčšine prípadov vyrobené z dreva. A to je taký prírodný a prírodný materiál, že sa ľahko stane vrcholom akéhokoľvek štýlu organizovaného na webe.

Aby bolo umiestnenie mlyna na mieste správne a príjemné pre oko, je potrebné sa zoznámiť s niekoľkými tipmi. Mlyny sú vo väčšine prípadov vyrobené z dreva. A je to také prirodzené a prirodzenéMyšlienka fotografického mlyna

Ak chcete, môžete dekoratívny mlyn umiestniť do ktorejkoľvek časti svojho webu, či už je to lúka alebo roh záhrady. Existuje krajinný štýl, vtedy sú dekoračné prvky umiestnené vo vzájomnej vzdialenosti a nie sú s ničím spojené. Súčasný ruský štýl v krajinnom dizajne je neodmysliteľnou súčasťou veterného mlyna. Môže sa nachádzať v blízkosti altánu zdobeného vo forme ruskej chaty, dekoratívnej studne, lavičky, mosta. V blízkosti môžete do trávy položiť drevené koleso vozíka..

Ak si želáte, môžete umiestniť dekoratívny mlyn do akejkoľvek časti svojho webu, či už je to lúka alebo roh záhrady. Existuje krajinný štýl, vtedy sú dekoračné prvky umiestnené vo vzájomnej vzdialenosti a nie sú s ničím spojené.

Zdobením miesta v orientálnom štýle bude konečným prvkom inštalácia vodného mlyna. Môže byť inštalovaný vedľa lavičky alebo altánku vo forme pagody a medzi nimi leží cesta viacfarebného kameňa. Vzhľadom k tomu, že mlyn je hlavným prvkom dekoru, nemá zmysel inštalovať ho do vzdialeného rohu záhrady, mal by ho zdobiť svojou prítomnosťou.

Ako vyrobiť dekoratívny mlyn vlastnými rukami

Vzhľadom na to, že dizajn krajiny je veľmi populárny, náklady na dekoratívne prvky nie sú malé. Drevení remeselníci radi vyrábajú dekoratívne mlyny akejkoľvek veľkosti a štýlu. Niekedy môžete naraziť na skutočné majstrovské dielo, ktoré s veľkou radosťou ozdobí vašu záhradu. Na výrobu mlyna je vhodný akýkoľvek materiál, ale na to sú najvhodnejšie lakované dosky..

Vzhľadom na to, že dizajn krajiny je veľmi populárny, náklady na dekoratívne prvky nie sú malé. Drevení remeselníci radi vyrábajú dekoratívne mlyny akejkoľvek veľkosti a štýlu. Niekedy môžete nájsť skutočné majstrovské dieloFotografické remeslá do záhrady

Pri výrobe dekoratívneho mlyna vlastnými rukami nie je nič ťažké. Najprv musíte pochopiť dizajn mlyna. Skladá sa z troch častí: lichobežníkovej základne, trojuholníkového hrotu a štyroch čepelí. Všetky diely sú najskôr vyrobené z preglejky a potom opláštené šindľom.

Pri výrobe dekoratívneho mlyna vlastnými rukami nie je nič ťažké. Najprv musíte porozumieť návrhu mlyna. SOS

Čepele je potrebné pripevniť k konštrukcii mlyna tak, aby sa voľne otáčali od vetra. Potom musí byť hotová štruktúra dekoratívneho mlyna lakovaná alebo natretá a umiestnená na mieste na to vhodnom mieste. Hlavnou vecou je preukázať predstavivosť pri úprave pozemku a potom vás poteší dekoratívnymi budovami, ktoré na neho šikovne a vkusne umiestnite..

Čepele je potrebné pripevniť k konštrukcii mlyna tak, aby sa voľne otáčali od vetra. Potom musí byť hotová štruktúra ozdobného mlyna lakovaná alebo natretá a umiestnená na mieste na vhodnom miesteDIY dekoratívna fotografia mlyna

Prečítajte si tiež: Ako vyrábať remeslá na rozdávanie z plastových fliaš

Dekoratívny mlyn pre záhradu je príležitosťou vyzdobiť miesto a priniesť doň niečo nové. Robte remeslá vlastnými rukami, potom bude vaša letná chata špeciálna a originálna. Na našich webových stránkach nájdete mnoho zaujímavých nápadov, ktoré môžete v krajine pestovať vlastnými rukami, ako aj to, ako zariadiť dizajn krajiny s minimálnymi nákladmi.