Cuketa vo vreckách

Cuketa vo vreciach pestuje a ošetruje

Mnoho letných obyvateľov neradi pestuje cukety kvôli tomu, že zaberajú značnú časť plochy v záhrade. Ak vieš, ako pestovať cuketu vo vreciach, Môžete výrazne ušetriť miesto na vlastnej záhrade a naplniť ju inou zeleninou. Jednoduchý a efektívny spôsob pestovania cukety osloví aj začínajúcich záhradníkov.

Ako pestovať cuketu vo vrecku

Najprv musíte pripraviť všetky materiály. Vezmite si vrecia s cukrom alebo múkou, cuketové semienka a organické zvyšky z vlastnej letnej chaty. Teraz dajte do vrecka vetvičky, listy a ďalšie pripravené zvyšky dachy. Ďalej sa vyleje vrstva zeme a pilín. V spodnej časti vrecka je potrebné vyvŕtať otvory.

Najprv musíte pripraviť všetky materiály. Vezmite si vrecia s cukrom alebo múkou, cuketové semienka a organické zvyšky z vlastnej letnej chaty. Teraz dajte do vrecka vetvičky, listy a ďalšie pripravené zvyšky dachy. S

Semená cukety pred výsadbou namočte do vody, aby lepšie klíčili. Ak je vonku chladno, prikryte vysadené semená narezanou plastovou fľašou.

Semená cukety pred výsadbou namočte do vody, aby lepšie klíčili. Ak je vonku chladno, prikryte zasadené semená narezanou plastovou fľašou.

Prečítajte si tiež: Čerešňa Shokoladnitsa, ako rásť

Výhody tohto spôsobu pestovania spočívajú v tom, že vrecká s cuketou je možné nainštalovať kdekoľvek v krajine a v prípade potreby ich dokonca prestavať. Plody nebudú ležať na povrchu zeme, ale v blízkosti vrecka, takže na nich nebudú žiadne chyby. Koncom jesene, keď odkrojíte všetky cukety, budete mať vrece kompostu, ktoré môžete rozhádzať po záhrade a pohnojiť pôdu..

Výhody tohto spôsobu pestovania spočívajú v tom, že vrecká s cuketou je možné nainštalovať kdekoľvek v krajine a v prípade potreby ich dokonca prestavať. Plody nebudú ležať na povrchu zeme, ale v blízkosti vaku,

Ako sa starať o cukety vo vrecku

Ak chcete zozbierať bohatú úrodu cukiet, nezabudnite ich pravidelne polievať. To by sa malo vykonávať dvakrát týždenne a bez zrážok, všetko trikrát. Vlhkosť môžete ušetriť umiestnením vrstvy trávy na vrch tašky. V tomto prípade nebudete potrebovať ani uvoľnenie pôdy..

Ak chcete zozbierať bohatú úrodu cukiet, nezabudnite ich pravidelne polievať. To by sa malo vykonávať dvakrát týždenne a bez zrážok, všetko trikrát.

Výhodou pestovania cukety vo vreciach je nielen to, že ušetríte miesto v krajine, ale aj to, že semienka môžete zasadiť skôr, ako len do zeme. V takom prípade budete môcť krásnu úrodu zozbierať aj skôr. Pestujte cuketu vo vreciach vlastnými rukami v krajine, potom môžete získať dobrú úrodu.