DIY kamenné remeslá pre letné sídlo

Remeslá z kameňov s vlastnými rukami fotografiu pre letné sídlo a záhradu

Rozmýšľate, ako ozdobiť svoj záhradný pozemok veľkolepými remeslami? Aj keď v obchodoch dnes nájdete mnoho rôznych figúrok a ozdôb do záhrady, moderní letní obyvatelia ich radšej vyrábajú vlastnými rukami zo šrotu..

Remeslá z kameňov s vlastnými rukami fotografia pre letné sídlo a záhraduRemeslá z kameňov vlastnými rukami, foto

V tomto článku vám ukážeme, ako vyrobiť lacné kamenné remeslá. Tento prírodný materiál nájdete na každom mieste alebo v blízkosti vodnej nádrže. Ak ukážete svoju predstavivosť, získate celkom kreatívne a trvanlivé remeslá..

DIY kamenné remeslá pre letné sídlo

DIY nápady pre remeslá z kameňa

Ak skombinujete kamene rôznych veľkostí, potom sa môžu ľahko zmeniť na zábavné zvieratá, napríklad vtipnú mačku, vtáky alebo žaby. Remeslá z kameňa a kovu pôsobia originálne, čo buď vytvára akýsi rám, alebo slúži ako doplnkový dekoratívny prvok.

DIY nápady pre remeslá z kameňaDIY nápady pre remeslá z kameňaremeslá vyrobené z kameňa a kovu, ktoré buď vytvárajú druh rámu, alebo slúžia ako dodatočný dekoratívny prvokRemeslá z kameňa a kovu pôsobia originálne, čo buď vytvára akýsi rám, alebo slúži ako doplnkový dekoratívny prvok

Aby ste oblasti dodali punc jasu a oživili ju, odporúčame namaľovať obyčajné dlažobné kocky. Pomocou červenej a čiernej farby môžete ľahko vyrobiť lienky, ktoré budú krásne vyzerať na pozadí zelenej trávy..

Pomocou červenej a čiernej farby môžete ľahko vyrobiť lienkyPomocou červenej a čiernej farby môžete ľahko vyrobiť lienky

Predtým, ako sa pustíte do farbenia, vystrihnite šablóny z papiera a naneste ich na kameň. Aby sa farba časom nevymyla, odporúčame ju na vrchu natrieť bezfarebným lakom.

DIY kamenné remeselné fotografie

Je veľmi zaujímavé zdobiť kamene, pretože sa zdá, že ožívajú pred očami osoby, ktorá šoféruje s kefou. V skutočnosti je premena kameňa na remeslo veľmi jednoduchá, takže rodičia môžu spolu s deťmi urobiť taký úspech na letnej chate..

Podľa jednoduchých schém môžete vyrobiť hada z kameňa, ježka, zajaca alebo korytnačky.Žaby z kameňa

Podľa jednoduchých schém môžete vyrobiť hada z kameňa, ježka, zajaca alebo korytnačky..

Ak poznáte techniku ​​decoupage, môžete z kameňov urobiť skutočné umelecké diela.

kamenný dom s farbou

decoupage kameneDecoupage kamene, fotoKrásne domy na dekoráciu dachaDomy pre výzdobu dacha, foto

Ak poznáte techniku ​​decoupage, môžete z kameňov urobiť skutočné umelecké diela. Ponúkame vám výrobu krásnych mini domov z kameňov, pričom zdrojový materiál môže mať akýkoľvek tvar, hlavnou vecou je byť kreatívny vo svojom dizajne.

Predtým, ako začnete maľovať kamene, materiál dobre umyte

Predtým, ako začnete maľovať kamene, materiál dobre umyte. Potom musí byť kameň dôkladne vysušený a potom fixkou naneste kontúry kresby. Produkt natrieme štetcom a akrylovými farbami a navrchu pokryjeme lakom.

Krásne domy pomôžu vytvoriť na vašom webe báječnú atmosféruKrásne dekoratívne kamenné domy

Krásne domy pomôžu vytvoriť na vašom webe báječnú atmosféru.

Pozrite si užitočné video: Remeslá z kameňov

Prírodný kameň je pomerne bežný materiál, ktorý sa môže rýchlo zmeniť na originálnu figúrku..

Remeslá z kameňa dodajú vášmu krajinnému dizajnu punc originality a veselosti.

Remeslá z kameňa dodajú vášmu krajinnému dizajnu punc originality a veselosti..