DIY nápady altánu

Letné chaty s vlastnými rukami, nápady na fotografiu

Nápady na útulný altánok

Takmer každý majiteľ súkromného domu alebo letnej chaty má obľúbené miesto, kde je príjemné tráviť pokojné a teplé večery s rodinou alebo blízkymi priateľmi. Takýmto miestom sa zvyčajne stáva altánok, ale ak ho nemáte, v každom prípade premýšľajte o tom, ako vytvoriť roh pohodlia, a z prečítaného článku môžete získať originálne nápady na zdobenie altánu.

Starý mäkký kútik si svoje miesto nájde

Starý mäkký kút si nájde svoje miesto na letnej chateAk máte nábytok, ktorý ste zmenili, ale nechcete ho vyhodiť, pretože vyzerá skvele, nemali by ste robiť to, čo nechcete. Starý mäkký kútik môže byť nádhernou ozdobou altánku a vytvorí dodatočnú pohodu..

Zbytočný matrac ozdobí malý altánok

Zbytočný matrac ozdobí malý altánokVeľmi originálnym spôsobom môžete malý altánok vybaviť nepotrebnými matracmi. Zrolujte ich do malých valčekov a položte na lavičku, sedenie bude mäkšie a pohodlnejšie a vy si môžete ľahnúť.

Dodatočné osvetlenie

Nie ste si istí, čo robiť s mnohými girlandami a žiarovkami, ktoré sa často používajú iba na novoročné sviatky?Nie ste si istí, čo robiť s mnohými girlandami a žiarovkami, ktoré sa často používajú iba na novoročné sviatky? Naneste ich do svojho altánku, naplnia miestnosť príjemným svetlom a navodia patričnú atmosféru..

Čerstvé kvety a tyl

Čerstvé kvety a tyl na ozdobu altánkovDodajte svojmu dovolenkovému miestu romantiku tým, že ho ozdobíte svetlými, splývavými tkaninami v kontrastných farbách. Prírodné kvety budú dokonale zodpovedať tónu materiálu.

Jednota s prírodou

Môžete sa skryť pred ruchom každodenného života a splynúť s prírodou bez toho, že by ste museli odísť z domu, alebo skôr zo svojho altánkuMôžete sa skryť pred ruchom každodenného života a splynúť s prírodou bez toho, aby ste museli odísť z domu, alebo skôr zo svojho altánku. Také miesto môžete vytvoriť pomocou popínavých rastlín, ktoré časom altánok utiahnu a urobia z neho skutočnú zelenú výzdobu zadného dvora..

Také miesto môžete vytvoriť pomocou popínavých rastlín.

Príslušenstvo zvýrazňuje štýl

Príslušenstvo zvýrazňuje štýlAk máte kreatívnu náladu, nasmerujte ju a vytvorte originálny dizajn pre svoj altánok. Rôzne mäkké vankúše rôznych tvarov a veľkostí vám pomôžu zvládnuť túto úlohu a prútený alebo drevený nábytok v podobe konferenčného stolíka a kresiel vám pomôže dokončiť túto myšlienku..

  Tomato Cosmonaut Volkov: recenzie záhradníkov