Páv z fliaš do krajiny

Páv z plastových fliaš, urobte to sami

V mnohých krajinách bol páv považovaný za kráľovského vtáka, obľúbený bol aj v Rusku. Páv vstúpil do prísloví, porekadiel a rozprávok, hovorilo sa o tom v mnohých mýtoch a legendách a krása tohto vtáka stále teší dospelých i deti. Dnes sa každý vlastník osobného pozemku snaží vyzdobiť priestor v blízkosti domu alebo vodných plôch. V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť páva z plastových fliaš, ktoré zdôraznia krásu vášho webu a dodajú mu ušľachtilý vzhľad. Na výzdobu interiéru je možné použiť aj remeslo vyrobené z plastových fliaš..

Materiály:

– nožnice;

– plastové fľaše rôznych farieb;

– syntetická pena;

– lepiaca pištoľ;

– drevený stĺpik;

– brúsna sieťovina;

– kovová tyč.

DIY pávová remeselná dielňa z plastových fliaš

Na perie budete potrebovať polotovary rôznych veľkostí a farieb. Aby vám práca bola pohodlná, urobte si z lepenky prázdny kus. Mali by ste mať polkruhové pevné perie rovnakej veľkosti, ale s malými rezmi, ako aj dlhé s rezmi. Chvostové polotovary by mali byť dlhé, dajú sa vyrobiť, ak fľašu rozrežete pozdĺžne a odstrihnete pásik požadovanej šírky.

DIY pávová remeselná dielňa z plastových fliaš

Aby ste mohli pohodlne pracovať s veľkým počtom pier, zoraďte ich podľa veľkosti v rôznych vreciach. Teraz môžete začať vyrábať model páva a v prípade potreby dokončiť strihanie plastového peria.

Páv z plastových fliaš, urobte to sami

Vezmite si kúsok syntetickej peny, s ktorou sa vám pohodlne pracuje. Vystrihnite kúsky a lepiacou pištoľou prilepte telo, krk a hlavu páva. Aby sa rozloženie čo najviac podobalo originálu, stiahnite si z internetu obrázok páva.

Páv z plastových fliaš

Telo páva musí byť upevnené na kovovej tyči, ktorú odporúčame vopred vložiť do dreveného stĺpika. Vezmite červenú fľašu a vystrihnite z nej kruh. Potom urobte jeden rez, od okraja do stredu, a stočte do kužeľa. Mali by ste dostať páví zobák, ktorý je potrebné upevniť na penu..

  Pestovanie nechtíka vlastnými rukami v krajine

Potom môžete vopred pripravené perie prilepiť.

Potom môžete vopred pripravené perie prilepiť. Začnite zospodu, pričom majte na pamäti, že perie je zdola dlhšie a až na vrchol by malo byť krátke. Perie je lepené s prekrytím. Keď skončíte s prsníkmi, prejdite na chrbát. Na výrobu chumáča musíte z fliaš nastrihať prúžky a prilepiť na ne farebné perie..

Hnedé plastové fľaše pomôžu tvarovať oči páva

Hnedé plastové fľaše pomôžu tvarovať oči páva.

páv z plastových fliaš urob si sám fotoPáv z plastových fliaš urobte sami fotografiu

Vystrihnite krídla z brúsnej sieťoviny a pripevnite k nim perie. Rovnako urobte chvost. Nezabudnite na jasné odtiene, ktoré musia byť na chvoste páva. Pripojte chvost a zostávajúce detaily. Remeslo z plastových fliaš je pripravené.

Pozrite si aj video: DIY páv z plastových fliaš. Majstrovská trieda

Páv z plastových fliaš bude dlho zdobiť váš web, pretože sa nebojí slnka, dažďa ani vetra..