Popis paradajok Biela náplň

Náplň z bielych paradajok: charakteristiky a opis odrody, recenzie záhradníkov

Paradajky sú jednou z najobľúbenejších zeleniny na stole a na záhradných záhonoch. Záhradkári sa pokúšajú vybrať najlepšie odrody paradajok, aby získali chutné ovocie a bohatú úrodu. Paradajka Biela náplň, charakteristika a opis odrody ktorý upúta pozornosť aj skúsených záhradníkov, môže sa vám tiež páčiť.

Užitočný článok: najchutnejšia odroda paradajok Budenovka

Charakteristické vlastnosti paradajkovej bielej náplne

Je ťažké posúdiť vlastnosti paradajkovej bielej náplne iba podľa jej vzhľadu a fotografie, preto je najlepšie prečítať si popis. Biela náplň označuje skoré dozrievanie a poddimenzované paradajky, takže pri pestovaní na otvorenom priestranstve alebo v skleníku môžete na viazanie dlho zabudnúť.

Výška kríka je asi 50 cm Doba zrenia paradajok závisí od druhu kultivácie. Prvé ovocie dostanete do skleníka od okamihu zasiatia semien po 70-85 dňoch a na otvorenom poli budete musieť počkať takmer 100.

Je ťažké posúdiť vlastnosti paradajkovej bielej náplne iba podľa jej vzhľadu a fotografie, preto je najlepšie prečítať si popis

Vzhľadom na to, že biela plniaca paradajka sa vyznačuje krátkou dobou zrenia, je odolnejšia voči plesni. Plody však môžu byť náchylné na iné choroby, preto budú musieť byť prijaté preventívne opatrenia..

Podľa opisu odrody paradajok Biela výplň má hustú šupku, ktorá je odolná proti praskaniu. Táto vlastnosť je dôležitá pre tých, ktorí plánujú zachovanie. Výhody tejto odrody paradajok spočívajú v tom, že sa ľahko ošetrujú, sú odolné voči nízkym teplotám a majú dobré výnosy..

Podľa opisu odrody paradajok Biela výplň má hustú šupku, ktorá je odolná proti praskaniu.

Z jedného kríka môžete zozbierať až 4 kg paradajok. Hmotnosť jedného ovocia môže byť až 120 gramov, čo znamená, že plody sú ideálne na zaváranie. Paradajková farba Biela náplň, ako je popísané červenou farbou. Vo vnútri sú plody mäsité a šťavnaté, chutia mierne kyslo.

Podľa záhradníkov možno túto paradajku nazvať jednou z najlepšie chovaných v ére sovietskeho výberu v 60. rokoch.Fotografia paradajkovej bielej náplne

Podľa záhradníkov možno túto paradajku nazvať jednou z najlepšie chovaných v ére sovietskeho výberu v 60. rokoch. Táto odroda dostala svoje meno kvôli farbe dozrievajúcich plodov, ktoré získavajú mliečne biely odtieň. Paradajky Biela náplň je vhodná na prepravu, pretože pôvodne boli chované pre kolektívne farmy. Ovocie dobre drží.

  Clematis: výsadba a starostlivosť na otvorenom poli

Recenzie na paradajkovú bielu náplň

Victor: „Nie je to prvý rok, čo vysádzam bielu výplň na svoje miesto a som spokojný. Sadenice sú vždy dobre akceptované, kríky nie je potrebné zväzovať, čo záhradníkovi výrazne uľahčuje prácu. “.

Nataša: „Mám rada odrodu White filling, pretože plody sú vhodne tvarované na konzervovanie, nepraskajú. Paradajky používam na výrobu čerstvých šalátov, ako aj na nakladanie v rôznych formách “.

Nataša: „Mám rada odrodu White náplň, pretože plody sú vhodne tvarované na zaváranie, nepopraskajú. Paradajky používam na výrobu čerstvých šalátov, ako aj na nakladanie v rôznych formách. “

Prečítajte si tiež: Hnojivá pre paradajky

Ak ste ešte nepestovali bielu plniacu paradajku, ktorej vlastnosti a popis odrody sú uvedené v tomto článku, určite to vyskúšajte. Vďaka chovateľom dnes môžete zbierať paradajky s jedinečnou chuťou, tvarom a farbou. Biela výplň je paradajka, ktorá je medzi letnými obyvateľmi žiadaná už desaťročia. Skúste si ju vypestovať aj vy.!