Tomato Cosmonaut Volkov: recenzie záhradníkov

Tomato Cosmonaut Volkov: recenzie, fotografie, kto zasadil

Vďaka rozvoju šľachtenia sa objavilo mnoho nových odrôd zeleniny a ovocia. Nákup semien dnes nie je problém, hlavnou vecou je pochopiť, čo z nich v budúcnosti vyrastie. Ak máte radi paradajky, pozrite sa, aké recenzie ste získali paradajkový kozmonaut Volkov. Fotografie a názory tých, ktorí zasadili, vám pomôžu rozhodnúť o výbere odrôd paradajok, ktoré budú rásť na vašom webe.

Výhody odrody paradajok Cosmonaut Volkov

Názov paradajky Kozmonaut Volkov nebol náhodný. Bývalý kozmonaut, keď odišiel do dôchodku, začal pestovať zeleninu. Keď získal dobrú úrodu zo semien paradajok, pomenoval ho po svojom priateľovi. Každá odroda zeleniny má svoje výhody a nevýhody. Výber semien často závisí od účelu, ktorý sledujete: výroba šalátov, odšťavovanie alebo konzervovanie. Výhody odrody Cosmonaut Volkov zahŕňajú:

  1. Dobrý vkus. Ak milujete aromatické paradajky, potom je táto odroda pre vás. Paradajkový kozmonaut Volkov niekoľkokrát získal ceny na výstavách v nominácii „Najchutnejšia paradajka“.
  2. Veľké ovocie. V priemere je hmotnosť ovocia 300 gramov, najväčšie ovocie vážilo 600 gramov.
  3. Vhodný na pestovanie v skleníku. Ak žijete v teplom regióne, môžete sa pokúsiť pristáť s kozmonautom Volkovom na otvorenom priestranstve..
  4. Vegetačné obdobie až 135 dní.
  5. Na jednom súkvetí môže vyrásť asi 8 plodov.
  6. Môže byť použitý na konzervovanie, šaláty a iné studené jedlá.Dobrý vkus. Ak milujete aromatické paradajky, potom je táto odroda pre vás. Niekoľkokrát paradajkový kozmonaut Volkov

Vlastnosti pestovania paradajok kozmonaut Volkov

Táto odroda paradajok je vysoká, takže ak chcete dosiahnuť dobrú úrodu, musíte poznať zvláštnosti pestovania kozmonauta Volkova. Aby sa stonky pod váhou vlastného ovocia nerozlomili, musia byť v skleníku natiahnuté laná a treláže. Pomôže to správne zviazať paradajky. Chráňte túto odrodu pred chorobami, udržiavajte vzdialenosť medzi kríkmi najmenej 70 cm.

Táto odroda paradajok je vysoká, takže ak chcete dosiahnuť dobrú úrodu, musíte poznať zvláštnosti pestovania kozmonauta Volkova.

Kozmonaut Volkov sa pestuje sadeničovou metódou. Semená vysejte do škatúľ dva mesiace pred premiestnením sadeníc do skleníka. V polovici júla je táto odroda zovretá, aby trochu zastavila rast a vytvorila krík..

  Letná sprcha

Prečítajte si tiež: Popisy paradajkového ružového medu s fotografiami

Zalievanie je najlepšie striedmo, ale výdatne. Keď sa už vaječníky vytvoria, môžete zvýšiť množstvo zálievky. Po zalievaní je vhodné otvoriť skleník a uvoľniť pôdu. Otvorený skleník umožní hmyzu prístup k opeľujúcim paradajkám. Spolu s užitočným hmyzom sa tam môžu dostať škodcovia, preto je dôležité prijať preventívne opatrenia na boj proti nim..

Zalievanie je najlepšie striedmo, ale výdatne. Keď sa už vaječníky vytvoria, môžete zvýšiť množstvo zálievky. Po zalievaní je vhodné otvoriť skleník a uvoľniť pôdu. Otvorený skleník umožní hmyzu prístup k opeľujúcim paradajkám.

Každé dva týždne stojí za to kŕmiť minerálnymi hnojivami na posilnenie rastliny a zlepšenie výnosov. Úroda sa zberá, keď paradajky ešte nie sú úplne zrelé. Hnedé paradajky dobre dozrievajú v pivnici alebo na chladnom mieste.

Popis a vlastnosti paradajok Kozmonaut Volkov vám umožní rozhodnúť sa, či stojí za to vysadiť záhradu s touto odrodou alebo nie. Vlastnými rukami môžete dosiahnuť dobré výsledky pri pestovaní zeleniny.

Recenzie na paradajky Kozmonaut Volkov

Marina: „Tento druh paradajok som prvýkrát zasadila na svoje pozemky a výsledok prekonal všetky moje očakávania. Odporúčam každému, kto má v krajine skleník. Žatva je skutočne veľká “.

Olga: „Skúsila som zasadiť paradajky, kozmonauta Volkova, na otvorené priestranstvo. Ukázalo sa, že ich rastie. Všetci členovia našej rodiny mali radi paradajky s úžasnou chuťou. “.

Marina: „Tento druh paradajok som prvýkrát zasadila na svoje pozemky a výsledok prekonal všetky moje očakávania. Radím každému,

Nikolay: „Volkovské paradajky sadíme už niekoľko rokov a vždy máme dobrú úrodu. Plody sú veľké a vhodné do šalátov. Budúci rok určite vysadíme túto odrodu v skleníku aj na otvorenom priestranstve “.

Paradajky Kozmonaut Volkov získal veľa pozitívnej spätnej väzby, preto ich skúste zasadiť na svoje stránky a výsledkom budete prekvapení..