Aké darčeky urobiť vlastnými rukami pre mužov na Deň obrancu vlasti

darčeky na 23. februára urob si sám foto

Ruské ženy prijímajú blahoželania od žien niekoľkokrát do roka. Spravidla sa to stáva počas známych sviatkov, ako sú: 8. marca, Deň matiek, Valentín. Ale u mužov je situácia trochu iná. V zásade prijímajú iba gratulácie 23. februára. V tento deň treba zablahoželať všetkým mužom, aj keď neslúžili v armáde. Ak neviete, čo dať mužovi na Deň obrancu vlasti, venujte pozornosť darom, ktoré boli vyrobené vlastnými rukami. Takéto darčeky môžu v mužovi zanechať príjemný dojem, na ktorý bude celý rok spomínať. V tomto článku sme sa rozhodli uviesť zoznam všetkých originálnych darčekov na 23. februára, ktoré môžete vyrobiť vlastnými rukami pre mužov. Vo všeobecnosti získajte všetko, čo potrebujete, inšpirujte sa našimi nápadmi a začnite vytvárať niečo krásne..

Tipy na darčeky na 23. februára

Krásny hrnček. 

Aby ste mohli darovať 23. februára svojmu manželovi vlastnými rukami, musíte to skúsiť. Navyše v takom prípade môžete potrebovať predstavivosť. Dať 23. februára jednoduché poháre je bežný nápad. Prečo z nenápadného hrnčeka neurobíte originálne umelecké dielo. Na výrobu takého originálneho hrnčeka by ste mali pripraviť:

 • kávové zrná a šálka,
 • nite a vatové tampóny,
 • hnedá akrylová farba,
 • super lepidlo.

Priebeh:

 1. Najprv sa celý povrch pohára prelepí vatovými tampónmi. Pokúste sa navzájom pevne prilepiť kotúče tak, aby neboli viditeľné žiadne medzery..
 2. Pohár omotajte niťou.
 3. Povrch bavlnených podložiek by mal byť dobre potiahnutý akrylovou farbou..
 4. Kávové zrná je teraz možné prilepiť na hrnček. Aby remeslo vyzeralo objemne, zrná je možné lepiť do dvoch radov.

darček na 23. februára urob to sám svojmu manželovi

DIY vankúš „Na pamäť“.

Všetci ľudia sú radi, že dostávajú darčeky. Výnimkou nie sú ani muži. Ak chcete svoju vyvolenú potešiť niečím originálnym, potom z jednoduchého vankúša urobte originálny darček. Takýto produkt vám bude muža vždy pripomínať. Na taký darčekový vankúš umiestnite skvelú fotografiu alebo nápis. Na výrobu tak originálneho vankúša by ste mali pripraviť:

 • vankúš v bielom obliečke na vankúš,
 • prúdová tlačiareň,
 • koláž snímok alebo fotografií,
 • termálny papier.
  Šperky z majstrovskej triedy na zips

Priebeh:

 1. Najprv vytlačte fotografickú koláž alebo obrázok na termálny papier.
 2. Teraz pripojte obrázok k obliečke na vankúš. A poriadne ho vyžehlite žehličkou.
 3. Po úplnom vychladnutí vyberte papier z látky..

darčeky na 23. februára urob si sám foto

Darček “Fľaša”.

Na Deň obrancu vlasti poteší každého muža fľaša drahého alkoholu. Ale dať si fľašu alkoholu je triviálne. Skúste ozdobiť fľašu originálnym spôsobom. Na výrobu fľaše pripravte:

 • košeľa pre chlapca (odporúča sa vziať ju do škatule a košeľa by mala byť v škatuli),
 • alkohol vo fľaši,
 • ihlu a kravatu,
 • nožnice a niť.

Priebeh:

 1. Na fľašu si najskôr oblečte košeľu, potom na ňu zapnite gombíky..
 2. Za fľašu zaviažte rukávy.
 3. Teraz uviažte kravatu na hrdlo fľaše
 4. Ak dole zostane veľa materiálu, potom odstrihnite nepotrebné a všetko úhľadne zošite.
 5. Doplňte kompozíciu suvenírovými medailami alebo objednávkami.

originálne darčeky na 23. februára pre pánskych kolegov

To je všetko, čo je pôvodný darček k Dňu obrancov vlasti pripravený. Ak sa naučíte, ako vyrobiť tieto originálne darčeky na 23. februára, potom ich možno predstaviť mužským kolegom. Okrem toho môžete ako darček predložiť aj iné darčeky, ktoré musíte tiež vyrobiť vlastnými rukami..

Pohľadnice na 23. februára.

Dnes stačí len vyrobiť darčeky na 23. februára vlastnými rukami. Pozrite sa ešte na jednu fotografiu, aby ste svojho muža potešili niečím originálnym..

Pohľadnica je to, s čím často blahoželáme svojim blízkym. Na Deň obrancu vlasti by mali byť pohľadnice komické. Vyzdobiť ich musia: gladiátori, rytieri, vojaci alebo iné postavy, ktoré sú dnes známe. Na výrobu takejto karty stačí vytlačiť kresbu rytiera. Vytlačte si tiež tvár osoby, ktorej bude karta predložená. Pripevnite si tvár obojstrannou páskou. Nezabudnite ozdobiť svoju kartu slávnostným písmom.originálne darčeky na 23. februára pre mužov s vlastnými rukami

Banka s peniazmi.

Vyrobiť tento darček je veľmi jednoduché. Vezmite čistý pohár a naplňte ho peniazmi. V takom prípade použite účty rôznych nominálnych hodnôt. Táto nádoba by mala byť uzavretá baliacim papierom. Zviažte špagátom a zalepte tesniacim voskom.

  DIY nápady na darčeky pre dievča na Valentína

Túto banku je možné podpísať rôznymi spôsobmi. Môže to byť napríklad takto: „Nakrájaná kapusta“, „Vinaigrette v banke“.DIY darček na 23. februára pre vašu milovanú

Zaujímavo tvarované sušienky. 

23. februára môžete ľahko urobiť darček pre svoju milovanú vlastnými rukami. Všetci muži milujú sladkosti. Prečo ich teda na tento sviatok nepotešiť svojim talentom. Odporúčame vám upiecť chutné sušienky zaujímavým spôsobom. Nezabudnite, že tento druh pochúťky môže potešiť každého muža..

darček na 23. februára urob to sám svojmu manželovi

Kytica ponožiek.

Ponožky sú praktickým darčekom pre každého muža. Každý predsa vie, že tento prvok šatníka sa veľmi rýchlo opotrebuje. Ale darovať ponožky v bežnom formáte je nuda. Tento darček je potrebné predviesť nejakým originálnym spôsobom. Skúste z ponožiek vyrobiť kyticu a odovzdajte ju svojmu drahému mužovi.darček na 23. februára urob to sám svojmu manželovi

Bonboniéry so sladkosťami.

Ďalší darček bude skvelé dať kolegom v práci alebo spolužiakom. Kúpte si malé cukríky a vyrobte bonboniéry v tvare hviezdy. Nezabudnite, že každého muža veľmi poteší prijatie takéhoto darčeka..darčeky na 23. februára urob si sám foto

Pletené veci.

23. február je najchladnejší mesiac v roku. Preto je v tento deň vhodné dávať pletené veci pre muža. Môžete sa samozrejme obmedziť na triviálne veci. Môžete tiež upliesť niečo originálne. Môže to byť napríklad prilba alebo akýkoľvek iný kreatívny predmet vyrobený z priadze..zaujímavé darčeky na 23. februára urobte to sami

Športové potreby vyrobené zo sladkostí.

Darovanie sladkostí je vždy potešením. A prijímať takéto darčeky je dvojnásobne príjemnejšie. 23. februára však stojí za to urobiť niečo originálne. Môžete napríklad postaviť kettlebell alebo činku z hrubého kartónu a prilepiť túto položku sladkosťami..originálne darčeky na 23. februára pre mužov s vlastnými rukami

Ako zablahoželať kolegom k tvorivej práci

Pre kolegov z práce sú k dispozícii uteráky. Musíte ich však podať originálnym spôsobom. Každý uterák zaviažte stužkou a v obchode nájdite špeciálne kúpacie čiapky s tematikou dovolenky. Tiež na tlačiarni vytlačte tváre svojich kolegov a pripevnite ich na uteráky..

  Remeslá na tému vesmíru to urobte sami

Urobte si sami tanky na dovolenku.

Skúste si 23. februára vlastnými rukami vyrobiť zaujímavé darčeky, ktoré môžete darovať svojim blízkym mužom. Teraz vám ponúkneme niekoľko nápadov na vytvorenie kreatívnych tankov..

Takže urobte prvú verziu nádrže z cukríkov a fľaše piva. Najprv urobte tvar nádrže a prilepte ho cukrovinkami. K nádrži pripevnite fľašu piva, ktorá bude predstavovať náhubok.darčeky na 23. februára urob si sám foto

Nádrž môže byť vyrobená z ponožiek a ozdobená krásnou saténovou stuhou.

DIY darček na 23. februára pre vašu milovanú

Ďalšia verzia ponožkového tanku.

originálne darčeky na 23. februára pre mužov s vlastnými rukami

Hrnček sladkostí.

Do 23. februára môžete urobiť obrovské množstvo darčekov. Všetci ľudia ale budú radi, že ako darček dostanú originálny sladký pohár. Stojí za to povedať, že tento darček bude vyžadovať rôzne cukríky. Na ozdobu pohára sa používajú dlhé cukríky a zvyšok cukríkov sa používa na ozdobenie taniera a samotného hrnčeka. Pri práci budete potrebovať hrubú lepenku, cukríky a lepidlo. Vyrobiť taký hrnček je neskutočne jednoduché. Vytvoríme základňu z lepenky a prilepíme ju sladkosťami.

originálne darčeky na 23. februára pre mužov s vlastnými rukami

Konečne

Ako vidíte, je ľahké vyrobiť originálne darčeky na 23. februára. Je to tiež veľmi pekné. Koniec koncov, vytvorenie nejakej originálnej veci prináša potešenie a pozitívne emócie. Vytvárajte preto jedinečné a krásne darčeky a potešte nimi svojich milovaných mužov..