Ako urobiť darček z plienok

darčeky z plienok pre dievčatá majstrovskú triedu

Vzhľad dieťaťa je vždy radostnou udalosťou nielen pre rodičov, ale aj pre príbuzných a blízkych priateľov. Ak chcete byť originálni a darovať užitočný darček, odporúčame vám, aby ste si ho vyrobili sami. Darčeky pre plienky sú populárne relatívne nedávno, ale už sa objavilo veľa nápadov, ako ich usporiadať. V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť bicykel a kočík z plienok..

Bicykel vyrobený z plienok je skvelým darčekom pre chlapca

Výber darčeka pre novorodenca je náročný proces, pretože malé dieťa sa niekoľko mesiacov nebude hrať s hračkami a jeho rodičia už dlho prvýkrát kúpili všetko, čo potrebuje. Aby bol váš darček vlastnými rukami užitočný, použite plienky.

Bicykel vyrobený z plienok je skvelým darčekom pre chlapca

Materiály:

– plienky;

– mäkká hračka;

– pásky;

– nožnice;

– kancelárske gumičky;

– plienky;

– hrkálky.

Majstrovská trieda plienok

Vezmite kúpené plienky a rozdeľte ich na polovicu. Odložte si pár, budú sa hodiť aj na zabalenie hrkál. Dve kolesá je potrebné vyrobiť z plienok. Za týmto účelom sú zložené do kruhu a utiahnuté administratívnymi gumičkami. Keď je kruh vytvorený, v strede musíte urobiť dieru. Aby ste to urobili, vložte do nej ruku a zaviažte plienky páskou tak, aby boli držané.

Majstrovská trieda plienok

Vezmite hrkálky, omotajte ich plienkou, zaistite gumičkami a vložte do otvoru pre koleso. V takom prípade je potrebné do jedného kolesa vložiť skladanú plienku, z ktorej potom vytvoríme volant. Každé koleso musí byť navyše zabalené v uteráku..

Na vrch bicykla dajte posuvníky a z koncov plienky, ponožiek a stužiek vytvorte volant.

Na vrch bicykla dajte jazdce a z koncov plienky, ponožiek a stužiek vytvorte volant. Dajte medveďa na bicykel a darček krásne ozdobte.

Pozri aj: DIY plienkový koláč

DIY darček od plienok pre dievča: Kočík

Kočík na plienky je najužitočnejším a najoriginálnejším darčekom pre novorodenca. Toto remeslo si môžete vyrobiť sami z plienok, vlnitého papiera, stužiek, detských uterákov a kúska kartónu.

  Majstrovská trieda bábik Foamiran

DIY darček od plienok pre dievča: Kočík

V prvom rade je potrebné z kartónu vyrobiť základňu pre kočík v oválnom tvare. Vezmite 30 plienok a začnite ich zrolovať. Každý taký kotúč upevnite gumičkou. Plienky položte zvisle na lepenku tak, aby úplne zakryli základňu kočíka, a zafixujte gumičkou.

V prvom rade je potrebné z kartónu vyrobiť základňu pre kočík v oválnom tvare. Vezmite 30 plienok a začnite ich zrolovať

Vezmite 5 plienok a vložte ich do šmýkačky v jednej časti kočíka a prikryte ich ďalšou plienkou. Upevnite obrobok elastickým pásom. Základňa kočíka je už pripravená, zostáva vyrobiť kolesá a usporiadať.

Upevnite obrobok elastickým pásom. Základňa kočíka je už pripravená, zostáva vyrobiť kolesá a usporiadať

Na kolesá musíte vziať štyri plienky, zložiť ich a zrolovať do rolky. Na ozdobenie kočíka potrebujete vlnitý papier. Môžete ho lepiť horúcim lepidlom. Rám kočíka úplne prilepte papierom a narovnajte okraje, aby vznikli malé vlnky. Na spodok kočíka je možné prilepiť farebný papier alebo lepenku. Na vrch prikryte plienky uterákom. Kolesá je tiež potrebné zabaliť do vlnitého papiera a potom ich prilepiť k rámu kočíka.

Kolesá je tiež potrebné zabaliť do vlnitého papiera a potom ich prilepiť k rámu kočíkaKolesá je tiež potrebné zabaliť do vlnitého papiera a potom ich prilepiť k rámu kočíka

Kočík môžete ozdobiť stužkami alebo korálkami. Nezabudnite na plyšovú hračku alebo hrkálku, ktoré krásne doplnia váš kreatívny darček..

Namiesto hračky môžete použiť kartónový stojan s obrázkom dieťaťa

Namiesto hračky môžete použiť kartónový stojan s obrázkom dieťaťa. Rukoväť kočíka vyrobte z lepenky a ozdobte stužkami.

Darčeky pre plienky sú najlepším nápadom pre novorodenca

Plienkové darčeky sú najlepším nápadom pre novorodenca. Teraz nemusíte dlho hľadať hračky alebo suveníry a potom sa starať o to, či ich vaše dieťa potrebuje..

Darček z plienok, video

Užitočné remeslá vám budú darcu dlho pripomínať.