Ako vyrobiť ananás zo šampanského a cukríkov. Video

DIY ananás zo sladkostí a šampanského. Video

Cukrovinky a šampanské sú najbežnejšie darčeky, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť pre ľudí všetkých vekových skupín. Ak chcete, aby sa na váš darček nezabudlo a prekvapil svojho blízkeho alebo šéfa v práci, skúste to urobiť ananás so šampanským a čokoládami.

Na výrobu takého originálneho obalu budete potrebovať:

  • – fľaša šampanského;
  • – cukríky;
  • – bambusové vlákno;
  • – lepiaca pištoľ;
  • – nožnice;
  • – tape-aspidistr.

Originálne balenie šampanského na dovolenku

Najprv budete musieť pripraviť cukríky a chvosty úplne skryť. To sa dá urobiť pomocou bežnej pásky. Ak nemáte lepiacu pištoľ, skryte chvosty obojstrannou páskou, pomocou ktorej môžete cukríky prilepiť na fľašu..

Majstrovská trieda s fotografiou: DIY ananás zo sladkostí a šampanského, majstrovská trieda, video

Fľašu šampanského zabaľte bambusovým vláknom a zaistite pravidelným závitom. Na vrch prilepíme cukríky, takže niť nebude vidieť. Začnite lepiť zospodu a potom v radoch trochu premiešajte, aby sa cukríky zoradili do šachovnicového vzoru. Pretože ste fľašu vopred natreli vláknom, viditeľné medzery medzi cukríkmi budú napodobňovať vzhľad ananásovej kôry..

Fľašu šampanského zabaľte bambusovým vláknom a zaistite pravidelným závitom. Na vrch prilepíme cukríky, takže niť nebude vidieť. Začnite lepiť zospodu a potom v radoch trochu premiešajte, aby sa cukríky zoradili do šachovnicového vzoru. Pretože ste fľašu vopred natreli vláknom, viditeľné medzery medzi cukríkmi budú napodobňovať vzhľad ananásovej kôry.

Prečítajte si tiež: Ako vyrobiť ananás zo šampanského a cukrovinky

Vezmite zelenú stuhu a vystrihnite pre svoj ananás rôzne šírky listov ananásu. Musia byť prilepené z hornej časti fľaše a potom mierne nižšie. Aby boli listy mierne zakrivené, vytvarujte ich pomocou nejakého pevného predmetu. Keď je lístie ananásu pripravené, pridajte cukríky tak, aby fľaša nebola viditeľná.

Na vrchole môže byť ananás tiež ozdobený bambusovým vláknom, aby sa remeslo stalo skutočným tropickým ovocím..

Dnes existuje veľa nápadov na balenie šampanského. Vyšívačky používajú na výrobu ananásu z fľaše šampanského vlastnými rukami rôzne cukríky a materiály.

Pozrite si zaujímavé video: Ananás zo sladkostí

Video krok za krokom s majstrovskou triedou: Ananás zo šampanského a sladkostí

Môžete sa pokúsiť urobiť šampanské ananásové remeslo sami a darovať. Do 15 minút budete môcť šampanské originálne zabaliť a použiť ho na ozdobenie slávnostného stola.

  DIY krabica z pohľadníc, výrobná schéma