Aký originálny darček dať učiteľovi

kytica sladkostí pre učiteľku

Najobľúbenejším sviatkom učiteľa je pravdepodobne svetoznámy sviatok – Deň učiteľa. Okrem učiteľov majú tieto prázdniny radi aj študenti. A ak sa obrátime na postrehy študentov, môžeme pochopiť, že v tento deň sú učitelia najšťastnejší a najšťastnejší ľudia. Na Deň učiteľov je zvykom, že učitelia rozdávajú kvety a rôzne darčeky. Môžete im tiež vyrobiť farebné nástenné noviny, ktoré budú s potešením zvažovať. Večer takýchto prázdnin sa spravidla končí tým, že učitelia chodia na koncerty, ktoré pre nich pripravili talentovaní študenti. Okrem farebných kytíc kvetov môžete učiteľovi predviesť aj cukríkové remeslá. Stojí za zmienku, že takéto darčeky vyzerajú neuveriteľne skvele. A je veľmi príjemné prijímať takéto výrobky. Buďte si preto istá, že učiteľke sa takýto darček určite bude páčiť..

Sladké a krásne nápady na darčeky pre učiteľov

V tomto článku sa nám podarilo zhromaždiť najlepšie nápady pre remeslá. A ak sa rozhodnete vytvoriť niečo také, potom najdôležitejšou vecou v tomto prípade sú, samozrejme, samotné cukríky. Sladkosti musia byť chutné. Preto si ich môžete vybrať podľa svojho vkusu alebo preferencií učiteľa. Stojí za zmienku, že sa odporúča vopred sa informovať o vkusu učiteľa. Na vytvorenie originálneho jedlého darčeka môžete použiť:

 • karamelová karamelka,
 • čokoládové cukríky,
 • čokoládové tyčinky a sušienky.

Na poznámku! Pri vytváraní darčeka stojí za to použiť tie cukríky, ktoré majú továrenské balenie. Pri výrobe darčeka by zároveň nemal dôjsť k jeho poškodeniu..

Ďalším krokom je určenie témy budúcej prezentácie. Môžu byť vyrobené: chladný časopis, guľôčkové pero, školská lavica a dokonca aj tabuľa.

Aký originálny darček dať učiteľovikytica sladkostí pre učiteľkukytica sladkostí pre učiteľkukytica sladkostí pre učiteľkudarček pre pani učiteľkydarček pre pani učiteľkydarček pre pani učiteľkyvlastnoručný darček učiteľke zo sladkostí

Jednoduchá majstrovská trieda na výrobu ceruzky z cukríkov.

Zo sladkostí sa dajú vyrobiť nielen krásne kytice. Ukazuje sa, že je možné z nich vyrobiť aj veľmi pekné veci, napríklad to môže byť ceruzka. Na výrobu remesiel budete potrebovať:

  Vlastnosti pásových píl a ich použitie

darček sladkosti pre učiteľku

 • Cukrovinky, ktoré budú mať tvar pyramídy alebo suda.
 • Obojstranná páska a lepidlo.
 • Fólia, nožnice a farebný papier.

Priebeh:

 1. Podrobnosti o budúcom produkte sú vystrihnuté z ružového a žltého papiera. Potrebujete základňu a gumu. Súčasne sa základňa skladá do veľkého akordeónu.
 2. Z cukríkových sudov je vytvorená tyčinka. A hrot nahradí pyramídový cukrík. Sladkosti sú k sebe pripevnené obojstrannou páskou.
 3. Prúžok cukríkov, ktorý bol vyrobený, je zabalený do farebného papiera. V dôsledku toho zostrojíte ceruzku, ktorá bude mať gumu. Aby ste určili plochu gumy na ceruzke, musíte použiť tenký pásik fólie.

darček pre pani učiteľkydarček pre pani učiteľkydarček pre pani učiteľkydarček pre pani učiteľkydarček sladkosti pre učiteľku

Cool časopis z bonboniéry.

Ak sa rozhodnete učiteľovi urobiť darček ako cukrík, urobíte správne rozhodnutie. Koniec koncov, takéto darčeky prijímajú učitelia s treskom. Ďalší darček rozhodne nebude ignorovaný a určite zanechá v učiteľovej duši príjemné spomienky. Na vytvorenie produktu teda budete potrebovať:

vlastnoručný darček učiteľke zo sladkostí

 • Krabica čokolády, ktorá sa otvára ako kniha.
 • Cukrovinky v jednotlivých baleniach.
 • Rôzne farby vlnitého papiera.
 • Nožnice a lepidlo.
 • Obojstranná páska a špáradlá.
 • Farebná lepenka a saténová stuha.
 • Kus polystyrénu, ceruzka, pravítko a ozdobné pero.

Priebeh:

 1. Sladkosti vyberieme z krabice a prelepíme zlatým papierom. Stojí za to to urobiť zvnútra aj zvonka. Pri tejto práci by sa mala venovať osobitná pozornosť rohom, ktoré sú prilepené dosť opatrne..
 2. Vnútri škatule môžu byť gratulácie, ale aj sladkosti. Takýto výrobok bude vyzerať veľmi elegantne..
 3. V ďalšej fáze sú lepiace pásky uviazané.
 4. Teraz na tlačiarni musíte vytlačiť nápis „Cool Journal“. Uistite sa, že urobíte krásny rám. Potom vystrihnite a prilepte časopis.
 5. V ľavom dolnom rohu časopisu je kus polystyrénu. Jeho veľkosť je 5 x 5 cm..
 6. Teraz prilepte malé prúžky obojstrannej pásky na: pero, ceruzku a pravítko. Potom by mali byť upevnené na krabici..
 7. Kvety musíte nalepiť do kúska peny, dajú sa dodatočne použiť aj lepidlom.
 8. Jesenné listy by mali byť zobrazené na farebnom papieri. Za to stojí za to vybrať jasný papier. Potom sa listy nakrájajú.
 9. Rôzne listy na krabici a lepidlo. Na kvety je možné dodatočne prilepiť ďalšie prvky.
  Darčekové balenie z papiera

vlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostívlastnoručný darček učiteľke zo sladkostí

Konečne

Dúfame, že pre učiteľa môžete urobiť skvelý darček zo sladkostí vlastnými rukami. Uvedomte si, že takéto výrobky môžu učiteľa potešiť a zanechať v jeho pamäti len milé spomienky..