Darčeky na Valentína

DIY valentínske nápady na darčeky

Čo môžete dať na Valentína? 10 možností pre kutilské prekvapenia

Po oslavách Nového roka prichádza ďalší sviatok romantikov – 14. februára – Valentín. Na tento sviatok je zvykom robiť prekvapenia pre svoju spriaznenú dušu. Ponúkame vám, aby ste sa zoznámili s 10 možnosťami výroby darčekov vlastnými rukami, pomocou ktorých určite môžete potešiť svojich blízkych.

Balóny po vybalení z krabice

Balóny po vybalení z krabice

Pripravte si veľkú kartónovú škatuľu so sklopným vekom. Odrežte jeden kus veka z boku škatule a prilepte ho k ďalšiemu kusu horného viečka. Mali by ste mať dvere. Pripojte k nemu držadlo alebo pridajte závažie. Krabicu zabaľte darčekovým papierom. Nafúknite balóniky héliom a vložte ich do škatule. Odporúčame vybrať si balóniky v tvare srdca.

Srdcový vankúš

Srdcový vankúš

Zaujímavým darčekom na Valentína je vankúš v tvare srdca s portrétom milovanej osoby alebo fotografiou dvojice. Objednajte alebo kúpte vankúš – srdiečko, odfoťte ho a vytlačte vo fotoateliéri. Položte obrázok na vankúš, ozdobte ho flitrami, čipkou alebo korálkami.

Surprise Quest

Surprise Quest

Ak chcete vykonať prekvapivú úlohu, musíte si kúpiť 10 obálok. Každá obálka by mala obsahovať poznámku s nasledujúcim vodítkom, ktorá vedie k ďalšej obálke. Obálky je preto potrebné umiestniť do celého domu. V úplne poslednom náznaku naznačte, kde je darček, a zatiaľ čo váš drahý partner hľadá prekvapenie, vezmite darček a ihneď ho dajte majiteľovi vášho srdca.

Krásna ozdoba kytice ruží

Krásna ozdoba kytice ruží

Takéto prekvapenie je samozrejme pre dievčatá. Získajte kyticu ruží a kúpte si jednu neživú ružu. Umelý kvet by mal byť pridaný do stredu čerstvých kvetov. Kytica by mala obsahovať zamilovanú poznámku s týmto obsahom: „Vždy ťa budem milovať, kým posledná ruža nevädne!“. Je jasné, že umelý kvet nikdy nepokazí.

Hudobný disk

Hudobný disk

Kúpte si alebo napaľujte romantickú hudbu sami. Na predný kryt disku usporiadajte spoločnú fotografiu milencov. K tomuto obrázku vymyslite báseň alebo prózu so slovami lásky.

  Ako si vyrobiť bábiku na Dušičky vlastnými rukami

Výroba valentína

Výroba valentína

Valentín je pre zbožňovanú osobu symbolom pozornosti a prejavom lásky. Takéto prekvapenie sa dá urobiť neobvyklým spôsobom. Pripravte si verš, prianie alebo písomné vyznanie lásky. Vyrobte si vlastného valentína alebo si ho kúpte v obchode. Na každého Valentína napíšte úryvok textu a usporiadajte ich. Keď človek prečíta posledného valentína, môžete mu dať darček.

Hráme, aby sme si splnili želanie

Hráme, aby sme si splnili želanie

Na Valentína sa môžete zabaviť a hrať, aby sa vám splnili želania. Kúpte si darčekový balíček v tvare srdca a vložte doňho svoje priania. Vyberte valentinku horným otvorom škatule a urobte na ňom, čo musíte. Ver mi, bav sa!

Odmenou pre našich blízkych je diplom

Odmenou pre našich blízkych je diplom

Diplom si môžete nielen kúpiť v špeciálnom obchode so suvenírmi, ale môžete si ho aj vyrobiť. Uveďte na ňom zásluhy, ktoré si podľa vás milovaný zaslúži, napríklad „za najlepší bozk“ a podobne..

Tabletky lásky

Tabletky lásky

Ak chcete urobiť taký darček, vezmite prázdnu krásnu fľašu alebo nádobu a vložte do nej malé cukríky. Na nádobu napíšte „Tabletky lásky!“. Toto prekvapenie je ako stvorené pre milovníkov sladkostí.

Urobiť ponuku lásky

Urobiť ponuku lásky

Na Valentína môžete nielen dať prekvapenie, ale aj ponúknuť svojej milovanej. Prostredie by malo byť romantické, napríklad v reštaurácii so sviečkami, chutnou večerou a kvetmi. Zamyslite sa nad svojim uznaním do najmenších detailov, aby bol váš vyvolený potešený a súhlaste so vzájomnosťou!

  Kvety z majstrovskej triedy foamiranu s videom