DIY nápady na darčeky k čaju

kytica čaju vlastnými rukami

Každý z nás pravdepodobne súhlasí s tým, že je veľmi príjemné prekvapiť príbuzných. Napriek tomu pomerne málo ľudí prejavuje usilovnosť v čase nákupu darčeka pre milovanú osobu. Preto je vo väčšine prípadov ako darček predložená pohľadnica alebo určité množstvo peňazí. Ak chcete urobiť darček nezabudnuteľným a originálnym, pomôže vám predstavivosť. V tomto prípade nie je potrebné mať veľa peňazí. A darček, ktorý bol vytvorený vlastnými rukami, bude príjemnejší ako banálne blahoželanie. A ak človek miluje čaj, potom tu môžu byť hodnotné čajové darčeky pre domácich majstrov. Ponúkame vám zaujímavú majstrovskú triedu s fotografiou, ktorá vám umožní vytvoriť šťastie vlastnými rukami..

Čajová kytica

Akékoľvek kytice sú v našom dnešnom svete obľúbené. Veľmi obľúbené sú aj kytice vyrobené z čaju. Tento darček má mnoho výhod. Napríklad v horúcom počasí sa neroztopí a tu sa na tvorbe nebude podieľať drahý materiál. A ak do kytice pridáte všetky druhy suvenírových darov, mali by ste získať nádherné suvenírové remeslo.

Pri vytváraní tohto daru sa podieľa na vlnitom papieri, ktorý môže byť hustý a zároveň roztiahnuteľný. Tento materiál je spravidla zakúpený vopred. Ak tento materiál nie je k dispozícii, potom je úspešne nahradený: kvetinovou sieťovinou, darčekovým papierom alebo organzou.

Budete tiež potrebovať vlnité papiernictvo alebo sisal. Zaobstarajte si aj špeciálne plnivo, aby dokázalo uzavrieť medzery medzi čajovými vrecúškami. Pripravte viac: základ pre kyticu, saténové stužky, samotný čaj, čipku, film a drobné doplnky.

DIY čajové darčeky majstrovská trieda

Na poznámku! Ozdobte svoju kyticu pevnou farbou.

Ak čajové vrecko nezodpovedá farebnej schéme kytice, mali by ste pre ňu vytvoriť obal vlastnými rukami. Taška je vyrobená z baliaceho papiera.

Teraz sú otvory pre pásky vyrazené dierovačom. V budúcnosti budú stuhy viazané na mašle..DIY čajové darčeky majstrovská trieda

  Učiteľovi vyrábame sovie remeslo

Vrecká, ktoré boli ozdobené, sú umiestnené na spodnej časti kytice. A aby nevypadli, sú upevnené lepidlom. Prázdne miesta sú vyplnené sisalom alebo iným krásnym materiálom..

DIY čajové darčeky majstrovská trieda

Takáto krása spolu so základňou je zabalená do filmu a potom je všetko upevnené stuhou..

kytica čaju vlastnými rukami

V ďalšom kroku je vlnitá páska preložená na jednu stranu. Stojí za to to urobiť na ľahkú váhu. Materiál trochu natiahnite. Potom je vlnitý papier jednoducho ozdobený.

DIY čajové darčeky majstrovská trieda

Pre dodatočnú krásu sa používa ďalšia vrstva vlnitého papiera, ktorá bude v tóne kompatibilná s farbami samotnej kytice..

Teraz, vzhľadom na vašu predstavivosť, použite všetky detaily. A teraz bude vaša krásna kytica čaju pripravená.

kytica čaju vlastnými rukami

Kytica kávy a čaju

Vyššie ste teda mohli vidieť, ako sa kytica čaju vyrába vlastnými rukami. Tým sa však náš článok nekončí. Sme pripravení vám ponúknuť veľa ďalších zaujímavých remesiel, ktoré sú tiež vyrobené z čaju. Ak teda do kytice čaju pridáte plechovku kávy, potom bude darček ešte užitočnejší. Kytice z kávy a čaju sa tiež veľmi ľahko vyrábajú. Pokiaľ ide o obsah, kytica zostane rovnaká. Ale káva stále bude.

V tomto prípade je základ kytice pokrytý vlnitým papierom. Okraje zároveň mierne pokrčte a natiahnite. Materiál by mal pripomínať obal na kvety. V ďalšej fáze sú vrecká s kávou a čajom vyložené v koši, ktorý ste dostali. V dôsledku toho získate zdanie okvetných lístkov. Kusy vlnitého papiera vypĺňajú prázdne miesta, ktoré sú pozorované medzi vreckami. V dôsledku tejto akcie bude konštrukcia tesná.

Hotová kytica je ozdobená akýmikoľvek materiálmi. Môže to byť: korálky, kvety a dokonca aj krásne listy..

Balenie kytice je tiež ozdobené stužkou. V tomto prípade sú konce pásky mierne stočené nožnicami. Obaly môžu byť tiež krásne a originálne ozdobené..

  Ako urobiť darček ku Dňu učiteľov

kytica čaju vlastnými rukami

Novoročné darčeky

A teraz vám ponúkneme novoročné darčeky z čaju. Tieto nápady sú vhodné pre tých ľudí, ktorí sa rozhodnú darovať svojim blízkym niečo úžasné..

Novoročné darčeky z čaju

DIY čajové darčeky

krásne darčeky na čaj

krásne čajové darčeky

Konečne

Ak ste sa veľmi snažili a získali ste vynikajúce výrobky, potom môžu bez problémov potešiť vašich blízkych..