DIY nápady na darčeky pre dievča na Valentína

originálny darček na Valentína vlastnými rukami

Na Valentína sa asi najviac tešia moderné dievčatá. A to všetko preto, že sú považovaní za romantické osoby. V tento deň očakávajú od svojho vyvoleného mágiu a nejaký druh romantiky. Starostliví chlapci samozrejme chápu túžby svojich dám. A v tento deň sa ich snažia prekvapiť nádherným darčekom. Stojí však za zmienku, že najlepší darček je ten, ktorý bol vytvorený vlastnými rukami. A ak máte v úmysle prekvapiť svoju priateľku niečím mimoriadnym, potom sa pokúste urobiť originálny darček pre dievča 14. februára vlastnými rukami. A myšlienky tejto publikácie vám v tejto nie práve jednoduchej záležitosti určite pomôžu..

DIY darčeky pre dievčatá na Valentína

Valentína.

Rozhodli ste sa zablahoželať svojej milovanej valentínom? Potom ho nekupujte v obchode, urobte to sami. Skúste uviesť do života niekoľko zaujímavých myšlienok. Nižšie vám ponúkneme niekoľko možností pre valentína.

aké darčeky sa dávajú na Valentína

originálny darček pre 14. februára nápady pre dievčatá urobte to samy

originálny darček na Valentína vlastnými rukami

Pamätná tabuľa.

Chcete vedieť, aké darčeky sa dávajú na Valentína? Potom by ste mali vedieť, že na tento sviatok môžete darovať rôzne darčeky. Najviac sa však cenia darčeky, ktoré boli vytvorené ručne. Vytlačte niekoľko spoločných fotografií. Vytvorte z nich farebnú koláž. Tieto fotografie však nalepte na konkrétnu dosku. Ozdobte tento výrobok rôznymi srdiečkami.originálny darček na Valentína vlastnými rukami

Krabica so sladkosťami.

Všetky dievčatá milujú sladkosti. Preto si môžete kúpiť rôzne maškrty a nájsť pre ne krabičku. Krabicu je potrebné ozdobiť nejakými ozdobami a naplniť ju sladkosťami, ktoré boli kúpené v obchode.originálny darček pre 14. februára nápady pre dievčatá urobte to samy

Bonbónový veniec.

Ďalším originálnym darčekom pre dievča je veniec v tvare srdca. Na vytvorenie remesla by ste mali pripraviť:aké darčeky sa dávajú na Valentína

 • cukríky v červených obaloch,
 • hrubá lepenka,
 • lepidlo a nožnice.

Priebeh:

 1. Najprv nakreslite na kartón vzor srdca. Aby bola šablóna rovnomerná, musíte najskôr nakresliť srdce na pravidelný list papiera. Za týmto účelom sa list papiera preloží na polovicu a z jeho záhybu sa vytiahne polovica srdca..
 2. Cestičky preneste do šablóny a vystrihnite. Tiež stojí za to vyrezať priestor vo vnútri srdca..
 3. Šablónu srdca je možné zabaliť baliacim papierom a páskou. Tu je všetko jednoduché. Šablónu srdca pripevnite na farebný papier a srdiečko opäť vystrihnite.
 4. Potom pomocou obojstrannej pásky prilepte cukríky k šablóne srdca. Zároveň sa pokúste sladkosti pevne prilepiť k šablóne..
  DIY kvety na obrúsky, fotografia krok za krokom

aké darčeky sa dávajú na Valentínaaké darčeky sa dávajú na Valentínaaké darčeky sa dávajú na Valentína

Topiary pre dievča.

Srdce z kávy je špeciálny a neobvyklý darček. Každé dievča bude veľmi potešené, ak dostane tento darček na Valentína. V momente jeho vzniku vložíte do tohto objektu svoju pozornosť a starostlivosť. Vyrobiť také remeslo je veľmi jednoduché. Zvážte podrobný proces vytvárania.

originálny darček na Valentína vlastnými rukami

Priebeh:

 1. Vezmite hrubú lepenku a odstrihnite z nej pár srdiečok.
 2. Na jedno srdce z lepenky by ste mali prilepiť ceruzku alebo zmrzlinovú tyčinku. Akákoľvek iná palica bude tiež fungovať. Táto palica bude slúžiť ako stonka pre remeslo.
 3. Na kus tejto lepenky, kde je umiestnená tyčinka, musíte pripevniť 3 bavlnené podložky.
 4. Potom spojte pár medzier dohromady. Vďaka tomu bude vaše srdce objemné..
 5. Kartónový polotovar je ďalej prelepený bavlnenými podložkami. To sa musí vykonať na oboch stranách. Potom srdce zabaľte akoukoľvek niťou vlny.
 6. Teraz je potrebné objemné srdce natrieť tmavohnedou farbou. Nechajte plavidlo vyschnúť.
 7. Keď je remeslo úplne suché, preleje sa kávovými zrnami. Táto práca by sa mala vykonávať na oboch stranách..
 8. Tyčový driek omotajte textúrovaným špagátom. V tomto prípade môžete tiež použiť: svetlú saténovú stuhu alebo opletenie. Vlákno bude tiež fungovať.
 9. Pre remeslá získajte hrniec v krásnom dizajne. Navyše ho ozdobte ozdobnou pytlovinou. Môžete tiež použiť tkaninu alebo čipku..
 10. Teraz položte na dno hrnca malý kúsok polystyrénu. Môžete použiť plastelínu. V tomto základe dobre zafixujte kávové srdce na stonke..
 11. Hrniec by mal byť naplnený škoricovými hviezdičkami a zrnami..

originálny darček na Valentína vlastnými rukami

Môžete tak vytvoriť originálne srdce pre svojho milovaného..

Darček pre vašu milovanú.

Dnes je veľmi jednoduché vyrobiť originálny darček na Valentína vlastnými rukami. Darček, ktorý bol vytvorený vlastnými rukami, určite poteší vašu dámu srdca. Ak chcete urobiť ďalší darček, mali by ste pripraviť minimálne množstvo materiálov. Takže budete potrebovať:

 • jednoduchá žiarovka,
 • malý blok dreva,
 • kus drôtu zafarbeného,
 • lepidlo a kliešte.
  Voskové sviečky si vyrábame sami

Priebeh:

 1. V prvom rade stojí za to odstrániť všetok obsah zo žiarovky. Za týmto účelom opatrne odskrutkujte základňu a odstráňte všetky spaľovacie prvky..
 2. Teraz vytočte srdcia z drôtu.
 3. Tieto srdcia je potrebné vložiť do skleneného tienidla.
 4. Konštrukcia by mala byť pripevnená k drevenej tyči.
 5. Nezabudnite ozdobiť túto štruktúru príjemným vyznaním..

aké darčeky sa dávajú na Valentína

Konečne

Teraz môžete zistiť, aké darčeky sa dávajú na Valentína. Majte na pamäti, že existuje veľké množstvo nápadov na darčeky. A v takom množstve vždy nájdete tie remeslá, ktoré je veľmi jednoduché urobiť. Vo všeobecnosti dajte svoju dušu do tvorby týchto remesiel a urobte tento deň pre svoju milovanú ženu nezabudnuteľným a jedinečným..