DIY nápady na darčeky pre mamu

DIY nápady na darčeky pre mamu

Mama je blízka a drahá osoba, ktorá hrá dôležitú úlohu vo výchove a živote každého dieťaťa. Z vďačnosti za vašu lásku a starostlivosť môžete darovať malý suvenír alebo ručne vyrobené remeslo. Aj malý darček poteší srdce matky a rozveselí. V tomto článku sme zhromaždili niekoľko nápady, čo dať mame.

DIY darčeky pre mamu

Ak máte vlnitý papier rôznych farieb, môžete si vytvoriť krásnu kyticu. Za týmto účelom vezmite koktailovú trubicu. Samostatne odstrihnite obdĺžnik z krepového papiera a preložte ho na polovicu, ale netlačte silne. Potom začnite omotávať papier okolo slamy a na spodnej časti previažte niťami.

Ak máte vlnitý papier rôznych farieb, môžete si vytvoriť krásnu kyticu. Za týmto účelom vezmite koktailovú trubicu. Samostatne odstrihnite obdĺžnik z krepového papiera a preložte ho na polovicu, ale netlačte silne. Potom začnite omotávať papier okolo slamky a na základni ho previažte niťami.Vyrobte si kvety z vlnitého papiera

Potom musíte urobiť kus zeleného vlnitého papiera. Omotajte trubicu zelenou páskou, aby ste vytvorili krásny kmeň. Vytvorte niekoľko kvetov z krepového papiera a spojte ich. Aj predškoláci môžu urobiť také remeslo a prezentovať ho svojim matkám ako príjemný darček..

Potom musíte urobiť kus zeleného vlnitého papiera. Omotajte trubicu zelenou páskou, aby ste vytvorili krásny kmeň. Vytvorte kvety z krepového papiera a spojte ich. Aj predškoláci môžu urobiť také remeslo a predviesť ho svojim mamám ako milý darček.

DIY rakva pre mamu

Okrem kvetov môžete svojej mamine darovať aj krásnu škatuľu. Na jeho výrobu budete potrebovať hrubú lepenku a veľa špáradiel. Vystrihnite základňu škatule z lepenky, môže to byť štvorec, kruh alebo dokonca srdce. Potom označte body každý centimeter a budete do nich musieť vložiť špáradlá. Aby tieto dobre držali, je potrebné ich pripevniť na nejaký druh roztoku, napríklad na ílový alebo silikónový tmel.

Okrem kvetov môžete svojej mamine darovať aj krásnu škatuľu. Na jeho výrobu budete potrebovať hrubú lepenku a veľa špáradiel. Vystrihnite základňu škatule z lepenky, môže to byť štvorec, kruh alebo dokonca srdce. Potom označte body každý centimeter a budete do nich musieť vložiť špáradlá. Aby tieto dobre držali, je potrebné ich upevniť na nejaký druh roztoku, napríklad na íl alebo silikónový tmel.

Potom vezmite guľôčku nite vhodnej farby a začnite omotávať špáradlá po obvode vašej základne. Hotové remeslo môžete ozdobiť korálkami alebo stuhami, ktoré môžu byť šité alebo lepené.

Nápady ku Dňu matiek

Skúste si ušiť držiak hrnca v tvare srdca

urob si svojpomocný držiak hrnca pre mamu

Alebo pôvodný vankúšik

Skúste ušiť držiak hrnca alebo ihlu

Pre matky je veľmi príjemné prijímať ako darček maľované kompozície. Na to nie je potrebné používať iba ceruzky a kúsky papiera. Skúste namaľovať bielu zásteru a nechať na nej kvety s odtlačkami rúk..

  Volumetrická hviezda

Pre matky je veľmi príjemné prijímať ako darček maľované kompozície. Na to nie je potrebné používať iba ceruzky a kúsky papiera. Skúste namaľovať bielu zásteru a nechať na nej kvety s odtlačkami rúk.

Takto bude vyzerať hotová zástera.

vlastnoručne namaľovaná zástera. Detské dlane

V poslednej dobe sú obľúbené remeslá používajúce techniku ​​quilling, môžete sa pokúsiť vytvoriť krásny obraz pre svoju matku.

V poslednej dobe sú obľúbené remeslá používajúce techniku ​​quilling, môžete sa pokúsiť vytvoriť krásny obraz pre svoju matku.

Nezabudnite na fotorámčeky. Aj obyčajný rámček môžete kreatívne ozdobiť napríklad nalepením gombíkov. Ak sa chystáte darovať svojej mame kyticu kvetov, nezabudnite na krásnu vázu. Vázu si môžete dokonca vyrobiť aj z obyčajnej sklenenej alebo plastovej fľaše. Kreatívny nápad neostane bez pochvaly a matkinej radosti.

Nezabudnite na fotorámčeky. Aj obyčajný rámček môžete kreatívne ozdobiť napríklad nalepením gombíkov. Ak sa chystáte darovať svojej mame kyticu kvetov, nezabudnite na krásnu vázu. Vázu si môžete dokonca vyrobiť aj z obyčajnej sklenenej alebo plastovej fľaše. Kreatívny nápad neostane bez pochvaly a radosti matky.

Krabica, do ktorej vložíte svoje spomienky, bude vynikajúcim darčekom. Napíšte na papieriky príjemné chvíle, ktoré si pamätáte z detstva, a vložte ich do škatule vyrobenej vlastnými rukami.

Dokonca môžete originálnym spôsobom ozdobiť aj obyčajnú bielu sviečku. Za týmto účelom nakreslite kresbu na list pergamenu a preneste ho na sviečku. Upozorňujeme, že sa zobrazí v zrkadlovom obraze.

Dokonca môžete originálnym spôsobom ozdobiť aj obyčajnú bielu sviečku. Za týmto účelom nakreslite kresbu na list pergamenu a preneste ho na sviečku. Všimnite si toho, že sa zobrazí ako zrkadlový obraz.

Kresba zostane na sviečke, ak ju zohrejete sušičom vlasov..

DIY sviečka, ako nakresliť kresbu na sviečku

Darčeky pre mamu, urob si sám je skutočný klenot. Vyberte si nápady na darčeky a prekvapte svojich blízkych ručne vyrobenými výrobkami.