DIY papier-mâché vajíčko

DIY veľké a malé vajíčko Papier-mâché

Technika Papier-Mache sa široko používa na výrobu výrobkov rôznych tvarov a veľkostí. Pred niekoľkými storočiami sa takto vyrábali iba bábky a potom kulisy pre divadlo. Hotové výrobky sú ľahké, takže sa stále používajú na ozdobenie pódia. Ak chcete svoje dieťa naučiť vyrábať papierové remeslá a naučiť sa základy vyšívania, skúste začať jednoduchými formami. Najľahšie sa to robí papier-mache vajíčko, do ktorého môžete dokonca vložiť krásny darček.

Materiály:

– balón;

– závit;

– PVA lepidlo;

– hodvábny papier alebo obrúsky.

Výroba vajíčka technikou Papier-mâché od Tishu

Ak chcete urobiť krásne vajíčko, vezmite papier vhodnej farby a nakrájajte ho na štvorce. Potom nafúknite balón vhodnej veľkosti a namažte jeho povrch krémom, aby sa neskôr remeslo dalo ľahko oddeliť..

Vajíčko z papyrusového papiera Papier-mâché sa ukáže byť dosť krehké, ale zároveň je ideálne na dekoráciu interiéru. Povrch gule namažte lepidlom PVA a naneste narezané štvorce papiera.

Vajíčko z papyrusového papiera Papier-mâché sa ukáže byť dosť krehké, ale zároveň je ideálne na dekoráciu interiéru. Povrch gule namažte lepidlom PVA a naneste narezané štvorce papiera.

Počkajte, kým vajíčko vyschne, a urobte v strede oválnu značku. Keď je plavidlo úplne suché, urobte rez ostrými nožnicami, vyfúknite a vyberte loptu. Opravte tvar otvoru. Môžete do nej vložiť sisalový alebo papierový vtáčik.

Prečítajte si tiež: Ako ušiť látkové vajíčko

Ak vo štvorci ticha vystrihnete kruh, potom sa vajíčko Papier-Mache ukáže ako bodka.

Ak vo štvorci ticha vystrihnete kruh, potom sa vajíčko Papier-Mache ukáže ako bodka.

Do takého remesla môžete vložiť korálky, cukríky alebo mláďa.

Ako vyrobiť obrovské papier-mache vajíčko

Technika Papier-Mache vám umožňuje stelesniť akékoľvek nápady, takže môžete vyrábať nielen malé vajíčka, ale aj veľké. Tvar a rozmery výrobkov závisia predovšetkým od počiatočného polotovaru. Najľahší spôsob, ako vyrobiť veľký základ pre vajíčko, je ušiť ho zo starého prikrývky a naplniť ho nepotrebnými vecami..

Technika Papier-Mache vám umožňuje stelesniť akékoľvek nápady, takže môžete vyrábať nielen malé vajíčka, ale aj veľké.

Potom vajíčko zabaľte potravinovou fóliou, aby malo požadovaný tvar. Vaša základňa je pripravená. Teraz vezmite noviny, roztrhajte ich na kúsky a prilepte na povrch vajíčka.

Keď je papier suchý, môžete naň natrieť tmel, aby ste povrch vyrovnali a natreli novinový papier..

Keď je papier suchý, môžete naň natrieť tmel, aby sa povrch vyrovnal a natrel novinovým papierom. Označte líniu rezu a nožom nakrájajte vajíčko.

Označte líniu rezu a nožom nakrájajte vajíčko.

je potrebné nakrájať veľké vajíčko papier mâché

Vnútro tiež potrebuje tmel. Vajíčko je pripravené. Môžete ho použiť na dekoráciu miestnosti.

Vnútro tiež potrebuje tmel. Vajíčko je pripravené. Môžete ho použiť na ozdobenie miestnosti.

Remeslá z Papier-Mache môžu byť použité ako improvizovaný materiál na fotografovanie. Malé papierové vajíčka budú originálnym spôsobom, ako vyzdobiť interiér vlastnými rukami alebo zabaliť malý darček.