DIY papierová košeľa s kravatou

Volumetrická karta pre otca. Papierová karta s kravatou

Aby ste svojmu otcovi zablahoželali k nejakému sviatku alebo mu jednoducho vyjadrili lásku, nemusíte kupovať drahé darčeky. Ručne vyrobená pohľadnica vám zostane v pamäti dlho. V poslednej dobe sú ručné práce cenené oveľa vyššie ako kupované. Ponúkame podrobnú majstrovskú triedu, ako vytvoriť 3D pohľadnicu pre milovaného otca.

Originálna pohľadnica – košeľa so zaväzovaním

Košeľa s kravatou je primárne spojená s elegantným mužom. Ak sa kvety najčastejšie nachádzajú na ženskej pohľadnici, potom na mužskej – autá, lietadlá, hodinky atď. Ak sa rozhodnete predviesť originálny darček, skúste si vyrobiť košeľu a kravatu z papiera..

Košeľa s kravatou je primárne spojená s elegantným mužom. Ak sa kvety najčastejšie nachádzajú na ženskej pohľadnici, potom na mužskej - autá, lietadlá, hodinky atď.

Pohľadnica je najlepší spôsob, ako vyjadriť svoje pocity, emócie a napísať krásne slová. Existuje niekoľko možností na výrobu pohľadnice pripomínajúcej košeľu. Na vytvorenie základu pohľadnice môžete použiť ťažkú ​​lepenku..

Pohľadnica je najlepší spôsob, ako vyjadriť svoje pocity, emócie a napísať krásne slová. Existuje niekoľko možností na výrobu pohľadnice pripomínajúcej košeľu. Na vytvorenie základu pohľadnice môžete použiť ťažkú ​​lepenku.

Zhora naň budete musieť prilepiť štvorec papiera inej farby, aby ste mohli simulovať košeľu. Nezabudnite na rukávy a golier. Kravatu je vhodné zvoliť tak, aby ladila s košeľou alebo kontrastom. Vystrihnite vyčnievajúce časti z hrubého papiera a lepte na základňu.

poznámkový blok a pohľadnicové tričko

Prečítajte si tiež: Čo môžete dať otcovi od svojej dcéry?

Dokonca aj deti môžu urobiť otcovi kartu vo forme košele. Ak máte farebnú lepenku, skúste z nej najskôr vystrihnúť obdĺžnik. V hornej časti budete musieť urobiť rez široký asi 2 cm – to bude golier. Budete musieť odrezať ďalšie okraje pruhov na oboch stranách..

Dokonca aj deti môžu urobiť otcovi kartu vo forme košele. Ak máte farebnú lepenku, skúste z nej najskôr vystrihnúť obdĺžnik. V hornej časti budete musieť urobiť rez široký asi 2 cm - to bude golier. Budete musieť orezať prebytočné okraje pásikov na oboch stranách.

Samostatne na ďalší list papiera vystrihnite kravatu podľa šablóny. Malé dieťa môžete poveriť zdobením kravaty a potom ho prilepiť pod golier..

Samostatne na ďalší list papiera vystrihnite kravatu podľa šablóny. Malé dieťa môžete poveriť zdobením kravaty a potom ho prilepiť pod golier.

Ozdobte kartu tlačidlami a podpisom. Košeľa so zaväzovaním na obyčajnej pohľadnici vyzerá originálne. Jednoduchá aplikácia dodáva celému remeslu chuť.

Košeľa so zaväzovaním na obyčajnej pohľadnici vyzerá originálne. Jednoduchá aplikácia dodá chuť celému remeslu.

Podobným spôsobom môžete navrhnúť zápisník pre otca s košeľou. Predstavte si a prekvapte otca, spolužiakov alebo kolegov z práce kreatívnymi darčekmi.

  Kvety z látkových stužiek pre začiatočníkov

vrchol bude musieť na seba prilepiť štvorec papiera inej farby, aby simuloval košeľu. Nezabudnite na rukávy a golier. Kravatu je vhodné zvoliť tak, aby ladila s košeľou alebo kontrastom. Vystrihnite vyčnievajúce časti z hrubého papiera a lepte na základňu.

Skúste tiež zložiť obyčajnú papierovú košeľu. Aby ste to urobili, budete musieť zvládnuť základy techniky origami..

Skúste tiež zložiť obyčajnú papierovú košeľu. Aby ste to urobili, budete musieť zvládnuť základy techniky origami.

Zaujímavý článok: Plstené papuče z vlny

Vyšívanie nie je len spôsob trávenia voľného času, ale aj skvelá príležitosť na výrobu neobvyklých darčekov pre svojho milovaného muža, otca, dedka alebo priateľa. Skúste si vlastnými rukami vyrobiť papierovú košeľu s kravatou alebo objemnú pohľadnicu.Ockova košeľa a kravata. Krok za krokom

Vyšívanie nie je len spôsob trávenia voľného času, ale aj skvelá príležitosť na výrobu neobvyklých darčekov pre svojho milovaného muža, otca, dedka alebo priateľa. Skúste si vlastnými rukami vyrobiť papierovú košeľu s kravatou alebo objemnú pohľadnicu..