DIY plienkový koláč, majstrovská trieda

DIY plienková torta fotografia krok za krokom

Čo dať rodine, v ktorej sa nedávno narodilo dieťa? V poslednej dobe získavajú na popularite kreatívne a užitočné darčeky. Plienkový koláč – je to originálny darček, ktorý je ideálny pre novonarodené dievčatá aj pre chlapcov. Plienky sú potrebné nielen pre novorodencov. Rodičia používajú tieto hygienické potreby na starostlivosť o svoje dieťa takmer dva roky. V tomto článku sme sa rozhodli povedať vám, ako vyrobiť plienkový koláč vlastnými rukami. Teraz môžete aj vy všetkých prekvapiť kreatívnym darčekom.

materiály na výrobu plienkového koláča

Materiály:

– plienky;

– obojstranná lepiaca páska;

– gumičky;

– Veci pre deti;

– tielka;

– pásky;

– stojan na tortu.

Master class vyrábame plienkový koláč krok za krokom pre novorodencov

Predtým, ako začnete vyrábať neobvyklý koláč, nezabudnite si dobre umyť ruky, pretože plienky sú položky osobnej hygieny. Na výrobu trojposchodového koláča budete potrebovať asi 84-90 plienok. Môžete sa nezávisle rozhodnúť o veľkosti koláča a počte úrovní.

Darčekový koláč z plienok

Na spodnú vrstvu musíte vziať asi 40-45 plienok. Umiestnite ich tesne do kruhu a uistite sa, že sa všetky otáčajú rovnakým spôsobom. Do stredu kruhu môžete vložiť jadro z kotúča toaletného papiera alebo pásky. Nasuňte naň všetky plienky a utiahnite ich páskou.

Pre strednú vrstvu vezmite asi 25-30 plienok

Na strednú vrstvu vezmite asi 25-30 plienok a na najvyššiu vrstvu asi 10-15. Ozdobte ich rovnako ako predchádzajúce riadky..

Aby koláč vyzeral skutočne, položte ho na špeciálny stojan.

Teraz môžete začať zdobiť koláč. Za týmto účelom si môžete vziať hrubé stuhy a prišiť na ne vrkoč. Pre každú úroveň použite úzke a široké pásy. Potom môžete na povrch torty položiť dupačky, cumlík, hrkálky alebo iné položky, ktoré by ste chceli novorodencovi predložiť..

DIY plienkový koláč krok za krokom

Aby koláč vyzeral skutočne, položte ho na špeciálny stojan. Podľa toho, pre koho je torta (chlapec alebo dievča), použite ružové alebo modré farby.

  DIY remeslá zo semien a obilnín

Master class vyrábame plienkový koláč krok za krokom pre novorodencov

Dort majstrovskej triedy z plienok a plienok

Ak chcete, aby bol koláč dosť podobný tomu pravému, používajte nielen plienky, ale aj plienky. Pri vykonávaní takéhoto remesla nezabudnite na čistotu povrchov, na ktorých pracujete..

Dort majstrovskej triedy z plienok a plienok

Materiály:

– hýčkači;

– plienky;

– tenká deka;

– štipce na bielizeň;

– stojan na koláč;

– baliaci papier;

– ponožky, lyžice, bradavky.

Vyberte všetky plienky z obalu a začnite ich krútiť zo strany gumičky do tuby

Vyberte všetky plienky z obalu a začnite ich prevíjať z boku gumičky do tuby. Aby ste zabránili ich rozvinutiu, zaistite ich špendlíkmi. Môžete použiť plastové štipce na bielizeň a vopred ich zalejte vriacou vodou. Potom položte 6 slamiek okolo jednej a utiahnite páskou alebo gumičkou.

Potom položte 6 slamiek okolo jednej a utiahnite páskou alebo gumičkou

Teraz vezmite jednu plienku, zložte ju tak, aby bola taká široká, ako je výška kruhu plienky. Zabaľte plienky do plienky a zaistite špendlíkom. Urobili ste najvyššiu vrstvu koláča. Na priemer budete potrebovať 19 plienok. Zo siedmich urobte rovnaký kruh ako pre prvú úroveň a pripevnite gumičkou. Potom musíte zvyšné plienky nalepiť pod gumu. Zložte druhú plienku a zabaľte výslednú vrstvu.

DIY plienkový koláč pre novorodencov

Na tretiu, najnižšiu vrstvu, budete potrebovať 43 plienok. Rovnako tak urobte kruh zo 7 plienok a potom prevlečte 12 pod gumu, znova pripevnite gumou a potom prevlečte zvyšných 24. Môžete urobiť ďalšiu úroveň. Keďže je plienka veľká, je najlepšie ju previnúť v kruhoch a potom spojiť. Poslednú úroveň zabaľte malou skladanou dekou.

Položte všetky úrovne na seba a začnite zdobiť

Položte všetky úrovne na seba a začnite zdobiť. Môžete natiahnuť ponožky na lepenkové pásy a vložiť ich medzi poschodia koláča.

Ak chcete skryť plienky, posypte koláč falošnou trávou

Ak chcete skryť plienky, posypte koláč falošnou trávou. Chrastítka, vsuvky alebo mašle na stužkovú budú tiež krásnym doplnkom torty..

Chrastítka, vsuvky alebo mašle na stužkovú budú tiež krásnym doplnkom torty.

DIY plienkový koláč je skvelý nápad na darček.

DIY PAMPERS Tortu. Čo dať pri narodení dieťaťa

  Ako vyrobiť sladký darček pre deti

Krásny dizajn takého neobvyklého remesla nenechá rodičov ľahostajných a zanechá príjemné dojmy o darcovi.