DIY remeslá pre Deň učiteľov

DIY remeslá pre deň učiteľov. Nápady s fotografiami

Každý rok na jeseň, v prvý októbrový týždeň, študenti blahoželajú svojim učiteľom k profesionálnym prázdninám. Nie je potrebné dávať drahé darčeky a elegantné kytice, pretože ručne vyrobené remeslá zostanú vo vašej pamäti dlho. V tomto článku sme sa rozhodli ponúknuť vám niekoľko nápadov., Čo môžete dať učiteľovi na tradičný deň učiteľov?.

Remeslá pre deň učiteľa, foto

Jedným z najjednoduchších remesiel pre deň učiteľa je váza. Na jeho ozdobenie budete potrebovať bežný pohár, v tichosti farebný papier, lepidlo PVA a nožnice.

Jedným z najjednoduchších remesiel pre deň učiteľa je váza. Na jeho ozdobenie budete potrebovať bežný pohár, v tichosti farebný papier, lepidlo PVA a nožnice. Nechajte dieťa nakrájať papier na rovnaké štvorce, môžete sa pokúsiť vystrihnúť figúrky v inom tvare. Potom povrch plechovky PVA namažte tukom a postupne naň prilepte štvorce. Zostáva čakať, kým nie je úplne suchý a váza pre učiteľa je pripravená.

Nechajte dieťa nakrájať papier na rovnaké štvorce, môžete sa pokúsiť vystrihnúť figúrky v inom tvare. Potom povrch plechovky PVA namažte tukom a postupne naň prilepte štvorce. Zostáva čakať, kým nie je úplne suchý a váza pre učiteľa je pripravená.

Váza zo sklenenej fľaše pre domácich majstrov

Ďalšou alternatívou k drahému darčeku pre učiteľa by boli odznakové náhrdelníky. Korálky si môžete vybrať vo svojej obľúbenej farebnej schéme, ale zároveň tak, aby zodpovedali štýlu vášho učiteľa.

Ďalšou alternatívou k drahému darčeku pre učiteľa by boli náhrdelníky s odznakmi. Korálky si môžete vybrať vo svojej obľúbenej farebnej schéme, ale zároveň tak, aby zodpovedali štýlu vášho učiteľa.

Remeslá z ceruziek budú vyzerať kreatívne. Z papiera a ceruziek môžete vyrobiť krásne kvety.

Remeslá z ceruziek budú vyzerať kreatívne. Z papiera a ceruziek môžete urobiť krásne kvety.

Prečítajte si viac o tom, ako vyrobiť kvety vlastnými rukami: Kytica cukríkov vlastnými rukami

Z ceruziek rovnakej veľkosti sú krásne tácky a vázy..

Z ceruziek rovnakej veľkosti sú krásne tácky a vázy.

Neponáhľajte sa vyhodiť zmrzlinové tyčinky. Je ľahké z nich vyrobiť drevené remeslá, ktoré potom môžu byť namaľované v akejkoľvek farbe..

Neponáhľajte sa vyhodiť zmrzlinové tyčinky. Je ľahké z nich vyrobiť drevené remeslá, ktoré potom môžu byť ozdobené akoukoľvek farbou.

Nápady, čo dať učiteľovi veľa, hlavnou vecou je, že dar je vyrobený s dušou a z čistého srdca.