DIY scrapbooking pre začiatočníkov

Scrapbooking pre začiatočníkov. Majstrovská trieda s fotografiou

Dnes populárne slovo "Scrapbooking" sa dá doslovne preložiť ako kniha výstrižkov. Tento druh ručnej práce umožňuje každému zariadiť si krásne fotoalbum urobený vlastnými rukami, ktorý zachová mnoho príjemných chvíľ a rodinnej histórie. Scrapbookingovou technikou si môžete vyrobiť diár, zápisník alebo zápisník, všetko závisí od vašej predstavivosti. Ak sa rozhodnete začať so scrapbookingom, najskôr budete chcieť kúpiť veľa materiálov naraz. Nájdite si čas V tomto článku vám povieme, čo potrebujete na scrapbooking a ako pomocou tejto techniky navrhnúť panel a notebook..

Scrapbookingové materiály. Foto

V prvom rade budete potrebovať nožnice, ktoré sú rôznych typov a tvarov. Ak práve začínate ovládať umenie scrapbookingu, kúpte si prvýkrát iba pár, napríklad kučeravé a obyčajné nožnice.

V prvom rade budete potrebovať nožnice, ktoré sú rôznych typov a tvarov. Ak práve začínate ovládať umenie scrapbookingu, kúpte si prvýkrát iba pár, napríklad kučeravé a obyčajné nožnice.

Obojstranná páska je užitočná na lepenie fotografií, zatiaľ čo nie je vhodná na lepenie pozadia a malých detailov. Lepidlo je možné kúpiť PVA a Moment. Na rad príde aj dierkovač..

Obojstranná páska je užitočná na lepenie fotografií, zatiaľ čo nie je vhodná na lepenie pozadia a malých detailov. Lepidlo je možné kúpiť PVA a Moment. Vhod príde aj dierovač.

Niektoré stehy možno bude potrebné vykonať pomocou šijacieho stroja, ale nie je to potrebné. Všetko, čo potrebujete na úhľadné šitie, urobíte ručnými stehmi. Užitočné pre rezaciu podložku so značkami, ako aj stužky, korálky a ozdobné pečiatky..

DIY fotopanely

Jedná sa o jednu z jednoduchých majstrovských tried, ktoré vám pomôžu zvládnuť základy scrapbookingu. Budete potrebovať papier na scrapbooking alebo bežnú tapetu, nožnice, pravítko, lepenkovú škatuľu, lepidlo, dierovač, obojstrannú pásku, farebný papier.

Jedná sa o jednu z jednoduchých majstrovských tried, ktoré vám pomôžu zvládnuť základy scrapbookingu. Budete potrebovať papier na scrapbooking alebo obyčajnú tapetu, nožnice, pravítko, kartónovú škatuľu, lepidlo, dierovač, obojstrannú pásku, farebný papier.

Vezmite veko schránky na topánky a prikryte ho hnedým papierom. Môžete si vybrať papier, ktorý bude zodpovedať farbe vášho interiéru. Na spodok tohto veka musíte prilepiť papier s nejakým druhom tlače. Toto bude základom panelu..

Vezmite veko schránky na topánky a prikryte ho hnedým papierom. Môžete si vybrať papier, ktorý bude zodpovedať farbe vášho interiéru. Na spodok tohto veka musíte prilepiť papier s nejakým druhom tlače. Toto bude základom panelu.

Odporúčame prečítať si: Kvetinové papierové kvety krok za krokom fotografiu

Musíte vystrihnúť priečky z lepenky a prilepiť ich tiež hnedým papierom. Potom ich nainštalujte do škatule. Teraz môže začať zdobiť. Ak vezmete krásny papier a nakreslíte naň špirálu a potom ho vystrihnete, získate krásny kvet. Z papiera sa dajú vystrihnúť aj originálne motýle, ktoré potom jednoducho prikryjú vhodnou farbou..

  Pape umenie. Majstrovská trieda, hotové práce

Zostáva iba vyplniť panel krásnymi fotografiami a zavesiť ho vo vašej miestnosti. Ručne vyrobený foto panel bude dlho zdobiť váš interiér.Fotografický panel urob si sám

Zostáva iba vyplniť panel krásnymi fotografiami a zavesiť ho vo vašej miestnosti. Fotografický panel urobte si sám, bude dlho zdobiť váš interiér.

Scrapbooking pre začiatočníkov. Poznámkové bloky

Scrapbooking je jedinečná forma umenia, ktorá vám umožňuje vyrábať originálne predmety z bežných predmetov. Napriek popularite pomôcok bežné papierové zošity ešte nevyšli z módy. Zvládne ich aj začiatočník v technike scrapbooking..

Budete potrebovať:

– farebný obojstranný papier

– papiernické zátvorky

– nožnice

– niť s ihlou

– lepidlo

– šidlo

– tkanina

– lepidlo

– tmel

Zápisník na scrapbooking

Vezmite asi 13 farebných listov a preložte ich na polovicu. Môžete striedať listy béžovej a modrej, všetko závisí od vašej predstavivosti. Musíte pripraviť 10 takýchto polotovarov. Výsledkom bude, že váš zápisník bude mať formát A5 so 130 stranami..

Vezmite asi 13 farebných listov a preložte ich na polovicu. Môžete striedať listy béžovej a modrej, všetko závisí od vašej predstavivosti. Musíte pripraviť 10 takýchto polotovarov. Výsledkom bude, že váš zápisník bude mať formát A5 so 130 stranami.

Ak chcete komprimovať notebook, musíte na obidve strany pripevniť kartón a zaistiť ho sponkami na bielizeň. Listy nechajte na takom lise 10-15 hodín. Potom ho pripevnite sponami na druhej strane. Teraz musíte v väzbe urobiť otvory v rovnakej vzdialenosti. Je vhodné to urobiť pomocou šidla alebo bežného súboru..

Naučte sa, ako vytvoriť fotoalbum, z článku: Album na scrapbooking pre domácich majstrov

Z látky vystrihnite dve stužky, rovnakej šírky ako je vzdialenosť medzi otvormi na väzbe. Budú držať všetky časti notebooku pohromade. Začnite ich šiť na každý z 10 zošitov a postupne ich pridávajte. Musíte zošiť dve stuhy v rovnakej vzdialenosti od seba. Potom lepenku znova pripevnite na obidve strany. Všetky prvky laťovky musia byť rovnomerné..

Z látky vystrihnite dve stužky, rovnakej šírky ako je vzdialenosť medzi otvormi na väzbe. Budú držať všetky časti notebooku pohromade. Začnite ich šiť na každý z 10 zošitov a postupne ich pridávajte. Musíte zošiť dve stuhy v rovnakej vzdialenosti od seba. Potom lepenku znova pripevnite na oboch stranách. Všetky prvky bloku by mali byť ploché.

Potom sa na väzbu nanesie tmel. Polotovar pre notebook je upevnený kartónom so sponami a ponechaný niekoľko hodín.

Potom sa na väzbu nanesie tmel. Polotovar pre notebook je upevnený kartónom so sponami a ponechaný niekoľko hodín.

Ak chcete skryť reliéf lepených pások pod letákom, prilepte štvorčeky kraftového papiera. Samostatne pripravte scrapbookingový papier na ozdobenie našich tapiet.

  Aké darčeky dať spolužiakom 8. marca

Ak chcete skryť reliéf lepených pások pod letákom, prilepte štvorčeky kraftového papiera. Samostatne pripravte scrapbookingový papier na ozdobenie našich tapiet. Na obal je použitá lepenka, ktorá je prilepená k lepenkovej chrbtici. Vytvorí sa tak rámček pre váš zošit, ktorý môžete omotať látkou. Okraje látky sú prilepené a prilepené k poťahu.

Na obal je použitá lepenka, ktorá je prilepená k lepenkovej chrbtici. Vytvorí sa tak rámček pre váš zošit, ktorý môžete omotať látkou. Okraje látky sú prilepené a prilepené k poťahu.

obal na zošitové scrapbooking

Teraz môžete začať zdobiť svoj zápisník technikou scrapbooking.

Teraz môžete začať so zdobením notebooku pomocou techniky scrapbooking.

Dúfame, že o tom bude náš článok scrapbooking pre začiatočníkov užitočné a čoskoro si tento typ vyšívania osvojíte.