DIY srdce z fotografií

DIY fotografická koláž v tvare srdca

Chcete pre svojho blízkeho urobiť originálny darček alebo kreatívne vyzdobiť interiér spálne? Skúste z fotografií pozbierať srdiečko. Foto koláž je v poslednej dobe stále obľúbenejšia a nahrádza bežné fotoalbumy. Tvar srdca môžete rozložiť pomocou fotografie rôznymi spôsobmi, hlavná vec – nebojte sa experimentovať a urobte krásne remeslo vlastnými rukami z celého srdca.

Ako urobiť srdce z fotografie?

Pre koláž je veľmi výhodné použiť fotografie z Instagramu, ktoré majú štvorcový tvar. Môžete skombinovať akékoľvek ďalšie fotografie z telefónu, tabletu alebo fotoaparátu. Najdôležitejšou vecou je vybrať si pri tlači veľkosť 3 × 4, ak chcete vytvoriť panel z fotografie v rámčeku (20 × 20). Fotografie sú potrebné štvorcové, ale vytlačte ich tak, aby na lepenie bol malý biely pásik papiera. V tomto prípade budú všetky obrázky jasne viditeľné a zostavenie tvaru srdca bude oveľa jednoduchšie..

Pre koláž je veľmi výhodné použiť fotografie z Instagramu, ktoré majú štvorcový tvar. Môžete skombinovať akékoľvek ďalšie fotografie z telefónu, tabletu alebo fotoaparátu. Najdôležitejšie je pri tlači zvoliť veľkosť 3 × 4,Srdce z fotografií

Nebojte sa robiť vtipné fotografie, pretože takýto darček vyvolá úsmev a vytvorí dobrú náladu. Chvíle s priateľmi alebo rodinou sú jedny z najlepších chvíľ v živote každého človeka..

Vezmite biely štvorcový list papiera alebo lepenky so stranou 20 cm. Najprv naň nakreslite tvar srdca a potom ho začnite vypĺňať..

Vezmite biely štvorcový list papiera alebo lepenky so stranou 20 cm. Najprv naň nakreslite tvar srdca a potom ho začnite vypĺňať.

Je najvhodnejšie vkladať fotografie zospodu. Nebojte sa prekročiť okraje ďalšej fotografie. Môžete orezať biele pruhy. Vďaka štvorcovým fotografiám získate srdce..

Je najvhodnejšie vkladať fotografie zospodu. Nebojte sa prekročiť okraje ďalšej fotografie. Môžete orezať biele pruhy. Vďaka štvorcovým fotografiám získate srdce. Zostáva len vybrať krásny rám pre svoje remeslo a prezentovať ho svojmu blízkemu.

Zostáva len vybrať krásny rám pre svoje remeslo a prezentovať ho svojmu blízkemu.

Zostáva len vybrať krásny rám pre svoje remeslo a prezentovať ho svojmu blízkemu.

Prečítajte si tiež: Vyrobte si srdce z farebného papiera

V interiéri spálne môžete pomocou fotografie ozdobiť celú stenu. Aby ste to urobili, budete tiež musieť vyzdvihnúť veľa krásnych fotografií a rozhodnúť sa o ich veľkostiach. Aranžmán v tvare srdca bude krásne vyzerať, ak si kúpite rámčeky rovnakého tvaru, farby a štýlu. Budete potrebovať 53 rámikov a 53 fotografií.

V interiéri spálne môžete pomocou fotografie ozdobiť celú stenu. Aby ste to urobili, budete tiež musieť vyzdvihnúť veľa krásnych fotografií a rozhodnúť sa o ich veľkostiach.

Ak sa rozhodnete len tak na stenu nalepiť svoje fotografie v tvare srdca, nezabúdajte, že časom vyblednú. Ďalším spôsobom, ako ich chrániť, je laminácia..

  Foto ponožiek pre domácich majstrov

Ak sa rozhodnete len tak nalepiť svoje fotografie v tvare srdca na stenu, pamätajte, že časom vyblednú. Ďalším spôsobom, ako ich chrániť, je laminácia.

Srdce z fotky môžete vytvoriť rôznymi spôsobmi pózovania. Vaše ruky by mali tvoriť tvar srdca a zároveň nech je výraz tváre na všetkých obrázkoch odlišný..

Srdce z fotky môžete vytvoriť rôznymi spôsobmi pózovania. Vaše ruky by mali mať tvar srdca, ale zároveň by mala byť mimika na všetkých obrázkoch odlišná.

Ako vidíte, existuje veľa nápadov na darček v tvare srdca. Nezabudnite fotografovať, pretože to, čo zmizne z pamäte, zostane vo fotoalbume dlho.

Ako vidíte, existuje veľa nápadov na vytvorenie darčeka v tvare srdca. Nezabudnite fotografovať, pretože to, čo zmizne z pamäte, zostane vo fotoalbume dlho.Srdce ich obrázkov na papieri