Holubice z plastových fliaš, majstrovská trieda

Remeslá z plastových fliaš. Hrdličky urob si sám MK

Holuby sú nádherné vtáky, ktoré si mnohí spájajú s mierom a dobrotou. V poslednej dobe čoraz častejšie letní obyvatelia zdobia svoje dvory remeslami z plastových fliaš. Originálne figúrky oživujú aj tú najnudnejšiu oblasť. V tomto článku vysvetlíme, ako vyrobiť holuba z plastových fliaš. Takéto remeslo je vhodné nielen na dávanie, ale stane sa aj dobrým darčekom pre novomanželov..

Materiály:

– Polystyrén;

– tubulus;

– plastová fľaša na mlieko;

– lepidlo;

– nožnice;

– drôt;

– sieť;

– farebné plastové fľaše;

– plastové oči.

Ako vyrobiť holubice z plastových fliaš

Šikmo odrežte hrdlo fľaše, aby sa dalo spojiť s hlavnou časťou a vytvorilo telo a krk holuba. Spojte tieto dve časti fľaše.

Šikmo odrežte hrdlo fľaše, aby sa dalo spojiť s hlavnou časťou a vytvorilo telo a krk holuba. Spojte dve časti fľaše.

Teraz vezmite koktailovú slamku a kúsok polystyrénu. Vystrihnite loptu z peny, aby vytvorila základ pre hlavu holuba. Potom z plastovej fľaše vystrihnite hornú časť hlavy a prilepte ju na penu..

Teraz vezmite koktailovú slamku a kúsok polystyrénu. Z peny vystrihnite guľu, aby vytvorila základ pre hlavu holuba. Potom z plastovej fľaše vystrihnite hornú časť hlavy a prilepte ju na penu.

Z bielej plastovej fľaše musíte nakrájať veľa peria na chvost holuba. Vyrobte si niekoľko druhov peria, ktoré potom lepte vzostupne. Mali by ste skončiť s chvostom v tvare vejára..

Z bielej plastovej fľaše musíte nakrájať veľa peria na chvost holuba. Vyrobte si niekoľko druhov peria, ktoré potom lepte vzostupne. Mali by ste mať chvost v tvare vejára.

Na fľaši, ktorá funguje ako trup, musíte urobiť rezy. Potom fľašu trochu stlačte dovnútra, aby ste mohli tvarovať telo holuba. Bude vhodné pripevniť chvost holuba k vrúbkovaným častiam..

Na fľaši, ktorá funguje ako trup, musíte urobiť rezy. Potom fľašu trochu stlačte dovnútra, aby ste mohli tvarovať telo holuba. Bude vhodné pripevniť chvost holuba na vrúbkované časti.

Samostatne odrežte perie pre krídla, urobte do nich otvory a pripevnite ich k sieti. Bude vhodné pripevniť krídla holuba na lýtko pomocou siete..

Samostatne odrežte perie pre krídla, urobte do nich otvory a pripevnite ich k sieti. Bude vhodné pripevniť krídla holuba na lýtko pomocou siete.

Hlavu si môžete vyformovať podľa svojho vkusu. Ak v polystyréne urobíte výrezy pre oči a naplníte ich časťami z polystyrénu, vták bude veľmi krásny. Ako oči použite diely zo starých hračiek alebo zakúpené z príslušenstva.

Hlavu si môžete vyformovať podľa svojho vkusu. Ak v polystyréne urobíte výrezy pre oči a naplníte ich časťami z polystyrénu, vták bude veľmi krásny. Ako oči použite diely zo starých hračiek alebo očí zakúpených v príslušenstve.Urobte si sami hrdličky z plastových fliaš

Môžete si vyrobiť niekoľko holubíc z plastových fliaš, kvetov alebo pekných vetvičiek. Opravte holuby na drevenom stojane a krásne remeslo je pripravené. Toto je jedna z najjednoduchších majstrovských tried, ako vyrobiť holubice vlastnými rukami. Moderné ihličnaté ženy sa dokonca naučili vyrábať holuba kráľovského páva.

  Ako urobiť krásnu vizitku pre seba pre mamu

Pozrite si video: DIY hrdličky vyrobené z plastu