Kytica tulipánov z cukríkov urobte to sami

DIY kytica sladkostí. Tulipány, majstrovská trieda

Výroba cukroviniek sa dá nazvať skutočným umením, pretože obyčajné sladkosti sa môžu v priebehu niekoľkých minút zmeniť na kvetinové majstrovské diela. Ako púčiky kvetov sa používajú cukríky, ktoré sú na vrchu prikryté látkou alebo vlnitým papierom. V tomto článku sa naučíte ako vyrobiť tulipány z cukríkov vlastnými rukami. Takéto neobvyklé kytice budú zdobiť interiér po dlhú dobu a nikdy nevyblednú..

Vlnitý papier a tulipány zo sladkostí

Na výrobu jemnej kytice tulipánov budete potrebovať vlnitý papier, hľuzovky, páskovú pásku, bambusové tyčinky, páskovú pásku, vázu na kvety.

Z vlnitého papiera musíte odstrihnúť tri pásy dlhé 14 cm a široké 4 cm. Vo vzdialenosti 1 cm musíte pás ohnúť o jednu celú otáčku. Zložte každý pás na polovicu.

Z vlnitého papiera musíte odstrihnúť tri pásy dlhé 14 cm a široké 4 cm. Vo vzdialenosti 1 cm musíte pás ohnúť o jednu celú otáčku. Zložte každý pás na polovicu.

Teraz môžete začať pripravovať cukríky. Aby ste to urobili, musíte na drevený špíz navinúť obojstrannú pásku a k nej sú pripevnené cukríky. Aby cukrík lepšie držal, je navyše obalený ďalšou škótskou páskou..

Teraz môžete začať pripravovať cukríky. Aby ste to urobili, musíte na drevený špíz navinúť obojstrannú pásku a k nej sú pripevnené cukríky. Aby cukrík lepšie držal, je navyše zabalený do škótskej pásky.

Potom môžete začať formovať kvetinu. Za týmto účelom vezmite tri medzery a položte ich okolo cukríka..

Potom môžete začať formovať kvetinu. Za týmto účelom vezmite tri medzery a položte ich okolo cukríka.

Oddelene urobte listy z krepového papiera. Za týmto účelom sa vlnitý papier musí narezať na pásy s dĺžkou 20 cm x 3 cm. Listy sa kombinujú s kvetmi a hotová kompozícia sa vloží do vázy.

DIY tulipány vyrobené z plsti a sladkostí

Môžete si vyrobiť DIY krásne tulipány pomocou plsti a cukríkov. Na to budete potrebovať veľmi tenké listy plsti, cukríkov a bambusových tyčiniek..

Najprv budete musieť pripraviť obdĺžniky z plsti 10 cm široké a 18 cm dlhé. Cukrovinky musíte tiež pripevniť na bambusovú tyčinku a potom začať baliť.

Predtým budete musieť pripraviť obdĺžniky z plsti 10 cm široké a 18 cm dlhé. Cukrovinky musíte tiež pripevniť na bambusovú tyčinku a potom začať baliť.

Najprv ohnite roh plsti a potom sa pokúste vrecko skrútiť. Teraz musíte do vrecka vložiť cukrík na tyčinku. Na základni musíte upnúť plsť a vytvoriť púčik. Základňa je utesnená páskou. Stonka je obalená páskou. Hotové kvety necháte vložiť do vázy alebo ozdobiť vo forme kytice.

Najprv ohnite roh plsti a potom sa pokúste vrecko skrútiť. Teraz musíte do vrecka vložiť cukrík na tyčinku. Na základni musíte upnúť plsť a vytvoriť púčik. Základňa je utesnená páskou. Stonka je obalená páskou. Hotové kvety sa nechajú vložiť do vázy alebo ozdobiť vo forme kytice.

Teraz môžete dávať drahým ľuďom kedykoľvek počas roka kytica tulipánov, ručne vyrobené.