Listy urob si sám

DIY listy

DIY listy

Výzdoba svadobnej siene vám umožňuje vytvoriť individuálnu atmosféru a zdôrazniť štýl udalosti. Dnes môže byť miestnosť ozdobená kvetmi, stuhami, loptičkami alebo tkaninou a volumetrické listy z polystyrénu, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť vlastnými rukami, pomôžu dodať interiéru šťavu..

Materiály pre domácich majstrov na výrobu listov:

Materiály pre domácich majstrov na výrobu listov:

 • – Polystyrén;
 • -značka;
 • – ostrý nôž;
 • – papier;
 • – farby;
 • -brúsny papier;
 • – farebný film;
 • – Veniec.

Etapy práce

robíme rozloženie bukov z polystyrénu

 1. Rozhodnite o tvare a veľkosti písmen. Nakreslite ich najskôr na papier v plnej veľkosti. Ak neviete kresliť, skúste vytlačiť písmená na list A4..
 2. Môžete použiť celé kusy peny aj zvyšky. Pomocou značkovača preneste písmená do polystyrénu a písmená šablóny označte ostrým nožom.
 3. Teraz musíte povrch obrúsiť hrubým a potom jemným brúsnym papierom, aby ste získali dokonale hladké písmená.
 4. Povrch hotových písmen odporúčame pokryť farbou, farebným papierom, výstrižkami z novín alebo fóliou. Môžete vytvárať obyčajné alebo farebné písmená v závislosti od osobných preferencií a štýlu interiéru, ktorý budú zdobiť.
 5. Odporúčame urobiť podsvietenie písmen, ak sú určené na ozdobu miestnosti. Na to môžete použiť pravidelný veniec, ktorý je pripevnený k okrajom písmen páskou. Na osvetlenie písmen je najlepšie kúpiť LED pás, pretože s ním je oveľa jednoduchšie pracovať a poskytne žiaru potrebnej farby..

bukvi-iz-penoplasta

Polystyrénové písmena môžu byť dodatočne ozdobené kvetmi vyrobenými z látky alebo papiera a na ne môžu byť pripevnené tyčinky, ktorými sa označia miesta nevesty a ženícha alebo priestor pre Candy Bar. V poslednej dobe sa na fotografovanie aktívne používajú volumetrické písmená, pretože obrázky sú celkom originálne a neobvyklé. Okrem penových listov môžete vyrábať aj rôzne figúrky, ktoré je vhodné použiť v súťažiach na svadobnej akcii..

Pozrite sa na užitočné video: o remeslách – penové listy pre domácich majstrov

Pri vytváraní písmen vezmite do úvahy ich účel, napríklad aby nespadli, musíte vytvoriť širšiu a stabilnejšiu základňu a ak sú podsvietené, budete ich musieť umiestniť v blízkosti zásuvky. Je celkom jednoduché urobiť výzdobu interiéru vlastnými rukami, ale bude to vyzerať štýlovo a moderne. Dnes sme teda vyrobili remeselné listy vlastnými rukami z peny, odporúčame vám tiež pozrieť sa do sekcie darčekov pre domácich majstrov.