Majstrovská trieda vyšívania z plastových fliaš

Kvety a škatule z plastových fliaš. Majstrovská trieda

Ľudia dnes používajú nielen materiály dané prírodou, ale vyrábajú si aj vlastné. Moderný priemysel vyrába veľké množstvo plastových výrobkov, napríklad plastové fľaše sa stali najobľúbenejším kontajnerom na rôzne tekutiny. V poslednej dobe sú plastové fľaše obľúbené v ručných prácach. Remeselníci a remeselníčky prichádzajú s rôznymi remeslami na dekoratívnu výzdobu záhradných plôch a záhradných pozemkov. Prečítajte si nasledujúci workshop a dajte plastovým fľašiam druhý život.

Farebné schémy plastových fliaš

Ak vystrihnete stred fľaše, získate dve časti – dno a krk. Môžete sa pokúsiť urobiť z nich krásny kvet. Dávajte pozor, dno je rozdelené na 5 sektorov, ak ho správne orezáte, získate okvetné lístky. V strede kvetu budete musieť urobiť dieru a vložiť do nej tyč alebo drôt. Tyčinky vyrobte oddelene. Za týmto účelom vezmite medený drôt a položte naň korálky. Niekoľko týchto polotovarov je možné pripevniť na kvetinu. Získate krásny kvet na nohe..

Ak vystrihnete stred fľaše, získate dve časti - dno a krk. Môžete sa pokúsiť urobiť z nich krásny kvet. Dávajte pozor, dno je rozdelené na 5 sektorov, ak ho správne orezáte, získate okvetné lístky. V strede kvetu budete musieť urobiť dieru a vložiť do nej tyč alebo drôt. Tyčinky vyrobte oddelene. Za týmto účelom vezmite medený drôt a položte naň korálky. Niekoľko týchto polotovarov je možné pripevniť na kvetinu. Budete mať krásny kvet s nohou.Kvety z plastových fliaš

Pre tých, ktorí radi vytvárajú panely z plastových fliaš, je technika rezania kvetov mierne odlišná. Na tento účel môžete použiť stred fľaše. Nakrájajte kvety na vhodnú veľkosť a vytvorte do nich dierky pomocou šidla. Skombinujte fľaše rôznych farieb a potom získate veľmi krásne kvetinové úpravy z plastových fliaš.

Nakrájajte kvety na vhodnú veľkosť a vytvorte do nich dierky pomocou šidla. Skombinujte fľaše rôznych farieb a potom získate veľmi krásne kvetinové úpravy z plastových fliaš.

Pôvodné kvety sa získavajú z vrchnej časti fľaše.

kvety z hrdla fľaše vlastnými rukami

Musíte vystrihnúť okvetné lístky z krku a potom ich začať zdobiť. Aby kvet vyzeral ako skutočný, jeho okvetné lístky sa vytvoria pomocou sviečky. Stonka je vyrobená z drôtu alebo rovnomernej tyčinky, na ktorú sú upevnené tyčinky z korálikov. Funkciu sepalu plní korok z fľaše, takže do neho budete musieť urobiť dieru..

Pôvodné kvety sa získavajú z vrchnej časti fľaše. Musíte vystrihnúť okvetné lístky z krku a potom ich začať zdobiť. Aby kvet vyzeral ako skutočný, jeho okvetné lístky sa vytvoria pomocou sviečky. Stonka je vyrobená z drôtu alebo rovnomernej tyčinky, na ktorú sú upevnené tyčinky z korálikov. Zátka fľaše plní funkciu sepalu, takže v nej bude potrebné urobiť otvor.

Hotový kvet môže byť natretý aerosólovými farbami.

remeslá z plastových fliaš sú dobre namaľované sprejovými farbami

Ak chcete, aby ste dostali kvet Clivia, musíte urobiť niekoľko kvetinových polotovarov a potom ich skombinovať do jedného veľkého kvetu..

Hotový kvet môže byť natretý sprejovými farbami. Ak chcete získať kvet Clivia, musíte urobiť niekoľko kvetinových polotovarov a potom ich skombinovať do jedného veľkého kvetu.

Krabice z plastových fliaš

Z plastových fliaš môže byť krásny darčekový balíček. Na jeho výrobu potrebujete jednu fľašu, ale odporúča sa vybrať 5 alebo 2,5 litrovú fľašu, inak bude obal veľmi malý..

Z plastových fliaš môže byť krásny darčekový balíček. Na jeho výrobu budete potrebovať jednu fľašu, ale je vhodné vybrať si 5 alebo 2,5 litrovú fľašu, inak bude balenie veľmi malé.Kocka darčekového boxu z plastovej fľaše

Odrežte hrdlo a spodok fľaše a z výsledného valca začnite vytvárať polotovar na balenie darčekov.

Odrežte hrdlo a spodok fľaše a z výsledného valca začnite vytvárať polotovar na balenie darčekov.Trojuholníkový darčekový balíček

Dúfame, že naše majstrovské kurzy vyšívania pre domácich majstrov budú pre vás užitočné a že to zvládnete sami krásne remeslá z plastových fliaš.