Nápady na sladké darčeky pre mužov na dovolenku 23. februára

darčeky zo sladkostí na 23. februára

Mnoho ľudí si u nás myslí, že sladké darčeky majú radi iba ženy. Nie je to však tak. Silná polovica ľudstva tiež zbožňuje sladkosti. Na sviatok 23. februára preto môžete predviesť práve takýto darček. Muži so sladkým zubom budú mať z takéhoto darčeka veľkú radosť a určite vám poďakujú za ich pozornosť..

Darčekové balenie

V tomto článku samozrejme nájdete remeselné výrobky z cukroviniek na 23. februára. O ich vzniku budeme písať nižšie. Ak vaše ruky nevedia, ako vytvoriť niečo krásne, môžete si v obchode vyzdvihnúť dobrý sladký darček. Je však lepšie predstaviť to mužovi v tematickom balíku. Darčeková taška vo vojenskom štýle by bola skvelý nápad. Aby ste to urobili, budete musieť vytlačiť textúru balíka na tlačiarni. Môžete mať čiernobiele alebo farebné možnosti. Ďalej stojí za to urobiť, ako je to znázornené na obrázku..

cukrovinkové remeslá na 23. februára

cukrovinkové remeslá na 23. februára

cukrovinkové remeslá na 23. februára

cukrovinkové remeslá na 23. februára

Nápady na darčeky

Jedlý darček vyrobený ručne zo sladkostí pre muža je komplikovanejšia predstava. Vaša predstavivosť vám umožní vybrať si ten správny suvenír. Okrem toho stojí za to spoliehať sa na želania muža. V tomto prípade bude darček skvelý. Vo všeobecnosti dávajte pozor na naše nápady a vytvorte najpamätnejší darček.

Sladká nádrž.

Sladké darčeky na 23. februára sú potešením pre mužov. Tematických myšlienok je mnoho. Ale asi najbežnejšou možnosťou je tank. Stojí za to dozvedieť sa viac o tom, ako to urobiť..

V prvom rade je vyrobená základňa nádrže. Na tento účel vhodné: hrubá lepenka, malé škatule alebo pena. Ak sa použije pena, potom sa z nej vyreže tvar nádrže. Niekoľko častí musí byť vyrezaných z kartónu. Na vežu je potrebná malá a druhá by mala byť väčšia..

V hornej časti nádrže je možné vyrezať úsťový otvor. Potom sa pomocou zeleného papiera prilepí telo nádrže.

Na výrobu náhubku potrebujete rúrku z plastu alebo lepenky. Tiež sa prilepí papierom a potom sa pripevní k telu nádrže.

Hotovú nádrž je potrebné ozdobiť sladkosťami. A toto je možno najzaujímavejšia časť. Vaša predstavivosť sa tu môže túlať na maximum. Váš tank musí byť jedinečný. Prilepte naň sladkosti pomocou lepidla alebo obojstrannej pásky. Húsenice by mali byť tiež vyrobené zo sladkostí..

sladké darčeky na 23. februára pre mužov

Volant pre automobilového nadšenca.

Väčšina mužov je automobilovými nadšencami. Na Deň obrancu vlasti preto môže darček zodpovedať ich koníčku. V tomto prípade môžete napríklad predstaviť volant. Ale, samozrejme, musí to byť neobvyklé. Muž môže tento dar umiestniť na prominentné miesto vo svojom dome alebo ho použiť na určený účel, tj. Jesť ho.

Na výrobu takého výrobku použite rovnakú techniku ​​ako na výrobu nádrže. To znamená, že šablóna je prelepená sladkosťami, ktoré by mali byť všetky v jednom odtieni..

sladké darčeky na 23. februára pre mužov

Darček pre mužov k téme športu.

Ako vidíte, cukríkové darčeky na 23. februára môžu byť úplne iné. Napríklad pre športových mužov a darčeky by mali byť vhodné. Činka alebo činka vyrobená z cukríkov nenechá nikoho ľahostajným.

darčeky zo sladkostí na 23. februára

A pre fanúšikov futbalu sa ponáhľame ponúknuť majstrovskú triedu výroby sladkej futbalovej lopty.

Budete potrebovať penovú guľu primeranej veľkosti.

V obchode stojí za to vyzdvihnúť cukríky dvoch farieb. Bielo-čierne alebo hnedé. Pre taký prípad sú hľuzovky ideálne. Do každého cukríka vložte špáradlo. Okrem toho je obal pevne obalený okolo tyče. Obal môžete tiež opraviť lepidlom..

sladký darček na 23. februára zo sladkostí

Teraz môžete do penovej loptičky nalepiť špáradlá v rovnakom poradí ako na futbalové lopty.

darčeky zo sladkostí na 23. februára

Hviezda.

Je ľahké vyjadriť svoju pozornosť a lásku k mužovi 23. februára. Môžete si vyrobiť hviezdu z papiera a pridať do nej sladkosti. Ak chcete urobiť tento veľmi zaujímavý darček, použite pokyny na fotografii. Stojí za to dať tento darček srdečným želaním..

sladký darček na 23. februára zo sladkostí sladký darček na 23. februára zo sladkostí

sladký darček na 23. februára zo sladkostí

Pekáreň.

S pomocou našich pokynov a jasných fotografií ste pochopili, že vyrobiť sladký darček na 23. februára zo sladkostí je veľmi jednoduché. Ale okrem toho, čo sme uviedli, stojí za to pripomenúť, že muži milujú domáce pečivo. Ak sa rozhodnete upiecť koláč alebo sušienky, každé pečenie by malo byť tematické.

Sladké sušienky je možné zafarbiť značkami na potraviny. Kúsky cesta môžete farbiť aj oddelene potravinárskou farbou. V tomto prípade použite rôzne zelené odtiene, rovnako ako khaki a hnedé..

sladký darček na 23. februára zo sladkostí

Samozrejme, najlepší sladký darček na Deň obrancu vlasti je sladký koláč. Na pečenie môžete použiť úplne akýkoľvek recept, ktorý sa vám páči. Ale zdobiť toto dielo je vo vojenskej téme.

darčeky zo sladkostí na 23. februára

Konečne

Ako vidíte, sladké darčeky sa vyrábajú veľmi ľahko. Hlavnou vecou je vložiť do tejto činnosti svoju dušu a potom by malo všetko fungovať.