Panel s vlastnými tlačidlami

Panel gombíkov s vlastnými rukami ako darček pre vašu babičku

Panel gombíkov s vlastnými rukami ako darček pre vašu babičku

Babička a vnúčatá sú najlepší priatelia. Babička je vždy pripravená vás rozmaznávať lahodnými jedlami a rozprávať zaujímavé príbehy, bude vždy počúvať a dávať teplo a lásku. Môžete jej poďakovať opatrne a pozorne, ale darček vyrobený vlastnými rukami bude oveľa hodnotnejší. Každá babička miluje suveníry, pohľadnice a obrazy, zaujímajú dôležité miesto v interiéri jej bytu. V tomto článku vám povieme, ako vytvoriť panel gombíkov vlastnými rukami, čo môže byť skvelým darčekom pre vašu milovanú babičku..

Pozrite si video: výroba panelu s tlačidlami

Materiály na výrobu panelu z tlačidiel:

-gombíky rôznych farieb a veľkostí;

– štvorcový rám alebo bonboniéra;

– akrylové farby;

-Super-lepidlo alebo polymérové ​​lepidlo „Dragon“;

-korálky alebo veľké korálky.

Pozri tiež: Panely vyrobené z pistáciových škrupín

Niekoľko možností pre obrazy z gombíkov

Ukazujeme predstavivosť a vytvárame nádherný panel tlačidiel

  1. Pripravme si rám pre našu aplikáciu. Za týmto účelom si môžete vziať obyčajný fotorámček bez skla. Vytvorte pozadie pre panel. Za týmto účelom natrite vnútro akrylovými farbami. V závislosti od nápadu môžete použiť inú farebnú paletu. Počkajte, kým povrch nevyschne. Ako základ pre panel môžete namiesto rámu použiť drevotriesku alebo bonboniéru.
  2. Nakreslíme obrys stromu, vtáka, kvetu atď. Myšlienka závisí od farby gombíkov a predstavivosti. Jednoducho môžete nakresliť kruh pomocou kompasu, rozdeliť ho na sektory a vyplniť tlačidlami určitých farieb..
  3. Povrch namažeme lepidlom a rozložíme gombíky pozdĺž obrysu. Kompozícia sa ukáže byť harmonickejšia a originálnejšia, ak skombinujete veľkosti gombíkov, napríklad prilepíte veľké gombíky pozdĺž obrysu a bližšie k stredu – malé..
  4. Vyplňte medzery, ktoré zostanú, korálkami alebo veľkými korálkami.
  5. Okrem toho ozdobte panel kúskami látky, ktoré dodajú aplikácii exkluzívny vzhľad.
  6. Akrylové farby vám umožňujú pracovať s akýmkoľvek povrchom, takže ich možno použiť na maľovanie chýbajúcich prvkov kompozície.
  7. Na základňu môžete prilepiť svoje obľúbené fotografie babičky s vnúčatami, potom panel získa ešte väčšiu hodnotu.
  Ozdobný klobúk
Pozrite si video: nápady na výrobu gombíkových obrazov

Je veľmi jednoduché vyrobiť panel gombíkov vlastnými rukami a dokonca aj deti môžu pracovať s gombíkmi a polymérnym lepidlom. Pomôžte svojmu dieťaťu nakresliť obrysy a ľahko vyplní tvar pomocou gombíkov. Nášivka pre babičku je najlepší darček pre dlhú pamäť.