Panel z majstrovskej triedy kávy

Panel z majstrovskej triedy kávy

Panel z majstrovskej triedy kávy

Káva je považovaná za jeden z najznámejších nápojov na svete a jej vôňa je najznámejšia. Popularita kávových zŕn dnes nespočíva iba v pocite veselosti, ktorý nám môžu dať po užití voňavého nápoja, ale aj v tom, že tieto malé prvky je možné použiť na vytvorenie mimoriadneho obrazu. Táto nástenná maľba na kávu nielenže vyzdobí vašu izbu, ale stane sa aj zdrojom mimoriadnej arómy kávy. Ak budete postupovať podľa našich pokynov, je veľmi jednoduché pripraviť panel kávy vlastnými rukami..

Materiály na výrobu panelov z kávy:

– základňa na lepenie kávových zŕn (v tomto prípade je to fľaša);

– kávové zrná;

– mletá káva;

– rám;

– lepidlo;

– kartón;

– Scotch;

– kvaš;

– kefa;

-ozdobné kovania

Prečítajte si tiež: Kávovník pre domácich majstrov

Master class: panely z kávy

1. Dno je odstrihnuté z fľaše, potom krk a zvyšok musí byť rozrezaný na polovicu a vo vašom remesle by mala byť použitá iba jedna polovica.

Master class: panely z kávy

2. Pomocou tvaru tohto dielu odstrihnite kúsok kartónu, aby zodpovedal tvaru pohára. Na tento pohár vyrobte z kartónu podšálku. K plastu pripevníme lepenku a výsledný „pohár“ potom prilepíme krycou páskou. To sa robí, aby sa zaistilo, že zrná pevne priľnú k poháru..

Na tento pohár vyrobte z kartónu podšálku.

3. Šálku natrieme hnedým kvašom, aby pri lepení kávy neboli na nej viditeľné medzery..

4. Teraz je hlavnou úlohou lepiť kávové zrná na tento hnedý hrnček. Tento proces je dosť zdĺhavý a namáhavý. Musíte k tomu však pristupovať veľmi zodpovedne, aby sa žiadne zrno nelepilo alebo nevyčnievalo za okraje pohára. Okrem toho je dôležité dobre vybrať zrná a pri práci používať iba dokonale rovnomerné zrná..

Na rovnakom princípe je tanierik prelepený zrnami..

lepenie kávových zŕn na panel

5. Potom prilepte pytlovinu na základňu obrázku a na ňu na horúcom lepidle položte šálku s podšálkou..

6. Teraz ukážte svoju kreativitu, aby bola nástenná maľba jedinečná. Na takom paneli krásne vyzerá škoricová tyčinka zabalená v roztrhnutej nite, plátok citrónovej alebo pomarančovej kôry, kôstkové ruže a mnoho ďalších.!

Príklady hotových panelov z kávy

7. Zostáva ozdobiť panel mletou kávou, aby sa vytvorila aróma kávy. Na lepidlo posypte kávu a vytvorte z neho požadovaný vzor.

 Pozrite si užitočné video: Panel z majstrovskej triedy kávy

Panel z kávových zŕn pripravený. Môže byť použitý pre interiér kuchyne alebo letnej chaty, ako aj prezentovaný ako darček..