Remeslá z loptičiek vlastnými rukami. Podrobný návod, foto

Ako vyrobiť tvary z guličiek. Fotografia krok za krokom s popisom

Balóny urobia každú slávnostnú udalosť nezabudnuteľnou, preto sa v poslednej dobe začínajú žiadať kompozície z balónov vo forme figúrok zvierat alebo rastlín. Teraz môžete milovanú osobu prekvapiť kyticou kvetov z balónov alebo veľkou kreslenou postavičkou. Aby bolo možné urobiť originálne remeslá z loptičiek, nie je potrebné mať žiadne špeciálne schopnosti, stačí postupovať podľa podrobných pokynov a všetky kroky zopakovať pomocou fotografie.

Druhy balónov

  1. Latex. Toto sú niektoré z najbežnejších typov balónov používaných v leteckom dizajne. Ich povrch môže byť matný, lesklý, so zlatým alebo strieborným leskom..
  2. Milar alebo fólia. V takýchto balónoch sa hélium uchováva najdlhšie, až 3 týždne. Fóliové balónové remeslá sú pevnejšie a odolnejšie.
  3. Plastové loptičky sú vyrobené zo špeciálneho hypoalergénneho materiálu a návrhári ich vo veľkom používajú na dekoráciu interiéru.

Ak sa rozhodnete urobiť kvetinu alebo zviera, budete potrebovať pravidelné latexové balóniky. Môžu mať rôzne veľkosti a tvary, vyberte si ich teda podľa vlastnej predstavy..

Ako vyrobiť psa z balóna vlastnými rukami

Vezmite si dlhý latexový balón. Pred nafukovaním hrot mierne potiahnite. Tieto balóny sú nafúknuté pomocou pumpy, pretože sú dosť tesné. Ak chcete modelovať balónového psa, nenafukujte ho úplne. Keď otočíte postavu, potom by mal byť vzduch rovnomerne rozložený po lopte, ak nie je miesto, potom vaše remeslo jednoducho praskne.

Vezmite si dlhý latexový balón. Pred nafukovaním hrot mierne potiahnite. Tieto balóny sú nafúknuté pomocou pumpy, pretože sú dosť tesné. Ak chcete modelovať balónového psa, nenafukujte ho úplne. Keď otočíte postavu, potom by mal byť vzduch rovnomerne rozložený po lopte, ak nie je miesto, potom vaše remeslo jednoducho praskne.

Začnite valcovať loptu zo základne. Twist trikrát, aby sa tri klobásy. Teraz z nich musíte urobiť tvár psa. Za týmto účelom skrútite jednu z „párkov“. Potom budete musieť dvakrát otočiť loptu, aby ste vytvorili labky psa..

Začnite valcovať loptu zo základne. Twist trikrát, aby sa tri klobásy. Teraz z nich musíte urobiť tvár psa. Za týmto účelom skrútite jednu z „párkov“. Potom budete musieť dvakrát otočiť loptu, aby ste vytvorili labky psa.

Urobte klobásu pre telo a potom ďalšie dve pre druhý pár labiek. Zostáva len urobiť chvost a váš pes je pripravený. Pes vyrobený z balónov spôsobí vo vašom dieťati veľa nadšených emócií a bude dobrou alternatívou k zakúpeným hračkám..

  Na Nový rok si vyrábame darčeky sami

Urobte klobásu pre telo a potom ďalšie dve pre druhý pár labiek. Zostáva len urobiť chvost a váš pes je pripravený. Pes vyrobený z balónov spôsobí vo vašom dieťati veľa nadšených emócií a bude dobrou alternatívou k zakúpeným hračkám.

DIY balónový slon

Na výrobu slona potrebujete aj dlhý balón. Urobte tri zákruty, aby ste dostali rovnaké „párky“. V prípade slona ich urobte trochu širšími. Potom ohnite druhú „klobásu“ na polovicu a otočte. Skončíte s jedným sloním uchom. Podobne urobte ďalšie slonie ucho.

Na výrobu slona potrebujete aj dlhý balón. Urobte tri zákruty, aby ste dostali rovnaké „párky“. V prípade slona ich urobte trochu širšími. Potom ohnite druhú „klobásu“ na polovicu a otočte. Skončíte s jedným sloním uchom. Rovnakým spôsobom urobte ďalšie slonie ucho.

Potom musíte vytvoriť malú hlavu a potom dve predné nohy..

Vytvorte telo pre slona a ďalšie dve nohy. Zostáva urobiť len malý chvost a slon je pripravený. Ohnite kufor a ukážte remeslo niekomu, koho chcete rozveseliť.

Ako urobiť chobotnicu z dlhých gulí

Ak máte radi veľké remeslá, skúste si vyrobiť chobotnicu. Na to potrebujete niekoľko guličiek rôznych farieb. Vezmite jednu stredne veľkú guľatú loptu, ktorá bude pôsobiť ako telo chobotnice. Na to budete musieť pripevniť dve malé – to sú oči. Môžu byť ozdobené fixkou alebo obyčajným papierom..

Ak máte radi veľké remeslá, skúste si vyrobiť chobotnicu. Na to potrebujete niekoľko guličiek rôznych farieb. Vezmite jednu stredne veľkú guľatú loptu, ktorá bude pôsobiť ako telo chobotnice. Na to budete musieť pripevniť dve malé - to sú oči. Môžu byť ozdobené fixkou alebo obyčajným papierom.

Zostáva pripojiť chápadlá z dlhých gulí a vaša chobotnica je pripravená. Toto remeslo je možné použiť na ozdobenie interiéru v morskom štýle..

Zostáva pripojiť chápadlá z dlhých gulí a vaša chobotnica je pripravená. Toto remeslo je možné použiť na ozdobenie interiéru v námornom štýle.

Žirafa balónová

Z guličiek môžete vyrobiť rôzne zvieratá, dokonca aj žirafu. Aby ste to urobili, budete ho musieť dvakrát skrútiť, aby ste vyrobili hlavu a uši žirafy. Potom urobte dlhý krk.

Z guličiek môžete vyrobiť rôzne zvieratá, dokonca aj žirafu. Aby ste to urobili, budete ho musieť dvakrát skrútiť, aby ste vyrobili hlavu a uši žirafy. Potom urobte dlhý krk.

Zostáva skrútiť dve predné nohy, dlhší trup, dve zadné nohy a chvost. Žirafa je pripravená.

Pokyny krok za krokom sú vynikajúcim materiálom, s ktorým sa dá ľahko naučiť, ako z guličiek vyrábať rôzne remeslá vlastnými rukami. Ukážte svoju predstavivosť a strávte zaujímavé chvíle voľna. Keď ste zvládli jednoduché modelovanie loptičiek, môžete prejsť na zložitejšie tvary. Aerodesign je módny trend, ktorý sa môže z koníčka stať zdrojom dodatočného príjmu.