Remeslá zo škrupín to urobte sami pre začiatočníkov

Nápady na remeslá z mušlí pre začiatočníkov. Foto

Po výlete k moru vždy zostanú pozitívne emócie a štýlové remeslá vyrobené z mušlí vám budú dlho pripomínať príjemnú dovolenku. Zber mušlí na pláži je zábavná činnosť, ktorú si užívajú dospelí i deti, tento prírodný materiál však často vyhodíte alebo ho uložíte do vriec. Mušle majú rôzne tvary a veľkosti, takže ich ihly používajú na výrobu figúrok zvierat, kvetov, ozdôb a ďalších. zistiť, čo môžu nováčikovia robiť z mušlí urobte to sami a využite svoj voľný čas.

Urobte si škrupinové stromy

Materiály:

– lepiaca pištoľ

– kartón

– mušle

– dekoratívne prvky.

Strom zo škrupín vám bude dlho pripomínať dobrú dovolenku na mori. Najprv si pripravte kartónové alebo plastové puzdro v tvare kužeľa. Namažte kužeľ lepidlom a pokračujte v lepení škrupín. Najprv musíte použiť hrubé škrupiny a potom prilepiť stredné a najmenšie. Ak premýšľate o kresbe, dostanete veľmi originálnu kompozíciu..

Strom zo škrupín vám bude dlho pripomínať dobrú dovolenku na mori. Najprv si pripravte kartónové alebo plastové puzdro v tvare kužeľa.

Malé medzery medzi mušľami môžu byť skryté morským alebo bielym pieskom.

Mušľová lopta pre začiatočníkov

Dnes obchody s výšivkami predávajú veľké množstvo polotovarov, na základe ktorých sa získajú originálne remeslá. Ak nájdete penovú guľu, škrupiny sa budú dobre lepiť horúcim lepidlom. Ďalším spôsobom je vziať akúkoľvek loptu a pripraviť špeciálnu zmes piesku a lepidla na dlaždice. Táto kompozícia sa nanáša na loptičku špachtľou tak, aby bola vrstva rovnomerná, trieť ju handrou.

Dnes obchody s výšivkami predávajú veľké množstvo polotovarov, na základe ktorých sa získajú originálne remeslá. Ak nájdete penovú guľu, škrupiny sa budú dobre lepiť horúcim lepidlom. E

Stojí za to lepiť škrupiny najskôr veľké a potom malé. Môžete vyzdvihnúť škrupiny približne rovnakej veľkosti a začať lepiť v kruhu. Pôvodný balón môže byť prezentovaný ako suvenír alebo darček z dovolenky pri mori. Podobne skúste vyrobiť kyticu z mušlí. Za týmto účelom umiestnite loptu do špeciálneho mikrofónu a prilepte ho škrupinami rôznych veľkostí.

Ako vyrobiť škrupinový svietnik

Chcete vyhodiť svoje staré svietniky? Neponáhľajte sa, pokúste sa ich obnoviť a dodajte im štýlový vzhľad so škrupinami. Zoberte námorný materiál rôznych veľkostí a tvarov a začnite lepiť.

  Vtipné darčeky urobte si sami na Valentína

Chcete vyhodiť svoje staré svietniky? Neponáhľajte sa, pokúste sa ich obnoviť a dodajte im štýlový vzhľad so škrupinami. Vyzdvihnite rôzne veľkosti a tvary morského materiálu a začnite lepiť.

Môžete rozbiť alebo píliť niektoré škrupiny, hlavnou vecou je, že okraje nie sú ostré.

škrupinový svietnik

Svietnik sa dá ľahko vyrobiť z obyčajného pohára.

výroba svietnikov krok za krokom

Ak chcete, môžete ho prilepiť malými škrupinami alebo jednoducho naliať piesok do nádoby, zložiť škrupiny a dať sviečku.

Niektoré škrupiny môžete zlomiť alebo píliť, pokiaľ nie sú hrany ostré. Svietnik sa dá ľahko vyrobiť z obyčajného pohára.

Podobne ozdobte vázu z číreho skla, ktorá sa zmení na morský suvenír..

Podobne ozdobte vázu z číreho skla, ktorá sa zmení na morské memento.

Originálne remeslá zo škrupín pre začiatočníkov

Práca s mušľami je dostatočne jednoduchá, takže sa nenechajte odradiť, ak ste v tomto remesle nováčik. Piesok v pohári spolu s mušľami sú jedným z najjednoduchších remesiel, ktoré vyžadujú iba vašu predstavivosť. Vytlačte fotografie z poslednej dovolenky, nasypte piesok, mušle do krásnej nádoby, priložte fotografie a ďalšie ozdobné prvky. Zaviažte nádobu so šnúrkou a vaše remeslo je pripravené.

Práca s mušľami je dostatočne jednoduchá, takže sa nenechajte odradiť, ak ste v tomto remesle nováčik.

Mušlové prívesky doplnia interiér v námornom štýle a dodajú interiéru kreatívny vzhľad.

Doplnky mušlí sa dopĺňajú

Skúste ozdobiť zrkadlo mušľami. Na to potrebujete iba lepiacu pištoľ a dostatočné množstvo prírodného materiálu..

Skúste ozdobiť zrkadlo mušľami. Na to potrebujete iba lepiacu pištoľ a dostatočné množstvo prírodného materiálu.

Obrazy mušlí sú skutočným umeleckým dielom. Ak máte umelecké schopnosti, vytvorte majstrovské diela mora.

Obrazy mušlí sú skutočným umeleckým dielom. Ak máte umelecké schopnosti, vytvorte majstrovské diela mora.

Rámy na fotografie sú často rovnakého typu, preto ich odporúčame ozdobiť mušľami.

Rámy na fotografie

Použite svoju predstavivosť, potom môžete zo škrupín vlastnými rukami vyrábať originálne remeslá. Sledujte majstrovské kurzy s fotografiami a rozvíjajte kreativitu.