Topiary kužeľov, foto

Topiary kužeľov, majstrovská trieda krok za krokom s fotografiou

Jeseň je najlepší čas na zber prírodných materiálov. Interiérové ​​dekorácie pre domácich majstrov sú v poslednej dobe obľúbené. Topiary bude napríklad vyzerať originálne v spálni alebo v obývacej izbe a bude dobrou alternatívou k čerstvým kvetom. V tomto článku sa naučíte ako vyrobiť topiary z kužeľov a nájdite fotografiu krok za krokom.

V tomto článku sa naučíte, ako vyrobiť topiary z kužeľov, a nájdete fotografiu krok za krokom.

Materiály:

– kartónová krabica

– farebný papier

– plastová fľaša alebo forma

– lepidlo

– hrbole

– bambusová podložka

– vrecovina

– konáre

– penová guľa

– stužky

– farba v spreji

Kužele topiary, majstrovská trieda

Najprv začneme pripravovať hrniec na topiary. Za týmto účelom vezmite plastovú fľašu na mlieko a odrežte krk. Zarovnajte okraje fľaše.

Najprv začneme pripravovať hrniec na topiary. Za týmto účelom vezmite plastovú fľašu na mlieko a odrežte krk. Zarovnajte okraje fľaše.

Potom vezmite farebný papier a odstrihnite z neho kus v tvare dna fľaše. Horúce ho prilepte na dno.

Potom vezmite farebný papier a odstrihnite z neho kus v tvare dna fľaše. Horúcim lepidlom ho prilepte k spodnej časti.

Potom začnite pripravovať koberec z bambusových tyčiniek, ktorý bude slúžiť ako hlavný dekor pre hrniec pre topiary.

Potom začnite pripravovať koberec z bambusových tyčiniek, ktorý bude slúžiť ako hlavný dekor pre topiary hrniec.

Za týmto účelom ho nakrájajte tak, aby mierne vyčnieval za okraje hrnca s fľašou. Prilepte koberec na vrch fľaše a pokračujte v ďalšej dekorácii hrnca. Odrežte kus pytloviny a prilepte ho na drevený povrch, zhora prilepte mašľu zo stužiek.

Za týmto účelom ho nakrájajte tak, aby mierne vyčnieval za okraje hrnca s fľašou. Prilepte koberec na vrch fľaše a pokračujte v ďalšej dekorácii hrnca. Odrežte kus pytloviny a prilepte ho na drevený povrch, zhora prilepte mašľu zo stužiek.Hrniec na topiary

Vezmite si polystyrénovú guľu a niekoľko vetvičiek. Do gule urobte špeciálne otvory, naplňte ich lepidlom a vložte vetvy. To bude základom pre topiary, na ktorom sa kužele prilepia..

Vezmite si polystyrénovú guľu a niekoľko vetvičiek. Do gule urobte špeciálne otvory, naplňte ich lepidlom a vložte vetvy. To bude základom pre topiary, na ktorom sa kužele prilepia.

Prečítajte si tiež: Topiary obrúskov pre domácich majstrov

Pripravte púčiky, mali by mať rovnakú veľkosť a pokiaľ možno malé. Môžete rozoznať niekoľko nerovností. Prilepte hrbole tak, aby úplne zakryli penovú guľu a neboli tam žiadne medzery.

Pripravte púčiky, mali by mať rovnakú veľkosť a pokiaľ možno malé. Môžete rozoznať niekoľko nerovností. Prilepte hrbole tak, aby úplne zakryli penovú guľu a neboli tam žiadne medzery.

Potom vložte topiary do hrnca, ktorý je možné naplniť sadrou alebo zeminou. Zhora môžete hrniec ozdobiť umelou trávou.

Potom vložte topiary do hrnca, ktorý je možné naplniť sadrou alebo zeminou. Zhora môžete hrniec ozdobiť falošnou trávou.

Ak chcete urobiť remeslo v zimnom štýle, potom namaľujte hrbole sprejovou farbou. Možno použiť aj umelý sneh v sprejoch.

Ak chcete urobiť remeslo v zimnom štýle, potom namaľujte hrbole sprejovou farbou. Môžete tiež použiť umelý sneh z konzervy.

Okrem toho môžete na kužele lepiť korálky alebo lepiace pásky, všetko závisí od vašich prianí a kreatívnej inšpirácie..

Dúfame, že náš článok je o tom, ako na to urobte topiary z kužeľov s majstrovskou triedou bolo užitočné a vlastnými rukami môžete urobiť krásne remeslo. Prajeme vám zaujímavé trávenie voľného času a kreatívnu inšpiráciu!