Tylové kvety

Tylové kvety

Tylové kvety

Po stáročia boli kvety doma ozdobené a prezentované pri slávnostných príležitostiach. V modernej spoločnosti sa v poslednej dobe stále viac oceňuje trvanlivosť a praktickosť darčekov, takže mnohí prestali dávať čerstvé kvety. Napriek tomu je každá matka potešená, že dostane od svojho manžela a dieťaťa krásnu kyticu. V tomto článku sme sa rozhodli ukázať, ako to dokážete vyrábajte kvety z tylu, ktorý bude skvelým darčekom pre vašu matku vlastnými rukami. Kvetinu je možné použiť ako suvenír, odev alebo ozdobu do vlasov, ako aj na vytvorenie nádhernej kytice..

 Materiály na výrobu tylových kvetov:

-tyl;

-tenký papier:

-nožnice;

-nite;

-korálky, korálky, kamienky.

Pozrite si video: DIY tylové kvety

Pozri tiež: Ako si vyrobiť kyticu z polymérnej hliny sami

Prejdeme k práci vlastnými rukami:

1) Z tylu je potrebné vystrihnúť 2 rovnaké obdĺžniky. Pre veľký kvet môžete vziať veľkosť 40 × 25 cm ako základ a pre niekoľko malých – 2-3 krát menej. Vystrihnite z papiera rovnaké 4 obdĺžniky.

Tylové kvety-darček pre mamu, urob si sám

2) Aby bol výrobok jasnejší, použite viacfarebné kúsky tylu a papiera.

3) Diely poskladáme tak, aby tyl bol navrchu a papier bol zospodu.

4) Teraz musíte harmoniku zložiť v krokoch po 2 cm. Papierové vrstvy pomôžu vyrovnať akordeón a stlačiť tyl.

Výsledný akordeón preložíme na polovicu a stred previažeme niťou

5) Výsledný akordeón zložte na polovicu a stred previažte niťou. Teraz dajte budúcemu kvetu pôvodný tvar a orežte okraje nožnicami. Alebo len orežte rohy v každom zákrute.

6) Zostáva starostlivo narovnať všetky vrstvy tylu a potom vrstvy papiera, čím posledný získa tvar okvetných lístkov.

7) Existuje ďalší spôsob, ako vyrobiť tylový kvet. Na to je užitočná zvyšková tkanina alebo odstrihnite úzke prúžky z celého kusu tylu. Každý kúsok namotáme na ruku a opatrne vyberieme. V strede ho previažeme niťou alebo stužkou. Konce zastrihnite nožnicami a vata. Ukázalo sa, že tylový luk. Na výrobu kvetu potrebujete 2 také polotovary. Musia byť šité krížom. Jadro ozdobíme korálkami alebo korálkami.

urobte si tylové kvety

Tyl veľmi dobre drží tvar, takže sa s ním pohodlne pracuje. Šite detaily lepšie, pretože lepidlo ich zle drží. Ak chcete urobiť kvetinovú aplikáciu, použite tyl a plsť. Ukážkou predstavivosti a použitím najbežnejších materiálov môžete vytvoriť krásnu kyticu pre mamu. Ručne vyrobený darček od dieťaťa je oveľa hodnotnejší ako drahé suveníry a šperky.

 Pozrite si video: DIY tylové ruže

Prezrite si aj našu časť stránky s darčekmi